Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie,czy ostatni dodatek jest tak lipny,czy związane jest to z chwilową dostępnością tylko dla premium bo w przeglądarce serwerów wieje lipą jeśli chodzi o mapki z ostatniego dlc.

Jestem w trakcie myślenia nad zakupem i zastanawiam się dosyc mocno,mam wszystkie dlc a gram jak pewnie większośc w podstawkę i metro-rozwałkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś ostatnio lipnie wyszukuje te serwery. Na playce pokazuje z 5 pełnych gdzie na kompie pokazuje 10 razy więcej przy tych samych filtrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś babol musi być. Ja na ps3 po wklepaniu w wyszukiwarce ograniczeń: podbój, europa i normal , odnajduje mi góra 5-6 pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, chociaż w rzeczywistości jest ich sporo.Wystarczy przejść do zakładki historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko w normie , Dice ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabotyn pierwszy raz na trzeźwo w bfa zagrał :biggrin: ;)

 

Jak sie nie myle Okoni, to grasz chyba w Bf4 na Ps3. Ja wiekszosc czasu gram na Duzym Podboju, gdzie po przeciwnej stronie masz nie 12 graczy, lecz z reguly ponad 30. Taka ilosc sprawia, ze nalozenie tlumika na bron, jest koniecznoscia- to dwukrotnie przedluza twoj zywot. W przeciwnym razie, za kazdym razem gdy strzelasz (bez tlumika), swiecisz sie na mapie, jak psu jajca. No, ale to ma, niestety, swoje minusy. W starciach 1vs1 jestes troszeczke w gorszej sytacji (to jakos zwiazane jest parametrami). Dlatego, stad te moje pytanie, bo ja z tymi "nakladkami" rzadko gram. Liczylem, ze fachowiec od liczb, statystyk zwiazanych z bronimi, jakim jest Plasgoogle, mi doradzi. :)

 

Ludzie będą grac w Bf4 nawet gdy wyjdzie hardline. Wiecej bedzie ludzi na serwerze bf4 niz na tym czymś co nie powinno miec nazwy battlefield.

 

Ludzie moga sobie marudzic, ze to nie jest pelnoprawny Battlefield, Ale ja, mimo wszystko, kupie ta gre, z jednego "elementarnego" powodu. Otoz w Hardline trzeba miec skill'a, zeby zabijac. Ja decyduje, czy ktos dostanie kulke, czy tez nie, a nie jakies gowno w postaci aim assist. Ten syf w Bf4 zabil granie piechota.  :whistling:

 

Ps. 3 giga, aby naprawic takie mala rzecz. Co za k&^a nieudacznicy! 

 

The following tweaks and fixes are included in this update release for the Playstation 4. 

GENERAL 

- Fix for a commonly occurring crash

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem ostatni patch nie udostepnil nowego dlc dla wszystkich graczy nawet tych bez premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, wiec w Hardline nie bedzie aim bota ? Ha, ja juz chce premiere, poczytac ten placz ! :biggrin: Probuje odblokowac zbugowany assignment, gdzie trzeba wbic 200 killi i 50 headshotow lukiem. Pasek postepu sie wyswietla w Battlelogu, ale warunki do spelnienia nie, wyglada, jakby byl nieodblokowany. Wykonal ktos z was moze ten assignment, albo mial do czyeniania z podobna sytuacja w przypadku jakiegos innego ? Lipa byloby, gdybym wbil te 200 killi i 50 hs... i nie zaliczylo mi. No ale nie chce mi sie czekac, az DICE laskawie raczy to spatchowac, bo kto wie ile to potrwa.

 

 

Z tego filmiku wynika, ze DICE chcialoby wprowadzic CTE na konsole i tylko Micro$oft i $ony stoja temu na drodze, poki co. Druga ciekawostka, to pomysl jaki maja na naklonienie ludzi do PTFO, a nie robienia sobie deatmatchu na conquescie. Mianowicie punkty za zdobywanie flag, reanimowanie sojusznikow itp.. no, za granie objective zostana podwojone na koniec rundy... jesli sie wygra. Choc... nie wiem jak to jest, ale wyobrazam sobie, ze tych, ktorzy graja dla K/D raczej to nie ruszy. A i jako snajper bedzie sie dostawalo dodatkowe punkty za ubijanie przeciwnikow, ktorzy wlasnie przejmuja flage, zeby troche odciagnac kamperow od ostrzeliwania sie z dwoch krawedzi mapy dla headshotow po 2000 punktow. W skutecznosc tego rozwiazania tez jakos powatpiewam.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to lata, jak gram to mam najwięcej punktów, najlepsze k/d i najwięcej reanimacji :D ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to lata, jak gram to mam najwięcej punktów, najlepsze k/d i najwięcej reanimacji :D ;)

Ale grasz na ps3. ... badum tsss :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mój e-penisek jest dłuższy od twojego :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to lata, jak gram to mam najwięcej punktów, najlepsze k/d i najwięcej reanimacji :D ;)

Dokładnie,kogo jak kogo,ale prawdziwnych normalnych graczy (tzn.biorących pod uwagę cel danego trybu) nie ruszy 10.000 pkt za reanimacje i przejecie flagi.Jeżeli ktoś ma to robić to będzie to robić i leje na reszte.Skąd info o braku aim assist w BF:H?Jeżeli naprawde tak bedzie to biorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,kogo jak kogo,ale prawdziwnych normalnych graczy (tzn.biorących pod uwagę cel danego trybu) nie ruszy 10.000 pkt za reanimacje i przejecie flagi.Jeżeli ktoś ma to robić to będzie to robić i leje na reszte.Skąd info o braku aim assist w BF:H?Jeżeli naprawde tak bedzie to biorę ;)

A nie wiem, Kabotyn tak pisal "Ludzie moga sobie marudzic, ze to nie jest pelnoprawny Battlefield, Ale ja, mimo wszystko, kupie ta gre, z jednego "elementarnego" powodu. Otoz w Hardline trzeba miec skill'a, zeby zabijac. Ja decyduje, czy ktos dostanie kulke, czy tez nie, a nie jakies gowno w postaci aim assist. Ten syf w Bf4 zabil granie piechota. " Dlatego pytam, czy to prawda. No a moze cos zle zrozumialem.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za 3gb aktualizacja? Po drugie po kiego zostawiam konsole w trybie czuwania, mam ustawione aby aktualizacje same się pobierały i tak pobierają się dopiero po włączeniu konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem aktualizację. Ciekawe co wnosi. A co do tego pobierania to sam tego nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę pobraliśmy ostatnia aktualizacje drugi raz,ponieważ jej pierwsza wersja zawierała błąd uniemożliwiający odpalenie map z Final Stand przez graczy bez Premium,niestety jedynym wyjściem okazała sie podmiana aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×