Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierze co czytam.Czy ludzie którzy tam pracują są debilami?? Panowie a jak netcode?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzej roznicy nie zauwazylem. Gra dalej gubi pakiety (ikonka malych kwadracikow z prawej strony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co wszystkich interesuje najbardziej nie ruszone czyli netcode. Niestety kolejny bug wprowadzony przez patch. Naprawdę nie rozumiem, czy oni tego kompletnie nie testują przed wydaniem. Jak można zrobić takie jaja z killcamem, w sumie obecnie nie wiadomo kto do końca nas zabija. Raz mi zaznaczało gościa co zyskał na mnie asystę, raz kogoś z końca mapy a nawet były przypadki, że sojusznika (który mnie po chwili podniósł :biggrin:)

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chcą nam zamydlić oczy takimi praktycznie nic nie wnoszącymi poprawki bo netcode chyba nigdy nie zostanie naprawiony. Z drugiej strony mam wrażenie, że większość tych poprawek wyszła tylko dla tego, że nowe dlc tego wymagało a tak to by tego nawet nie ruszyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje czy teraz snajperki na hc nie zabijają od strzała? Dopiero jeden meczyk grałem i na pewno gościa trafiłem na jakieś 200-300 metrów i go nie ubiłem. Gość stał dalej, miałem kilka razy taką sytuację. Wczoraj nie było takiego problemu, dopiero po aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killcam zrypany, kumpel mnie sprzątnął z kanonierki a na killcamie biega radośnie po ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy właśnie mi powiedział że da siew końcu rushować to prawda ?

A wcześniej nie można było ?

YOLOMACSWAGGINS, ten system wpychania łodzi z powrotem do wody super fancy. YEBUEM! Ten granatnik 3GL, nie dość, że będzie spam z tego, to będzie spam przez to, bo zadanie dali żeby zabić 10 osób z tego syfu!

Cieszę się, że podobają Wam się zmiany jakie wprowadzamy z każdym kolejnym patchem, żeby żyło tfu, grało się lepiej wszystkim. Nie wiem skąd ta mylna świadomość, że ten patch miał poprawić coś w netcode, to dopiero w następnym patchu, bo ciągle pracujemy nad tym żeby gra w ogóle się uruchamiała, problem z killcamem to nie bug, a zamierzone działania. Staramy się wprowadzić więcej elementów pozwalających zdezorientować wroga. Nie martwcie się będzie dabyl XP żeby uciszyć gawiedź.

Jak czytam te komentarze pod niusami na battlelogu, że to wina EA, że za bardzo pośpieszali i to dlatego takie problemy... Jakież to jest żałosne, to się w głowie nie mieści. Zaraz będzie pół roku po premierze, a Oni podstawowych rzeczy nie potrafią naprawić.

Ale trawa jest zajebista.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi kill cam ciagle pokazuje ze koles ktory mnie zabija jest wsrod grupy z ktora stoje. Jakby byl z mojego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez potwierdzam problem z killcamem. Mi nie pokazuje wogle kto mnie zdjąl.To są jakieś papudroki. Z kazdem Upem gra ma więcej bugów niż miała. Powiem szczerze że najbardziej mi zależało na szarpaniu "za kołnierz" i dalej szarpie.

A tak z innej beczki. Dwa razy w cigu jednego dnia zginalem bo spadła na mnie skrzynia ze zrzutem. To trzeba mieć fart. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzyli tymi levelami. Dobilem wczoraj do 106 z nadzieja ze do piatku wbije max. A tu znowu 10 lvli do zrobienia. Tylko po co? Dla battlepackow w ktorych nic nie ma i kazdy liczy na 100 lub 200%? Bezsens. Niby to ma przedluzyc rozgrywke. Tyle ze znowu bede siedzial tydzien na metrze z lmg. A mialem nadzieje na bezstresowa rozgrywke innymi klasami w innych trybach ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh ah DICE wydaje kolejny DLC! Trzeba byc desperatem żeby sponsorować to co robi DICE i kupować Premium a wraz z nim kolejne żałosne DLC do tej zabugowanej, niegrywalnej gry. Już mam dość kolejnych aktualizacji. Uruchamiam konsole chcąc pograć w BF a tu co, aktualizacja 1GB. Człowiek przed robotą nie może sobie zagrać po sieci bo oczywiście ściąga sie aktualizacja.

DICE jest bezczelne każąć płacić za DLC do tak niedopracowanego produktu. Rozumiem ze kasa musi sie zgadzać ale ile mozna jeszcze naprawić/psuć ten shit.

Wiele znioslem od momentu premiery BF, kasujcie sie savy, wywalanie z online lub problemy z połączeniem, mniejsze lub większe bugi. DICE śmieje nam sie prosto w twarz licząc kolejne dolary/euro od fanów mark iBattlefield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powinienem dostać złoty pakiet, jak co miesiąc w premium i nic nie wpadło. To pewnie kolejny kwiatek po nowym patchu. Ktoś miał coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie bylo pakietu wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te wszystkie bledy, dostaje w tylek na mapach. Ale i tak codziennie wracam do BFa bo zabawa jest naprawde przednia...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znać jak wyjdzie patch do tego patcha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po każdym kolejnym patchu czytam opinię tych którzy zostali na placu boju i powiem szczerze że powoli tracę nadzieję że kiedyś ta gra będzie grywalna.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda wersje między ps4 a ps3 mocno się różnią , w bugach także, ale wczoraj grając przez cały wieczór nie uświadczyłem (jak ktoś to określił) szarpania za koszulę. przestało mnie cofać i teraz da się pobiegać normalnie bez teleportacji w tył. zobaczymy , jak dzisiaj też tego zjawiska nie będzie to znakiem tego jednak coś dobrego zrobili.

nie wiem jak na ps4 , ale wydaje mi się że po paczu na ps3 trudniej lata się zwiadowczymi. tzn, ciężej wrócić do normalnego lotu po wyłapaniu rakiety. tak jakby znerfili ten żyrostabilizator. tak jakoś mi się wydaje :sad:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie,że MP7 po dzisiejszej aktualizacji jest naprawdę bardzo ciekawą pozycją w PDW.Nawet bez dodatków naprawdę daje radę.

Aktualizacja dla PS3/PS4 z dnia 04.03.2014

Ulepszenia broni:

- W broni SRS (Stealth Recon Scout - dokładniej w "388-recon") czas działania zasuwy został ulepszony oraz zmniejszono szybkostrzelność.

- W broni "GOL Magnum" czas działania zasuwy został ulepszony.

- W broni "MP7" prędkość wylotowa pocisków została zmniejszona.

- W broni "MTAR-21" prędkość wylotowa pocisków została zmniejszona.

- W broni "RGP-7V2" zwiększono szybkostrzelność.

- W broni "MBT LAW" zwiększono szybkostrzelność.

- Zaktualizowano obsługę celowników 1x w broniach: "Typ-95B-1", "A-91", "AUG A3", "SAR-21", "QBZ-95-1", "FAMAS", "UTS-1", "MTAR-21", "L85A2", "F2000"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej nie można było ?

 

Było na pewno ciężej w tej grze trzeba kampić nie to co w bf3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ohrly7ul.jpg

I co takiego niby miał zmienić ten patch, że wcześniej trzeba było kampić? Albo inaczej co trzeba zmienić żeby można było rushować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia :biggrin: Po prostu znajomy mi powiedział że jakoś lepiej się gra coś tam mówił że można rushować i coś ugrać zdziwiłem się że co niby mieli poprawić by dało się grać agresywniej  to się po prostu spytałem....

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×