Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Też zakupię premium z okazji premiery metra  :) oby tylko następne dodatki były dobre.

Hej orientujecie się czy mapy z SA będą miały tryb dominacji albo unicestwienie? 

Swoją drogą mogli by w końcu dodać serwery normalnego podboju bo metro na 64 graczy to jak dla mnie przegięcie.

O ile dobrze pamiętam to DICE obiecało,że wszystkie mapy w grze będą obsługiwać wszystkie tryby gry,ale kto ich wie.Za panowania BF3 też różne rzeczy obiecali.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stary , z choinki się urwałeś ? będzie odświeżone metro, kaspijska, oman i fajerstorm :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumują się :) dziś pobiłem rekord świata 110tyś na jednym TDM

Ja z gwiazdkami dzisiaj 220.000 na dominacji ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie będzie trzeba sie męczyć w grze 32 na 32 po premierze Second Assault.Pewnie razem z dodatkiem wejdzie kolejna aktualizacja gry,która wprowadzi wynajmowane serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zakupię premium z okazji premiery metra :) oby tylko następne dodatki były dobre.

O ile dobrze pamiętam to DICE obiecało,że wszystkie mapy w grze będą obsługiwać wszystkie tryby gry,ale kto ich wie.Za panowania BF3 też różne rzeczy obiecali.

bitwa powietrzna na metro ;)

Myśle że nie będzie trzeba sie męczyć w grze 32 na 32 po premierze Second Assault.Pewnie razem z dodatkiem wejdzie kolejna aktualizacja gry,która wprowadzi wynajmowane serwery.

juz teraz mozna w wyszukiwarce wybrac podbój i duży podbój. Jaka jest tam roznica w ilości graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś snajperkę ? mam od cholery hitmarkerów i rzadko zabijam jednym strzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kazdego bedzie w pozniejszym czasie? Szkoda, ze kanalow nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś snajperkę ? mam od cholery hitmarkerów i rzadko zabijam jednym strzałem.

 

Zależy jaki styl gry, jeśli grasz bardziej defensywnie i trzymasz się z tyłu to tylko SRR-61. Do gry agresywnej mi najbardziej pasuje Scout Elite. 

Co do zabicia na hita to oczywiście jest to możliwe, trzeba trafić w klatkę piersiową max 12,5m albo headshot tutaj odległość nie ma znaczenia. Nie licząc jednak scout elite FY-JS które zabiją headshotem tylko do ok 90m.

 

Dla kazdego bedzie w pozniejszym czasie? Szkoda, ze kanalow nie bedzie

 

Tak jestem podobnego zdania. Chciałbym aby dali tą mapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mi się najbardziej Bazar marzy, heh. Co tam za wiksy szło robić z bwp jak się na B wleciało.  ;)

 

juz teraz mozna w wyszukiwarce wybrac podbój i duży podbój. Jaka jest tam roznica w ilości graczy?

Mały podbój 16vs16, a duży 32vs32 jeżeli się nie mylę.

 

Mam pytanie do tych co grają Dominację. Jakie macie najlepsze wyniki na tym trybie? Mój to 49:15. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=661742843883211&set=a.655522284505267.1073741825.108083662582468&type=1&theater

Nie pamiętam ile zgonów miałem dokładnie, ale najwięcej nabiłem 64 zabić w rundzie. :biggrin:

Edytowane przez axizz-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bitwa powietrzna na metro ;)

juz teraz mozna w wyszukiwarce wybrac podbój i duży podbój. Jaka jest tam roznica w ilości graczy?

Różnica będzie taka,że prawdopodobnie będzie kilka różnych typów serwera do wynajęcia tzn.różna liczba slotów 24,32,48,64 dajmy na to i wiadomo,że im więcej slotów tym więcej kasy trzeba zapłacić.I co z tego,że można wybrać Podbój jak serwerów nie ma,tylko trzeba się męczyć na 64,jeżeli ktoś akurat chciałby zagrać podbój?Bo gra zwyczajnie dostaje na łeb przy takiej liczbie graczy na serwerze i głupoty pokazuje.Bitwa powietrzna na metro :) hehehe nadinterpretacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie pamiętam ile zgonów miałem dokładnie, ale najwięcej nabiłem 64 zabić w rundzie. :biggrin:

No to grubo :) Jak zrobisz taki wynik jeszcze raz to zrób screena. Ja najwiecej widziłem 50 na 10 chyba. Mam kolesia na liscie co też podobno zrobił 64. Jak sam zrobie 50+ to będę usatysfakcjonowany. Mam dużo 40+ ale o więcej cieżko a grając paczką to już w ogóle chyba nie możliwe bo każdy sobie kille zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Różnica między bf3 a bf4 jest taka,ze w trójce mogles robić wysokie wyniki,bo potrafiles strzelać.W tej części dobry wynik potrafi uzyskać niewidomy,bo aim assist jest większy niż w call of Duty.Gra ma większe community i takie są skutki."Wszyscy się świetnie bawią"

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś parodia.

