Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra pomogło.

 

 

Chcecie już teraz nocną mapę ? Róbcie konta w US PSN i pobierzcie dodatek o nazwie "Night Operations". Dodatkowo musicie ustawić Konsolę główną dla konta US :)

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że naprawili błąd pozwalający łączyć 2-3 klasy w jedną. Chyba, że po wyłączeniu serwerów i ponownemu ich załadowaniu są tak wysoce responsywne iż taki przekręt narazie nie przejdzie.. Poczekam pare dni aż serwery troche się zamulą wtedy może się uda.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nikogo nie zaskocze jak (po raz kolejny) stwierdzę że aktualizacja (po raz kolejny) została użyta jako zasłona dymna dla dewelopera (że niby coś robi a tak naprawdę nie stwierdzam poprawy w żadnym stopniu względem poprzedniej wersji gry).Jest dodanych kilka opcji i tyle.Nic poważnego nie zostało naprawione,jak zwykle modyfikacje lub dodawanie nowych bajerów tj.Czulosc w pojazdach.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułość w pojazdach? Jeżeli to jest na zasadzie tego co na PC to dla mnie jest to ogromny minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a wlaśnie miałem pytać czy ktoś testował wczorajszego patcha . Co za stolnica :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj ale nie mogę stwierdzić czy jest lepiej czy gorzej.

 

Dodatkowo na BL Pojawiła się spora notka po polsku opsiująca zmiany. Z ważniejszych zmian to:

-granat wybucha po 1.5s a nie po 10s (żeby zapobiec rzucania granatów z dachu na dół)

-dodali znowu drabinki na Fabryce 311 oprócz trybu neutralizacja i Mistrz broni

-an94 dostało dwójnóg, statystyk broni nie zmienili

-zmniejszyli flashe z 3 do 2

-flashbang oślepia na 0,6s

-granat ma zwiększony zasięg wybuchu z 1.5m do 3m

-poprawili HeadGlitche

-na Fabryce w nocy dostrzeganie działa tylko do max 200m tak jak na Zatoce omańskiej (czyli na reszcie map działa dalej daleko w cholere)

 

 

PS: Niestety żeby działało DLC Nocne Operacje z USA trzeba mieć prawdopodobnie BF4 z US PSN bo z PL dodatek oczekuje na instalację.

 

Poaztym dziękuję za taki system równowagi zespołów. Kiedy wchodze na serwer z Podbojem Na mapie Operacja Metro to zawsze jestem dobijany do tej drużyny która jest dociśnięta do Respa. No dobra, niby jestem lepszy i mam im pomóc ale jedna jaskółka wiosny nie czyni ;p

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że tą mapę już mamy wraz z aktualizacją tylko czekamy aż oficjalnie odblokują zawartość..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że tą mapę już mamy wraz z aktualizacją tylko czekamy aż oficjalnie odblokują zawartość..

Raczej nie. Na PC trzeba było pobrać DLC za darmo o nazwie Nocne Operacje. Na xboxie podobnie. W US PSN tez mają już taki dodatek. Więc myślę że my też jeszcze będziemy musieli to pobrać (650mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nikogo nie zaskocze jak (po raz kolejny) stwierdzę że aktualizacja (po raz kolejny) została użyta jako zasłona dymna dla dewelopera (że niby coś robi a tak naprawdę nie stwierdzam poprawy w żadnym stopniu względem poprzedniej wersji gry).Jest dodanych kilka opcji i tyle.Nic poważnego nie zostało naprawione,jak zwykle modyfikacje lub dodawanie nowych bajerów tj.Czulosc w pojazdach.

Dla mni Rafal ten patch jest mega na plus. Na dominacji odczuwa sie znaczna różnicę. Szybciej zabijam, mniej padam zza ścianą, flash bang znerfiony. Dwa dni skill 700 only Domi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest o wiele gorzej ale może to przez moj net ,

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra się do niczego nie nadaje. Lagi, to jest jej problem, a nie jakieś pacze o czułości w pojazdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra się do niczego nie nadaje. Lagi, to jest jej problem, a nie jakieś pacze o czułości w pojazdach

Ja od tygodnia mam grę i jeszcze ani razu lagów nie miałem ;) Za to strzelby to jest jakieś nieporozumienie, paredziesiąt metrów zasięgu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nie wiesz jak wyglądają lagi :) pograj trochę a ogarniesz.

