Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

W PSStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz oczywiście o tej ofercie: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/battlefield-4-premium/cid=EP0006-CUSA00049_00-PREMIUM000000001?

Czarny piątek tylko dla pctowców https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-4/pc-download/base-game/premium-edition?

Taniej niż 209 zł nie ma konta premium z dodatkowymi mapami, broniami i innymi dodatkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj płytę i kup Premium Edition w psstore za 145 pln.

A na płycie nie będzie czasem premium edition? Bo cos słyszałem ze ma byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale juz jest? Czy jeszcze nie ma?

Edyta: juz jest do kupienia ale za 230 wszędzie ich pogielo? Za ta bete az tyle płacić? Myslalem ze 150 to bedzie maks

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś że jest bardzo słaba płynność gry na dużym podboju (64)?Tak wiem zawsze było niewiele od 20 do 40 kl/s ale teraz jest 2 razy gorzej,ktoś to potwierdza czy jestem jedyny króremu to zaczęło przeszkadzać?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/lT5kc-UYil8?t=7m9s

 

Mowi, ze bedac w Los Angeles i biorac udzial w rozmowach z tworcami slyszal o potencjalnym DLC, oraz, ze tworcy maja wyjawic wiecej na koniec Battlefestu, dziewiatego grudnia.

 

Co do framerate, to jak dla mnie zawsze byl to crap na duzym podboju. Ostatnio znow dalem mu szanse, ale jak zginalem przez spadek klatek do ponizej dwudziestu, gdzie no zwyczajnie klatkowalo przez kilka sekund i nie bylo wiadomo, gdzie jest przeciwnik, to sobie odpuscilem. No ale ludzie zawsze beda w to grali, bo wieksze, lepsze, bo tak. Gdyby byl podboj ze 128 graczami i jeszcze nizszym framerate to i tak wiekszosc ludzi by tam wyemigrowala.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem,ale 90% czasu gram podbój i nagle zaczęło mi cos przeszkadzać,wydaje mi sie że jest wyraźny spadek wydajności.Jeszcze trzeba zwrócić uwagę na to,że te ~45 FPS było na małym podboju na blokadzie (32).

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając jako snajper na d-padzie na dole są jakieś odległości (200m,300m,400m itd.) o co w tym chodzi , bo nie mam pojęcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając jako snajper na d-padzie na dole są jakieś odległości (200m,300m,400m itd.) o co w tym chodzi , bo nie mam pojęcia ?

Mozesz sobie wyzerowac celownik. Jesli ustawisz 200 metrow, to strzelajac w sciane 200 metrow od Ciebie, kula uderzy tam, gdzie masz srodek celownika (gdybys nie wyregulowal, uderzylaby ponizej srodka celownika). To zeby sobie zrekompensowac opadanie pocisku wraz z przebyta odlegloscia, jesli ktos lubi kampic i polowac na headshoty z kilometra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Close quarter lepszy kompensator, czy hamulec wylotowy do broni? I jaki chwyt wybrac- pochylony, krotki, potato? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabotyn pierwszy raz na trzeźwo w bfa zagrał :D ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos na konsoli zmieniac zooma minimapy na szybko, w trakcie gry ? I jeszcze cos mnie zastanawia. Czytalem, ze ludzie z DICE groza, ze za boostowanie, zeby odblokowac jakies niesmiertelniki lukiem ludzie beda banowani. Na konsolach tez moga banowac frajerow, ktorzy stoja w kacie i zabijaja sie nawzajem we dwoch ? :D Czy tu Sony ma kontrole nad serwerami = mozna cheatowac i frajerzyc do woli ? :D No ale tak przede wszystkim interesuje mnie, czy mozna dostac bana na Battlefielda grajac na konsoli. O, a strzaly z luku przechodza przez ludzi na wylot, wczoraj zaobserwowalem. Mozna ladnego multikilla zdobyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w ogóle nie widać że chcesz przycheatować. :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie. Dużo ludzi gra jeszcze w BF4 (Premium edition)? Bo nie wiem czy nie zwrócić przesyłki i poczekać na hardline od razu czy może jednak dalej jest duża grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w ogóle nie widać że chcesz przycheatować. :biggrin:

Jasne, ze widac, ze chce :D No ale nie chce. Tak to wyglada. Drazni mnie mysl o tym, ze ktos tam bedzie biegal z tymi niesmiertelnikami bo sie z kolega postrzelaja w glowy pol godziny, a ja od czterech dni gram na "bow only" serwerze :D Albo jak chcialem odblokowac wszystkie pistolety i moze dwa tygodnie gralem na jednej mapie, na serwerze "pistol only" :D Takim jestem cheaterem z natury. No ale pomijajac to wszystko, to tez zwyczajnie mnie ciekawi, czy DICE ma jakis wplyw na serwery na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra na PS Store kosztuje 200 zł z hakiem, a Premium 270 zł. Czyli na całą grę trzeba wyłożyć 470 zł? Dobrze rozumiem? A może Premium zawiera już podstawkę?

 

Przepraszam pomyliłem dział, chciałem napisać w PS3. Proszę moderatora o usunięcie lub przeniesienie postu.

Edytowane przez hekmito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie. Dużo ludzi gra jeszcze w BF4 (Premium edition)? Bo nie wiem czy nie zwrócić przesyłki i poczekać na hardline od razu czy może jednak dalej jest duża grywalność.

Ludzie będą grac w Bf4 nawet gdy wyjdzie hardline. Wiecej bedzie ludzi na serwerze bf4 niz na tym czymś co nie powinno miec nazwy battlefield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie będą grac w Bf4 nawet gdy wyjdzie hardline. Wiecej bedzie ludzi na serwerze bf4 niz na tym czymś co nie powinno miec nazwy battlefield.

Nie ma to jak dawac opinie o grze 4 miesiace przed premiera. Brawo!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpalam ps4 i wita mnie patch do bf4. Ponad 3gb. W wtorek kupilem bf i musialem tez pobierać 3gb i dzisiaj znowu. Specjalnie sie urwalem zeby grac a tu dupa -.-. Kumple tez musi sciagac wiec albo nam obu wywalilo patcha albo jest nowy z takim samym rozmiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×