Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie było czytelnie PLasgoogle, podałeś konkretne informację i było podsumowanie. Filmik jak najbardziej na plus

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.Potem będzie,że z moich powodów mamy rozrubę przez 10 stron na forum.(chociaż zawsze jakieś urozmaicenie)Zakończmy temat i wrócimy do niego gdy poprawie swoje błedy(a przynajmniej spróbuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Wszystko w pytke. Dzieki za przydatny poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo przecież to "sapanie" to był szczyt Twoich możliwości kulturalnej polemiki. Może w Łodzi takie standardy. Próbowałem się dostosować...

"Kolega" wrzucił filmik, a ja odniosłem się do tego jak przedstawił dane i co IMHO powinien zrobić lepiej. Kanałów o BFie na YT jest 123151361 na każdym pewnie taki filmik albo podobny filmik jest albo zaraz będzie. Jak się chce robić coś żeby ludzie oglądali i wyróżniać w tłumie to pewnie trzeba się trochę postarać. Nigdzie nie napisałem, że nie musiał w to włożyć jakieś pracy, bo info trzeba znaleźć, materiał nagrać, a film wyrenderować, wrzucić na serwer etc.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie też trafił się PRAWDZIWY BUG!!!

Po łatce nie moge strzelać w czołagach jako pasażer (strzelec)!!!! Nie pojawia sie celownik i nie można strzelać!!! Też tak macie ?

Mogę potwierdzić. Wczoraj pograłem miałem duże lagi i myślałem, że to tego wina, ale dzisiaj przy normalnej grze powtórka z historii. Jako strzelec w czołgu nie można strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enttliczek ja to bym Ci bnana przyje..tak dla zasady,raz wyraziłeś swoje zdanie,fakt każdy ma prawo,ale nie prowokuj zbędnych dyskusji bo po co???nie chcesz nie oglądaj,chłopak się postarał, jak umiesz lepiej to zrób i nie krytykuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po jakiego wafla się wtrącasz ? nie masz co robić wieczorem ? Więcej znaków zapytania daj następnym razem bo mogę nie zrozumieć, że to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. właśnie tak pomyślałem,że nie zrozumiesz i dlatego postawiłem 3 razy.nie gniewaj się ale trochę Cię emocje ponoszą.Po 2. mam co robić(pewnie więcej niż TY) ale takie naskakiwanie na kogoś kto próbuje coś robić dla innych jest słabe.Po 3.Piszemy nie na temat więc to zakończmy>pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie ja tu pierwszy chciałem "przyje" komuś bana. To chyba też nie mnie ponoszą emocje. Jak widać nie masz co robić bo się wtrącasz gdzie nie jesteś potrzebny.  Słabe to jest nie rozróżnianie krytkyki od naskakiwania, ale tego pewnie Cię nie nauczyli w tym samym miejscu z którego wyniosłeś manierę stawiania trzynastu znaków zapytania.  Sleep tight.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Entliczeq - weź chłopcze pada i jebnij się nim w łeb. A właściwie to wczoraj powinieneś to zrobić kiedy to pitoliłeś jak to kamperiady nie znosisz. Więc jebnij się nim najlepiej parę razy, tak na zapas bo jutro też pewnie się do czegoś przyjebiesz. 

 

Jeszcze żeby kolega na tym filmie się jąkał czy coś, ale mówi całkiem sprawnie i przyjemnie się go słucha, czcionke jakby dał jakąś fikuśną albo coś, a jest normalna przecież. Entliczeq ty naprawdę weź pierdolnij się czymś porządnie w łeb.

Edytowane przez cinkibolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entliczeq gra na myszce.

@ PLasgoogle

Znowu wkleiłeś filmik i znowu wojna przez trzy tygodnie będzie :D . Dobrze że już klanówek nie gramy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entliczek i Bolek po warnie.

