Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za 3gb aktualizacja? Po drugie po kiego zostawiam konsole w trybie czuwania, mam ustawione aby aktualizacje same się pobierały i tak pobierają się dopiero po włączeniu konsoli.

Masz wlaczone opcje korzystania z internetu na czuwaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam. Nie jest to pierwszy raz jak aktualizacja się nie pobiera. Gry zamówione przez ps store z pc instalują się bez problemu w trybie czuwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, wiec w Hardline nie bedzie aim bota ? Ha, ja juz chce premiere, poczytac ten placz ! :biggrin: Probuje odblokowac zbugowany assignment, gdzie trzeba wbic 200 killi i 50 headshotow lukiem. Pasek postepu sie wyswietla w Battlelogu, ale warunki do spelnienia nie, wyglada, jakby byl nieodblokowany. Wykonal ktos z was moze ten assignment, albo mial do czyeniania z podobna sytuacja w przypadku jakiegos innego ? Lipa byloby, gdybym wbil te 200 killi i 50 hs... i nie zaliczylo mi. No ale nie chce mi sie czekac, az DICE laskawie raczy to spatchowac, bo kto wie ile to potrwa.

 

 

 

 

Mam tak samo i z tego co  czytałem na necie wiele osób tak ma, więc to jakiś błąd w Battlelogu. Na konsoli mam normalny postęp.

Edytowane przez noka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie dokladnie w opcjach wlacza sie z powrotem ta ikonke, ktora pokazuje, kto uzywa tego perka w Battlefieldzie, ze ma ograniczone obrazenia ? Defensive ? Bo w ostatnim patchu podobno zrobili to wylaczone domyslnie, a jak gram lukiem, to potrzebuje wiedziec, czy koles zginie na jedno uderzenie. Nigdzie nie moge tego znalezc w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie co zrobili z noktowizorami ? Czy ta "lornetka" snajpera zawsze tak idiotycznie dzialala, ze ta zielen tak stopniowo wskakuje, rozjasniajac sie, a po odsunieciu jej od oczu rownie stopniowo - skokami, znika ? To chyba zaleznie od mapy. Na Paracel Storm mialem takie przygody, za to na Golmud Railway obraz podczas patrzenia przez nia migal niemilosiernie. DICE cos "ulepszylo".

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7 grudnia w pss bf4 premium znów po 145 zł :)

 

Nie badzcie idiotami, nie warto kupowac premium. Ja je mam, i bardzo zaluje. Serwery puste na mapach DLC, a poza tym slabe. Niezdecydowanym graczom odradzam. TO choojnia z grzybnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wręcz przeciwne odczucia co do Premiuma - mapki są super (zwłaszcza Zęby Smoka), reszta też jest fajna (ale jednak te Zęby...miód! :P ), z serwerami nie ma problemów, graczy pełno. Śmiało brać! :)


A ja mam wręcz przeciwne odczucia co do Premiuma - mapki są super (zwłaszcza Zęby Smoka), reszta też jest fajna (ale jednak te Zęby...miód! :P ), z serwerami nie ma problemów, graczy pełno. Śmiało brać! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego to zależy (ustawienia filtrów, godziny grania - praktycznie nigdy nie gram przed 20 ze względu na pracę), ale JA nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem serwerów, zawsze było ich co najmniej kilkanaście :) a że nie gram praktycznie w inne dodatki, więc jestem pewny tego co piszę :)


Ponadto nawet jakby były tylko ze 3 dostępne w danej chwili - wbija się na jeden i jazda 4 mapki na okrągło do rana  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie k&*a jego mac, jest w czym przebierac! Serwerow od zatrzesienia na tym dodatku Dragon Teeth, w kazdym trybie! 5 minut temu zupload'owalem ten filmik.

 

https://www.facebook.com/video.php?v=1536198413299107&set=vb.100007268884081&type=2&theater

 

Ustaw żeby wyszukiwało ci pełne serwery. 

 

Ja lubię grać rush i akurat w tym trybie na mapach z dodatków jest tragedia żeby znaleźć chociaż jeden pełny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc z ps3 na ps4, strasznie się zawiodłem, grając w BF4. Wolałbym, żeby na dominacji było tyle flag, ile jest na ps3, a graczy maksymalnie 40. Wybierając mały podbój, nie ma praktycznie serwerów. Na ps3 miałem K/D ponad 2, a tutaj nie mogę przekroczyć 1,50. Mapy może i ładnie wyglądają, ale czy są grywalne? moim zdaniem nie, ponieważ są zbyt otwarte, a co za tym idzie, jest pełno snajperów. Druga sprawa-pojazdy. Jest ich stanowczo za dużo, piechota ma gówno do gadania. Chciałem zagrać deathmatch na operacji zamieć, będąc pewnym, że zagram na normalnej mapce, ale skąd, też otwarta. Ta gra powinna się nazywać sniperfield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bf4 na plycie, zainstalowany, patch jest etc. Kupilem dzis edycje premium (gra+premka) ale nie moge zaczac pobierac samego bfa. Mam usunac calkowicie tego co mam z plyty i wtedy probowac?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś snajper z wykrywaczem celów? To się samo włącza? Nie ogarniam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz 6dlc bedzie to dla Premium za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co mam Ci napisac? Jest w planie 6 dlc, ciekawe czy premium bedzie mial go za free..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz jakieś konkretne info? Czy gdzieś tam coś usłyszałeś? Bo wiesz, takie posty typu cośtamcośtam to my już znamy. Masz jakiś nowy link ?

Edyta:

Poszperałem trochu w necie, zero konkretnego info. Tylko jakieś domysły. Na forach czy stronach poświęconych serii BF te same mgliste wpisy. Coś się szykuje, ale co i dla kogo,( i za ile) , nie wiadomo. :(

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne. Wczoraj zacząłem ściagac BF4 Premium z psn. Rano cała gra się ściągnęła, odpaliłem, w menu było: kampania 100%, cała gra 71%, 3 godziny później mam cała gra 95% i koniec, ani drgnie. Oczywiście multi nie idzie, BattleLog nie idzie, mimo że widzi sieć i znajomych na BL. O co kaman?

 

sprawdziłem w info o grze:

rozmiar: 39,6gb

stan pobierania: 35,95/37,57gb

wersja 01.17

 

EDIT: aha.... drgnęło na 35,96gb.... czyli idzie tylko megazayebiscie wolno...

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw konsole w trybie uśpienia to szybciej Ci pobierze. Pamiętaj że jeszcze musisz wszystkie dodatki z psstore ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie premium zajmuje 65 gb, wiec troche sciagania ci zostało :)

A ja się naiwny cieszyłem, ze to już wszystko.... buhahahaha :) No to weekend z downloadem czas zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×