Wersja na PS3 to szajs, a tu niewiele lepiej. Po całonocnym "upgrade" z wersji PS3 uruchomiłem to cudo :)

Pierwsza mapa Golmud CQ i tu zero problemów. W przerwie dobija kumpel i mimo że jest 12 na 12 wrzuca go do przeciwników, tak że Blokadę gramy po przeciwnych stronach. W kwestii formalnej mapa do du..y.

I ty się wszystko kończy. Po meczu czarny ekran z migającym "kursorem" informuje o doczytywaniu mapy. Pięć minut :/

U kumpla tak samo - stały kontakt przez Imprezę. Zamknięcie aplikacji, wysuń płytę i dziękuję ci DICE.

Kiedy następny patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogl kumpel przeskoczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, pewnie że mógł. a po zwieszce mógł zrestartować konsolę i grę włączyć jeszcze raz. i tak co mapę. mógł, mógł, mógł ;)

problem w tym że sprawę dołączania do znajomych ktoś(dice) spieprzył całkowicie . cofnęli się do czasów sprzed bc2. to jest giga wtopa, że gra która jest reklamowana iż duży nacisk powinno się kłaść na współpracę, tę współpracę się blokuje. właśnie przez niemożliwość dołączenia do kumpla. na prawdę nie wiem jaki jest problem aby w kilku poprawkach zrobić to co było wcześniej, że zakładamy drużynę w menu i razem wbijamy na serwer. do tego jak już próbuję dołączyć do kumpla to czasem jak nawet są miejsca to i tak wywala mnie na drugą stronę. albo jak kolega do mnie dołącza to automatycznie przenosi nas do nowej "prywatnej" drużyny do której nie mogą wbić koledzy z którymi grałem sekundę wcześniej. to są niby pierdoły, ktoś powie: pięć sekund, dwa ruchy padem w menu i wszystko gra. oczywiście to prawda, tyle tylko że to żaden problem od strony programistów aby taką męczącą pierdółkę poprawić. tym bardziej że w poprzednich częściach działało to bez problemu. howgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Macie moze lagi na europejskich serwerach? Bo u mnie wczoraj niedalo sie grac z pelnym pingiem . Za to weszlem na azjatyckie i przy pingu zaledwie na dwóch kreseczkach gra dziala plynnie. W czym rzecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linka

hehe, czy ja dobrze zrozumiałem? dice uważa że to wbijanie na serwer razem z kolegami nie było dobrym rozwiązaniem?

ja bym to przetłumaczył tak: blablabla, nie chce nam się tego naprawić więc wymyślamy kolejną teorię z doopy, blabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linka

hehe, czy ja dobrze zrozumiałem? dice uważa że to wbijanie na serwer razem z kolegami nie było dobrym rozwiązaniem?

ja bym to przetłumaczył tak: blablabla, nie chce nam się tego naprawić więc wymyślamy kolejną teorię z doopy, blabla.

 

trochę inaczej. "nie daliśmy takiej możliwości bo uważamy że nie posiadała jakości jaką chcemy oferować naszym graczom". czyli: "zrobiliśmy taką możliwość ale działała tak tragicznie że zamiast jej naprawić, postanowiliśmy ją usunąć. dzięki temu nie musimy poprawiać jakości, wystarczy jej nie obniżać."  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecicie jakąś snajperkę ? mam od cholery hitmarkerów i rzadko zabijam jednym strzałem.

 

Nie. Giń marnie kamperze od kos innych graczy :>. Najlepiej bez skilla siedzieć na szczycie budynku i fuks-strzałem zgarniać każdego na jeden raz? Po co skill? Co nie? Bezczelni ci kolesie z DICE. Zmuszają do celowania w klatkę piersiową i głowę. Nie rozdają killów za friko.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki za linka

hehe, czy ja dobrze zrozumiałem? dice uważa że to wbijanie na serwer razem z kolegami nie było dobrym rozwiązaniem?

ja bym to przetłumaczył tak: blablabla, nie chce nam się tego naprawić więc wymyślamy kolejną teorię z doopy, blabla.

Ja myślę, że to jest kolejny ukłon w stronę niedzielnych graczy. Jak na serwerach zbierają się kumple, to przeciwnik często zbiera baty od takich ekip. Taki stan rzeczy mógłby zniechęcić takiego "niedzielnego gracza", do gry. Co za tym idzie wybiegając w przyszłość nie zakupi dodatkowych dlc, itd. 

Proszę nie wyszukiwać żadnych spisków w mojej wypowiedzi;)

Edytowane przez Naruto_Uzumaki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Giń marnie kamperze od kos innych graczy :>. Najlepiej bez skilla siedzieć na szczycie budynku i fuks-strzałem zgarniać każdego na jeden raz? Po co skill? Co nie? Bezczelni ci kolesie z DICE. Zmuszają do celowania w klatkę piersiową i głowę. Nie rozdają killów za friko.

ale o co chodzi? Ja ostatnio odblokowuje sobie snajperki i kampie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×