Właśnie dziś potwierdzilłem pewne zjawisko które podsunął mi kumpel. Zaczynam grę(przed chwilą właśnie ) i robię na spokoju bez kampy czy raszowania ratio 11-1 , potem następny zgon mam przy 20-2 i potem **uj bombki strzelił, nie mogę nikogo ubić, strzelam do typa i jakby w powietrze wszystko. Jest kill za kill. Kończę mecz z kd 2.0. Nie Wiem czego jest to przyczyna, czy wejścia kogoś zlagowanego na serwer czy wyjścia kogoś z serwera, nie mam pojęcia. Widzę przy tym też pewną prawidłowość, kiedy mam problemy z ubiciem wydaje mi się że cała moja ekipa je ma. Bo często gęsto druga strona ma wyniki np 40-10, a u mnie sporo osób lata z ratio max 1.5.

Mam porównanie bo chwilę potem odpalam sobie Hardline na tym samym internecie i takich akcji nie ma. Ogólnie nie powinienem się tym przejmować tylko grać i się bawić. Ale drażni mnie to że ciągle muszę latać po tych serwerach aby w spokoju godzinkę pograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pograłem na serwie PLasgoogle, ale ostro lamiłem. Beta Black Ops III pomieszała w moich w moich zmysłach :-P Nie potrafiłem zapanować na sterowaniem, bo czułem lagi na sterowaniu, lagi w grze i ogromne dropy klatek. CoD ze swoim super responsywnym sterowaniem i stałymi 60 klatkami zrobiły swoje.

Poza tym nie gram już tak masowo w BF4. Ostatni raz grałem jak wyszedł spring patch :-P

Wysłanego z mojego OnePlus One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jeszcze te dropy animacji. Stanowczo lepiej mi się gra na serwerze 44 niż 64. Nie skacze mi tak obraz i mniej mam zgonów za ścianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś tak cały wieczór czy tylko rundę? Szczerze mówiąc dawno nie widziałem aby pierwsza trójka w drużynie przeciwnej miała ujemne KD. Ale to jest ta właśnie battlefieldowa przypadkowość, mam mecze gdzie robię dobre wyniki , po czym na tym samym serwerze z tymi samymi ludźmi w następnym meczu mam mocno średnie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mesz miałem tragedia.. Zacząłem DM 11-1 a skończyłem 12-11 czy coś.. niekończąca się seria pedrylskich respów i kamperów w krzakach. Następnie 3-4 rundy elegancko szły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to irytuje to mała bania... Wbijam na serwer trup ścieli się gęsto potem nagle jakby ktoś coś przełączył 6-7 zgonów pod rząd z dupy. Zwalam wszystko na skilla a raczej jego brak. Pełen frustracji biorę pompke i co? Kolo dostaje w klate z 3 metrów 3 szoty ze śrutu ja nawet nie mam hit marków po czym padam od 1 kuli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to irytuje to mała bania... Wbijam na serwer trup ścieli się gęsto potem nagle jakby ktoś coś przełączył 6-7 zgonów pod rząd z dupy. Zwalam wszystko na skilla a raczej jego brak. Pełen frustracji biorę pompke i co? Kolo dostaje w klate z 3 metrów 3 szoty ze śrutu ja nawet nie mam hit marków po czym padam od 1 kuli :/

Też tak miewam :P ale zwykle jak moje k/d leci na 0,9 lub niżej to zmieniam serwer.. A wtedy cud ! nagle mam k/d 2,5-3  :thumbsup: szkoda nerwów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział... tylko wtedy większość czasu spędzę na wybieraniu serwerów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie, przenoszę się z ps3, będę potrzebowac trochę czasu żeby przypomnieć sobie co i jak, bardzo długo nie grałem. Ale szukam dobrego plutonu! Mam 22 lata gram głównie wieczorami, mój psn PINGWINEQ

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, w jakim sensie "dobrego" ?? skillowo ?? polecam GV, Limitless, ReDD, Rv2 - czołówka polska ;)  (kolejność przypadkowa) ;)

Edytowane przez peka71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

43 UTS. Biorąc pod uwagę, że pacz nie wnosił zmian w dmg shotganow, a po poprzednim te bronie stały się OP to ewidentnie kiepski przykład, że gralo sie dobrze :biggrin: według mnie, to najlepszy przyklad na to, ze szotgany powinny byc znerfione ;]

Edytowane przez freesssbee
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×