Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

@Unki hahha :biggrin: twój dowódca potraktował Cię bardzo poważnie i odgórnie xd

 

 

Dobra,teraz czas się przyznać-gram wsparciem i ammo mam pod dostatkiem a przez drewniane palce przypadkowo poprosiłem o amunicję dowódcę,chodziło mi raczej o wskazanie celu-rozkaz.Kiszka na całego,ale banana miałem przez chwilę na ustach-choć z drugiej strony trochę to przypominało sytuację jaką miałem karmiąc gołębie chlebem na jednym z placów a w zamian za to dostałem dwa pagony,szkoda tylko,że na plecach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często jak zabijam z noża to po to aby nie pojawić się na mapie przeciwnika w postaci czerwonego trójkącika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczyna sie dyskusja na temat to jest cacy a co fujj,przecież po to twórcy gry dali tyle pojazdów,broni i czego tam jeszcze by każdy z graczy wybrał coś dla siebie,coś czym i w czym będzie mu sie najlepiej grało.Wszyscy gramy w tę samą grę i powinniśmy szanować siebie nawzajem.Niech każdy gra tak jak mu jest najwygodniej,mnie kompletnie nie przeszkadza żaden styl gry przeciwnika-tak gra,tak mu pasi i finito.

A przy okazji--kolejny zapowiedziany dodatek będzie w tej samej cenie jak poprzedni?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinniśmy szanować siebie nawzajem

 

yyy, zdajesz sobie sprawę że to polskie forum i 99.99% użytkowników to polacy? ;)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamper potrafi zdenerwować :biggrin: lecz to gracz jak każdy inny :P
To co denerwuje najbardziej to wpakowanie kolesiowi całego magazynku w łeb, po czym on zabija nas z wartością życia 0 !!!!!!!
Aaaaaaaa! :shout:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak mapy z Chińskiej nawałnicy ? Warto kupić dlc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako samo dlc nie warto. Z premium sie oplaca.

Ostatnio jak gram to czesto ciezko zebrac caly serwer. Mapy ogolnie fajnie, ale nir warte 59 zl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy? Jedna to najgorsza jaką w ogóle widziałem reszta to średniaki po których lepiej się wraca do podstawki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo bledem bylo nie udostępnienie CR upgradeowiczom, przez to te kolejne dlc moga sie niespecjalnie sprzedac, bo skoro na CR nie ma z kim grac to na SA moze nie byc lepiej, wiec po co ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na SA będą ludzie bo to przecież stare, dobre mapki z bf3. Ludzie mają sentyment a po drugie to są one jak najbardziej ok w porównaniu z obecnymi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do kamperów - w Conquest to jeszcze rozumiem grać snajperem ale w Dominacji ? Bardzo szybkie tempo, małe mapy, flagi zmieniają właścicieli jak szalone a 3-4 typa z twojej drużyny na końcu mapy z mega pinglami, przyszli popatrzeć na meczyk :) Jak to się kończy ? Mecz przegrany bo chcieli sobie pokampić. Powinni zakazać snajperek w TDM i Dominacji. No i gdzie jest komenda "Play The Objective" ?

a propo kampienia na dominacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Bany, skąd na tej mapie wziął się deszcz? Ja jeszcze nie grałem w deszczu Dominacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej Bany, skąd na tej mapie wziął się deszcz? Ja jeszcze nie grałem w deszczu Dominacji.

moze grasz na xboxie :D? -zart, szczerze nie zwrocilem uwagi...

Edytowane przez bany1987
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 nie pojawiłem się na radarze ani nie było mnie słychać w promieniu kilometra. więc jak tu jestem ciotą? :)

A właśnie że się mylisz jak się wsadza kosę to słychać i łatwo się zorientować że ktoś zaciął twojego towarzysza za tobą ;)

 

Stare, dobre mapki ? A gdzie seine, bazaar, albo chociażby ziba? Ognista według mnie to jakieś nieporozumienie -_-

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Długo na tym dachu się utrzymałeś. Podziw, że przeciwnicy się tobą tak późno nie interesowali.

 

Kill streak co prawda robi wrażenie, biorąc pod uwagę, że to BF4.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Valchall

Wydaje mi się Valchall, że Bany zamieścił swój własny filmik, więc powstrzymaj się z krytyką. Killstreak jest imponujący, takie serie zdarzają się rzadko. Wiadomo, że w Dominacji oprócz umiejętności, trzeba mieć też trochę szczęcia, ale 11 killów zawsze robi wrażenie. Po co komuś wbijać szpilę?

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo na tym dachu się utrzymałeś. Podziw, że przeciwnicy się tobą tak późno nie interesowali.

 

Kill streak co prawda robi wrażenie, biorąc pod uwagę, że to BF4.

Tez sie zdziwilem ze pol meczu tam wytrzymalem bez czujnika ruchu, sygnalizatora i z jedna mina :D No ale jak widac mozna na dominacji spokojnie snajpic na niektorych mapach, a dobry headshot z odleglosci rekompensuje przestoje i fun jest ogromny w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamper sam z czasem zrozumie ze nie warto kampic bo gdy kogoś ściągniesz snajpem to raczej pewne ze ów gość przyjdzie za moment przezegnac Cie kosą od tylca. Wiem to z autopsji. xD szybko się nauczyłem jak grać. Chociaż szczerze powiem ze wole grać szturmowcem. Jestem noobem w BFa, nie ukrywam dlatego popełniam wiele błędów ale szybko się uczę prawidłowych zachowań w grze i jeśli ktoś naprawdę kampi to raczej gra nie należy do przyjemnych i trzeba zmienić przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Valchall

Wydaje mi się Valchall, że Bany zamieścił swój własny filmik, więc powstrzymaj się z krytyką. Killstreak jest imponujący, takie serie zdarzają się rzadko. Wiadomo, że w Dominacji oprócz umiejętności, trzeba mieć też trochę szczęcia, ale 11 killów zawsze robi wrażenie. Po co komuś wbijać szpilę?

Aż dziwne za czasów BF3 takie 11 killi bez zgonu nie robiło wrażenia tam ludzie po 100-0 wbijali a tutaj to od razu taaaki wyczyn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy, zdajesz sobie sprawę że to polskie forum i 99.99% użytkowników to polacy? 

Tak Polacy.

Jak to mówią-kropla drąży skałę,mam kilku znajomych o podobnym sposobie myślenia jak moje,ale serwera nie zapelnimy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 graczy vs 64 graczy robi różnicę

Aż dziwne za czasów BF3 takie 11 killi bez zgonu nie robiło wrażenia tam ludzie po 100-0 wbijali a tutaj to od razu taaaki wyczyn ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No niby tak, ale wiesz na PC też były duże wyniki nawet z tymi 64 graczami ;) . Tak po za tym to dominacja więc tu było ich pewnie 20 ;)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupowac premium? Wiem ze wyszedl dopiero jeden dodatek ale zastanawiam sie nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×