Koniec z off-topem, bo posypie się dalej...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entliczeq - weź chłopcze pada i jebnij się nim w łeb. A właściwie to wczoraj powinieneś to zrobić kiedy to pitoliłeś jak to kamperiady nie znosisz. Więc jebnij się nim najlepiej parę razy, tak na zapas bo jutro też pewnie się do czegoś przyjebiesz. 

 

Jeszcze żeby kolega na tym filmie się jąkał czy coś, ale mówi całkiem sprawnie i przyjemnie się go słucha, czcionke jakby dał jakąś fikuśną albo coś, a jest normalna przecież. Entliczeq ty naprawdę weź pierdolnij się czymś porządnie w łeb.

Ekspercie od sukcesu sprzedażowego Battledielda mógłbyś się już nie odzywać, bo jak przytoczyłem dane o tym jak to ta gra się "dobrze sprzedaje" to zrobiłeś to co powinieneś czyli STFU i zamknąłeś się w sobie. Albo dalej się pultaj, a ja na PW z Googlem będę rozmawiał. :*

 

 

Okoń, grałem na padzie przedwczoraj z Dankenem i Śmiechem, po 4 miesiącach nie dotykania tego urządzania, jak zaczynałem do kogoś strzelać to celownik lądował mi na butach. :) Czułość musiałem zmniejszyć z maksa do 60%, a i tak koszmar. :) A mimo tego  celność na poziomie 10-11%. Byłaby tragedia gdyby nie fakt, że teraz w 3 grają same cienkiebolki i grały jeszcze gorzej ode mnie. :D

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale z Dankenem to nie jest gra, on jest strasznie słaby i trzeba go non stop podnosić ;P

Bf3 na razie nie odpalam bo się boję że jak zagram to już nie wrócę do bf4, a muszę zmaxować level :D

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odpaliłem BF3. Było dla mnie jakoś bardziej dynamicznie co jednak nie zmienia faktu, że bez problemu wróciłem do zbugowanej czwóreczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trójka od czwórki jest szybsza głównie z 2 powodów, po pierwsze bunnyhopping, a po drugie design map. Te w 3 są świetne (nie wszystkie, ale Bazar, Seine, Metro, Caspian, plus całe DLC B2k i AM) a w czwórce dostaliśmy kupe w podstawce tylko Zavod jest grywalny i w DLC na razie tragedia. Mapy są tak zbudowane, że mało jest close to medium spotkań, większość to long, do tego na mapach jak Golmud bez pojazdu, gra jest ograniczona albo do A B C albo w ogóle nie da się grać piechotą. Do tego oglądałem ostatnio jakiś filmik i gość zwrócił uwagę na coś co myślę też ma ogromny wpływ. W 3 pojazdów było jakby mniej, były mocniejsze (może) ale było ich mniej i trzeba było o nie dbać, a teraz na Golmudzie jest 15 czołgów 2 helikoptery 10 bwpów 4 pelotki i 40 jeepów. Tak samo wygląda to na 3 mapach z DLC, podobnie na reszcie tych pseudo map.

 

Danken mnie podnosił :D Na prawdę jakbym pierwszy raz miał pada w rękach się czułem, ale na szczęście poziom jest mega niski to i nawet lewą ręką tam można kręcić teraz jakieś wielkie wyniki...

 

