Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, w dniu wolnym od trosk i pracy posiedziałem trochę mocniej przy bfie. Ta gra nie przestaje mnie zaskakiwać :D. Aż szkoda że na ps3 nie można robić krótkich filmików . A więc: kampiąc za jakimś murkiem strzelałem do typa , po czym padłem z informacją na ekranie "zabity w akcji" , a w prawym górnym rogu pokazało się okoni18(MPX)okoni18.

Kuźwa, zabiłem się własną bronią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby na dniach patch sie szykowal?

 

BF4 MULTIPLAYER WILL BE OFFLINE FOR A FEW MINUTES PER PLATFORM TODAY DUE TO MAINTENANCE. WE APOLOGIZE FOR ANY INCONVENIENCE.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by rzucić tego patcha przed premierą Destiny. Wtedy bym chętnie pograł, a tak to lipa :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie. Nie grałem od ponad pół roku, zmieniło się coś na lepsze? Poprawili bugi? Warto wrócić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy tylko ja mam problem z zapisem stanu gry? Za każdym razem, jak tylko chcę wznowić grę, odsyła mnie na sam początek gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem był tutaj opisywany dziesiątki razy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem odpalic gre na parę minut i sprawdzić?

 

Taki problem, że nie mam gry i zamierzam ją ponownie kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało grać jest na pewno lepiej niż na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie. Nie grałem od ponad pół roku, zmieniło się coś na lepsze? Poprawili bugi? Warto wrócić? 

Wszystko zalezy jakie robaki cie irytowaly.Jak trafisz na dobry serwer to jest git a jak na zly to k*****a :) Faktem jest,ze ostatnio duzo razy mnie wypierniczalo z gry.Tzn zamykalo aplikacje i standardowy komunikat podziel sie z nami tym bledem haha

 

Od wczoraj zaczalem robic wyzwania i nie wiem czy tylko ja mam tak ,ze m4 mi sie zacina haha tzn czy jest zbugowane tak jak np unica.M4 strzela mi czasem tak jak powinna a czasem w ogole nie reaguje na nacisniecie przycisku.Nie jest to wina pada bo gralem na dwoch.Inne karabiny hulaja jak trzeba.

 

Czekamy na te duze zmiany,ktore juz na dniach powinny sie ukazac.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo M4 trzeba strzelać z wyczuciem. Nie można za szybko burstować 

Ok dzieki.Nagralem jedna z wielu akcji i zobaczcie moment gdzie zabijam 2 typow.Bron dziwnie sie zachowuje :D Nie wiem moze mam za ciezkie paluchy do m4 haha

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Czy istnieją jakiekolwiek serwery, gdzie grany jest RUSH na wszystkich mapach ? Tzn. z podstawki + dodatków ?

2. Czy istnieją serwery, gdzie grany jest RUSH na więcej niż 75 ticketów ?

Jeżeli takowe są to poprosiłbym o wypisanie kilku, sam nic nie mogę znaleźć takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkalem sie jeszcze z takimi serwerami.Jezeli takich szukasz to zakup serwer i utworz wszystko wg wlasnych upodoban ;)

 

Znalazlem np 24h metro badz Firestorm na 1600 biletow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie ma wielu takich serwerów, a to z powodu niewłaściwego ustawienia m-com'ów na poszczególnych mapach. kwestia szeroko omawiana, od początku gry niewiele się zmieniło.. możliwe, że z nowym paczem/dlc układ m-comow zostanie zmieniony póki co nie ma co grac w rasz :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam multi?

Jest napisane, żeby się połączyć z PSN i serwerami EA a przecież jestem połączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 osoby graja u mnie na BLu. wyl i wl sonke, powinno pomoc lub przetestuj polaczenie w ust. zamknij apke i wtedy zasmaży zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic zbliża się premiera Destiny więc pewnie odpocznę od BF4 swoją drogą wiadomo coś na temat patha oprócz tego, że ma wyjść we wrześniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie na randomowa dominacje a tu same koksy w drużynie przeciwnej m. in. Freesssbee i PLasgoogle :)

No i w dupe 250 do 0 :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic zbliża się premiera Destiny więc pewnie odpocznę od BF4 swoją drogą wiadomo coś na temat patha oprócz tego, że ma wyjść we wrześniu?

Podobno ma zmniejszyć obrażenia każdej broni,przykładowo min. damage (teraz) 25 po aktualizacji 24 czyli biorąc pod uwagę ze przeciwnik ma 100 HP,trzeba trafić 5 a nie 4 razy.

Mówi się o zmianach w trybie Rush,ale bez szczegółów.

Wszystkie bronie w grze mające 1000SPM zostaną go pozbawione (zredukowane do 900 kul na minutę) oczywiście dostaną za to jakaś rekompensatę w postaci mniejszego recoil'u itd.

Ten Visual Recoil,czyli "trzęsienie się broni" (które jest tylko efektem wizualnym i nie ma bezpośredniego wpływu na broń) zostanie zmniejszony.

Prawdopodobnie zostanie usunięta opcja zmiany "tickrate'u" ponieważ głupio było gdy gracz ma wybór pomiędzy 10,15 a 30Hz (Opcja zostanie automatycznie ustawiona na 30 i nie będzie opcji zmiany).To nienaturalne poruszanie sie ciała żołnierza trafionego pociskiem zostanie zmniejszone.

Jest tego wiecej,ale już sam nie pamiętam. :biggrin:

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwazniejsza zmiana, to poruszania sie postaci, taka jaka jest w Bf3. To fundamentalnie zmieni granie piechota, na plus oczywiscie. ;)

 

Swoja droga, pewien youtuber zupload'owal ciekawe video na temat aim assist. Otoz mamy 3 rodzaje tego gowna!!!- rotation, compensation i snap assist. No ja jestem w lekkim szoku, jak tak mozna bylo zrobic. Czy ci testerzy z Dice, to niepelnosprawni z jedna amputowana reka!?... Czas najwyzszy, chyba w PieCa zainwestowac. 

 

 

Ps. Nawet GTA V online ma podzielone serwery z assist'a lub bez!  :whistling:

Edytowane przez kabotyn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadac.Firmy robia z konsolowych graczy ulomnych.W ogole tego nie powinno byc w grac.Nie umiesz celowac to idz graj w szachy badz inna gre a od fpsow trzymaj sie z daleka.Takie moje zdanie na temat wszystkich tych uproszczen.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to bardzo noobskie co napiszę, ale ja np dziś się dopiero zorientowałem. Wiecie, że gdy siedzicie w helce i wyskakuje napis "Twój zespół wygrał" tracicie kontrole nad żołnierzem itd To gdy helka się rozbije wy tracicie fraga jeszcze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×