Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

I czym się różni od monitora za 600 zł. Niczym istotnym...

 

Dlatego większość podpina pod konsole TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Monitor EIZO który tutaj podałeś miałem okazję potestować i przesada jest że lepszy od TV. Owszem ma dobre czasy odświeżania ale za taką cenę z takimi wąskimi kątami patrzenie i kolorami stanowczo odradzam zakup.

 

Wracając do tematyki BF'a. To dzisiaj kilkakrotnie zdarzył mi się dziwny bug, otóż przy strzelaniu z broni nie miałem dźwięku oraz pociski nie trafiały w gościa. Wpakowałem cały magazynek w gościa z 5-6m od pleców i lipa. Zdarzyło mi się dzisiaj to dwa razy. Dziwne ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotowania do pacza trwają:) pewnie myślą co jeszcze można spie....ć .pzdrw

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie chcę żadnych paczy,nie wierzę że będzie lepiej. :)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zdradzili jakiś konkretny dzień kiedy wprowadzą te nowe bugi czy dalej twardo trzymają się "wrzesień"? Za dobrze mi się gra i dawno sie nie wkur...wkurzałem dlatego z otwartymi rękoma przyjmę nowego pacza :).

Edytowane przez RafaelManu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zbliżający się patch dość obficie opisał nasz forumowy kolega jaKKo tutaj http://www.ps3site.pl/forum/topic/79746-screenshotyvideo/page-16

 

Oczywiście teoria swoje , a przełożenie na praktykę swoje. Już za niecały miesiąc będziemy mogli się przekonać czy Dice wzniesie nas w okolice błogostanu czy jak zwykle wzbogaci się o kolejny stek wyzwisk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio kilka razy spotkał bug, gdzie pakuję gościowi w klatę z kilku metrów cały magazynek z AEKa, oczywiście żadnych hit markerów po czym ten ubija mnie max 2 kulami, no i temat z apteczką, próbuję szybko rzucić apteczke a ten ją wyciąga i trzyma WTF ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio kilka razy spotkał bug, gdzie pakuję gościowi w klatę z kilku metrów cały magazynek z AEKa, oczywiście żadnych hit markerów po czym ten ubija mnie max 2 kulami, no i temat z apteczką, próbuję szybko rzucić apteczke a ten ją wyciąga i trzyma WTF ??? 

Jak masz w rękach druga broń (pistolet) to wtedy nie rzuca apteczki tylko trzyma, jak masz główną broń to rzuca od razu. Nie mam pojęcia czy to bug czy po prostu genialni programiści z DICE postanowili wprowadzić taki "ficzer". Co do tego strzelania to to jest bardzo dobrze wszystkim znany i bardzo mocno zjechany netcode tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym paCzem, jak będzie miał zaimplementowane, obiecane z CTE to będzie gitaRRa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym wszechświecie koszt monitora może przewyższyć koszt dobrego TV?

Moim zdaniem na TV gra się lepiej niż na monitorze, bo wszystko jest większe, a czas reakcji jest taki sam jak na monitorze jeżeli wybierze się dobry tv. W moim tv jest 6 albo 14 ms (w zależności od metody pomiaru laga) i jest niezauważalny w porównaniu z ekranem laptopa, da się na nim z powodzeniem grać na PC co też robię i nie ma żadnego opóźnienia.

 

 

ja sie przerzucilem z tv na monitor z 40 na 22 cale, bo wlasnie latwiej gra sie na monitorku. A to dlatego, ze masz mniejszy obszar do ogarniania. W bf3 nie bylo zbyt duzej roznicy, ale w bf4 jest pelno roznych bajerkow, kamo itp. i czesto goscie sa niewidoczni. szczegolnie lezacy kamperzy :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem przesiadkę w drugą stronę i nie wyobrażam sobie znów grać na monitorze jak mogę ma tv, oczywiście na PC.

Wystarczy trochę dalej usiąść i ogarnia się wszystko, ja siedzę Nie więcej niż 2m od tv i ogarniam wszystko :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez ogarniam na tv, ale ogar lepszy na monitku co sie przeklada na wyniki :) 

 

a jak nie wiadomo co zrobic z monitorem -> www.youtube.com/watch?v=9ZQ5mQBZYPc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem pierwszy raz od kilku tygodni,i miałem bardzo duże lagi.Opóźnienie MS sięgało 0,56.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem pierwszy raz od kilku tygodni,i miałem bardzo duże lagi.Opóźnienie MS sięgało 0,56.

Rowniez mam podobne odczucia. Plynna rozgrywka z przed jakiegos czasu chyba poszla w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkości nie ma znaczenia zbytnio.

Zobacz jaki masz ping, może jakieś obciążenia na sieci masz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkości nie ma znaczenia zbytnio.

Zobacz jaki masz ping, może jakieś obciążenia na sieci masz?

Panowie, to jest BF4.

O jakich slabych netach my gadamy :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest BF4.

O jakich slabych netach my gadamy :biggrin:

Hehe spokojnie, we Wrześniu wychodzi patch i będzie wszystko śmigało jak ta lala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęło się takie lagowanie od ostatniego pacza.Chociaż ping też mam wysoki 65 ms .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak,że już dosyć sporo czasu upłynęło od ostatniego restartu serwerów EA,tuż po restarcie grało się najlepiej,z czasem będzie tylko gorzej do kolejnego restartu serwerów.Powinni je restartowac co 4 może 5 dni,ale tak sie nie dzieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×