Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

a jakby w jakimś dlc przypadkiem dali karabin zabijający na hita z magazynkiem na 200 naboi i rpm 1000, bez odrzutu,  to nie chciałbyś, żeby zbalansowali tą broń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś porównanie graficzne względem wersji PC odpalonej na detalach Wysokie/Ultra? Nie chodzi mi o filmiki na YT a raczej o własne odczucia osób, które miały okazje widzieć obie wersje w ruchu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakby w jakimś dlc przypadkiem dali karabin zabijający na hita z magazynkiem na 200 naboi i rpm 1000, bez odrzutu,  to nie chciałbyś, żeby zbalansowali tą broń?

masz racje, jesli balans jest potrzebny to jak najbardziej ale i tak slabe long range damage w przypadku mtara? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dodają nowy granatnik bo zdecydowanie widzę, że ten rodzaj broni jest niedoceniany w grze!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie miażdży,zagrałem OB i na koniec rundy dostaje 3 baretki za karabin snajperski którego nawet nie ruszyłem na tej mapie.Miał ktoś takie akcje? Zeby odblokować Gola trzeba wejść na tą najwyższą wieżę i z tamtą sciągnąć 6 typa.Co jak na CB tą wieżę niszczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostaje gwiazdki za MBT i LAVy na Szafce. ;) Nie trzeba z samej góry, mnie zaliczyło jak zabijałem też z ziemi blisko drabinki na Firestorm.

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tą najwyższą wieżę na Fajerstorimie przy C?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neuro, tak, zabijając z tej wieży też można zaliczyć to zadanie, jest wybór pomiędzy tą na Firestorm a tą na Caspianie. Ja to w sumie zrobiłem normalnie jak grałem sobie tam snajperem, zabiłem te parę osób snajperką i pistoletem ale jak kręciłem się tak po tej wieży to mam wrażenie że na Firestorm najłatwiej jest wejść po drabince na ten 1 poziom/ platformę i tam pójść w prawy róg i czekać aż ludzie sami się podstawią. Nie jest trudno zestrzelić kogoś wyżej jak tam wyląduje a z dołu jest dość dobry widok na tych którzy łażą koło drabiny na dole i na tej konstrukcji obok wieży (nie wiem jak to nazwać :P)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam dosyć nie ciekawy problem z bf4 chodzi dokładnie o pakiet bojowe ( noże ) posiadam premium.

Problem polega na tym że wczoraj wbiłem range 111 i zamiast dostać pakietu złotego otrzymałem pakiet brązowy.  

( W grze wyświetlił się złoty ale gdy sprawdziłem w battlelogu brązowy ) 

Wiem że noże są przydzielane losowo ale mi już brakuje 3 noży a dodali teraz jeszcze 4 do naval strike dlc . Nie wydaje mi się żebym 

je zebrał. Bo zabraknie mi pakietów bojowych. Czy istnieje w ogóle możliwość nie dostatnia jakiegoś noża. Znajomi mają już prawie wszystkie a 

mają około 100 level. 

 

Edit. 

 

 DICE i EA : 

Edytowane przez markipl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem ludzie na YT odblokowuja te nowe bronie jak nie ma jeszcze dodatku Naval Strike?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że to nie są "jacyś tam ludzie" a znani youtuberowcy, być może dostają jakieś pre-wersje to testowania albo coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na xklocku w premium nowe dlc czasem nie jest już dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie odblokowują bronie, do których potrzebne jest DLC vide zrobienie czegoś na konkretnej mapie, przypuszczam że tak jak pisze, o zgrozo cinkibolek, czy Ciebie przypadkiem miało już tu nie być ?, ale wszystkie inne można normalnie odblokować w grze. Oczywiście nie wszystko działa, AR160 nie ma animacji przeładowania długiego, gdzieś tam jakieś glitche z rączkami ala B2K etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie moze problem z hudem w jetach? chodzi o rozmiar speed ,altitude, celownik itd uwazam ze jest zbyt maly ledwo co widac cyferki

Edytowane przez Tyrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mały to jedno,druga sprawa że powinien mieć inny kolor żeby był widoczny np.czerwony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie moze problem z hudem w jetach? chodzi o rozmiar speed ,altitude, celownik itd uwazam ze jest zbyt maly ledwo co widac cyferki

najlepiej latac ''na czuja'' ,jak dojdziesz do wprawy to jedyne na co zerkasz to radar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

 

 

Spieprzam z tego forum bo o kant tyłka taką społecznosć rozbić i tak nic sie tutaj ciekawego nie dowiedziałem. Teraz sobie marudźcie ile wlezie, mam to gdzieś.

 

 

 

 

Siema cienki...

Edytowane przez unki
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby pod mapę wpaść po odrodzeniu to tak, ale żeby spod mapy zabijać to nie :) miałem też parę razy, że jak ktoś mnie podniósł to cały hud mi znikał - życie, amunicja, mapka czy oznaczenia nad ludźmi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zabijanie spod mapy to wprowadzili podobno z ostatnim paczem. Kolejny element który ma zaskoczyć i urozmaicić rozgrywkę ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal występuje ten upierdliwy rubberbanding ?. Nie ma w co grać obecnie i zastanawiam się nad ekhm powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

tak na CQ po patchu jeszcze gorzej jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×