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie DICE doszło do wniosku,że widok 10 czołgów na pustyni zrobi większe wrażenie na początkujących graczach niż 5 czołgów.Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie,że ten BF jest trochę na siłę,mam na myśli to,że to całe Levolution to nudy,większa ilość graczy/czołgów na mapie też nie jest imponująca,głównie właśnie przez skopany design map,ale to wszystko fajnie wygląda na zwiastunach i chyba generalnie o to chodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, pamiętam BF3 i kręcenie wyników po 200+ killi na rundę na metro :D Co do map też się zgodzę, na Golmudzie na dominacji praktycznie ciągle dostaję z każdej strony, nie ma się zbytnio gdzie schować, wszyscy siedzą pokampieni po budynkach. Moja ulubiona mapa jak na razie to Brzask, na którym często robię po 4 KPM. Nie mogę się doczekać własnych serwerów i 500% ticketów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paracel strom IMO bardzo dobra mapa, golmud też. Przecież w BF3 mapy z AK też były głównie przeznaczone dla pojazdów, Strefa to zdecydowanie najgorsza mapa z czwórki. O brzasku i Szanghaj też nie za bardzo mi podeszły. Szczególnie ta pierwsza, gdzie nie wiem kto wpadł na genialny pomysł umieszczając na niej myśliwce. Nie dość, że mamy drapacze chmur to jeszcze ta przestrzeń dla jetów jest strasznie mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podbój to masz rację, ale na dominacji O Brzasku jest zaje***te. Zapomniałem też w sumie o Strefie, bo jak to widzę to zawsze wychodzę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo jak się ładuje strefa czy fabryka to mi się słabo robi. Chociaż mimo, że jestem słabym niedzielnym graczem to tam najlepsze wyniki zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Paracel strom IMO bardzo dobra mapa, golmud też. Przecież w BF3 mapy z AK też były głównie przeznaczone dla pojazdów, Strefa to zdecydowanie najgorsza mapa z czwórki. O brzasku i Szanghaj też nie za bardzo mi podeszły. Szczególnie ta pierwsza, gdzie nie wiem kto wpadł na genialny pomysł umieszczając na niej myśliwce. Nie dość, że mamy drapacze chmur to jeszcze ta przestrzeń dla jetów jest strasznie mała.

Paracel jest dobry jak lubisz a kampić w pelotce, b pływać łódką, c jesteś koksem w birdzie albo jetcie. Pod piechotę ta mapa ssie w CQ. pierwsza para m comów ssie w Rushu. Dlatego też AK nie wymieniłem jako udanego dodatku bo po prostu nie był udany. I został zjechany na konsolach i na PC też nie widziałem żeby ludzie się zagrywali... A Oni dają mi więcej czegoś takiego. Gdzie B2K i AM zebrały chyba najlepsze możliwe opinie.  Co do Dawnbreakera to ostatnio dodali tam jeta do obrony na Rush. XD Wydaje mi się, że jest bardzo przydatny...

PS. Dzięki fantastycznemu dezajnowi map, klasa broni jaką są PDW jest bezużyteczna. Ta TDMie powiecie, albo na Dominacje świetna, a ja powiem medyk, apteczka, podnoszenie, ASFALT RAJFYLS...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, pierwsza para m-comów na paracelach w rushu to jakaś porażka jak się gra obrońcą. Wystarczy atakującym stanąć dalej łódką i masz gości jak na talerzu. Sam tak robiłem przez 2 rundy i staty wchodziły miodne. :D Tam praktycznie nie ma jak się bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko trzeba mieć ogarniętych randomów albo znajomych w drużynie.Zawsze można "zaparkować" robocikiem koło M-COM'a i w razie potrzeby zdalnie rozbroić ładunek. :D Na łódkę jest jeden sposób,1 gracz musi się poświęcić i pojawić się jako snajper ze znacznikiem(lornetką).Wystarczy 15-20 sekund trzymania łodzi na namierzeniu i już leci salwa SRAW'ów,Javelin'ów i całej reszty rakiet które współpracują z laserem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko trzeba mieć ogarniętych randomów albo znajomych w drużynie.Zawsze można "zaparkować" robocikiem koło M-COM'a i w razie potrzeby zdalnie rozbroić ładunek. :biggrin: Na łódkę jest jeden sposób,1 gracz musi się poświęcić i pojawić się jako snajper ze znacznikiem(lornetką).Wystarczy 15-20 sekund trzymania łodzi na namierzeniu i już leci salwa SRAW'ów,Javelin'ów i całej reszty rakiet które współpracują z laserem.

No tak tak, ale wiesz, burgery takich sposobów nie znają, heh. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×