Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

szybkie pytanie: czy jak kupię grę w wersji angielskiej na ultimie to wysyłając e-mail do LEM dostanę wersję polską? :) 

może być tak że ultima ma ze źródła zagranicznego i nie będzie znaczka PL na opakowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

Tak zamiast zadzwonić i zapytać w sklepie to automatycznie pisze się na forum :)

Po napisaniu zadzwoniłem i miła pani powiedziała że jest okładka PL, trzeba napisać do LEM i dostanie się łatkę polonizacyjną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatkę, a nową grę, którą pobierasz w wersji cyfrowej, czyli wersję pudełkową możesz sprzedać, bo gra nie wymaga płyty :)

 

Czy Wy też macie takie straszne lagi podczas grania w Multiplayer ? Spadki płynności, postać czasami wolno się rozgląda, jakby była w smole/kisielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy Wy też macie takie straszne lagi podczas grania w Multiplayer ? Spadki płynności, postać czasami wolno się rozgląda, jakby była w smole/kisielu.

 

Nie miałem nawet jednego laga w tej grze. Musisz przyjrzeć się swojemu internetowi. Tylko nie tutaj. Od problemami z siecią są odpowiednie tematy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem opisałem w temacie z DS4. Jest to tak jakby lag gry, lag postaci, momentami postać nie reaguje na ruchy gałek tak jakbym chciał. Dziwna latencja, Odczucie podobne do tego  gdy ma się zwarcie na myszce nie wiem jak to inaczej opisać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatkę, a nową grę, którą pobierasz w wersji cyfrowej, czyli wersję pudełkową możesz sprzedać, bo gra nie wymaga płyty :)

Wiem :) właśnie o to mi chodzi, ale pani w ultimie powiedziała łatkę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności przetestowałem drugiego, niezależnego pada (kupionego osobno, czerwony kolor). Czułość rozglądania na 9, zarówno w jednym i drugim występuje ta chwilowa "latencja", ruch postaci niby jest płynny, ale to rozglądanie jest jakieś niedorobione albo ja mam jakieś dziwne urojenia. Odczucie jest jakbyśmy grali na padzie, który ma zwarcie w gałkach, serio. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

BTW - czerwony pad dla ciekawostki jest wykonany z troszkę innych materiałów, lewy spust jest twardszy i nie oddaje tak bardzo jak w standardowym i gałki są wykonane z o wiele lepszych materiałów niż w standardowym DS 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czarny i czerwony. Galki maja identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD ma rowniez osobne serwery jak bf4?

 

chodzi o gre na ps3 i ps4 np z kolega w multi

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy nowy COD,ma również takie błędy na next geny jak BF4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy nowy COD,ma również takie błędy na next geny jak BF4?

Nie, wszystko dziala ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z ultimy wersję po rusku znaczy pudełko :) ale jest kod na mapę free fall będzie działać na polskiej wersji z cyfrowej dystrybucji bo nie wiem czy zostawić sobie czy sprzedawać całość na allegro :)

 

Na na europejskich konsolach będzie działać wersja rosyjska (po angielsku) z mapa free fall?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem opisałem w temacie z DS4. Jest to tak jakby lag gry, lag postaci, momentami postać nie reaguje na ruchy gałek tak jakbym chciał. Dziwna latencja, Odczucie podobne do tego  gdy ma się zwarcie na myszce nie wiem jak to inaczej opisać..

 

chyba mam podobnie - gram głównie w extinction i grając online zauważyłem że moja postać, mimo iż trzymam wciśniety sprint (L3) nagle zwalnia, staje. Nawet przy zwykłym poruszaniu się staje - jakby napotykała przeszkody - a przecież nie ma takich - bardzo to unieprzyjemnia grę. Myślałem że to lagi online, ale spróbowałem solo i tez to zjawisko występowało. Również w opcji gry lokalnej to wystepuje. W multi również.

Co ciekawe również w extinction online - uzyskałem potwierdzenie moich podejrzeń że mój net powoduje nawet, że system gubi oddawane przeze mnie strzały - strzelam sobie ogniem ciągłym z LKM -i  normalnie wystepują przerwy w strzelaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczylem singla. przewyborny. Dawno juz kampania w CoDzie nie byla taka miodna. Sa tez momenty ze gra wyglada naprawde dobrze. Jednak chcialem wspomniec cos o multi. Tak skampionego multi nie widzialem w zyciu. I mysle sobie, ze problem lezy w graczach, w nowym pokoleniu graczy. Poniewaz mi tez zdarza sie przykampic, ale zawsze w celu obrony zdobytej juz flagi. Natomiast grajac glownie Dominacje, spotykam ciagle graczy, glownie w druzynie przeciwnej, ktorzy z wynikiem 37/4 w rubryce "przejecia" maja 0. O co w tym chodzi. Czy oni nie rozumieja w jaki tryb graja? kampia w poblizu flagi, czekaja az ktos zacznie ja przejmowac i wtedy zabijaja, nie zajmujac samemu zadnej flagi w grze. Dochodzi do sytuacji w ktorej nie ma sensu przejmowac flag bo to pewna smierc. Robi sie z tego zwykly TDM. Pytam sie po co? Nie moga isc od razu na TDM? Zauwazylem ze w grach multi zaczyna sie dziac coraz gorzej. Chyba pokolenie ludzi odwaznych, biegajacych po mapie zaczyna przemijac, a nadchodzi pokolenie skampionych tchorzy. Szkoda. Bo gierka calkiem zacna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chcialem wspomniec cos o multi. Tak skampionego multi nie widzialem w zyciu. I mysle sobie, ze problem lezy w graczach, w nowym pokoleniu graczy.

 

Ciężko się nie zgodzić. Ale to jeszcze nic! Wczoraj dla relaksu, zagrałem sobie Likwidacje Potwierdzoną i nie mogłem wyjść z szoku co się dzieje. Nikt w mojej drużynie nie podnosił blach. Nawet jeśli leżała metr od niego. Odwracał się i kita w drugą stronę. To jest kompletnie nie zrozumiałe, bo nie dość, że w ten sposób przegrywa się mecz, to jeszcze ma się jakieś 2/3 mniej punktów na koniec i marną premię. No więc widząc co się dzieje postanowiłem się zabawić. Podnosiłem po tych baranach wszystkie blaszki. Mecz wyglądał dziwnie ;) W powietrzu pełno heli, na ziemi psy się gryzły same ze sobą. Efekt? Skończyłem to spotkanie na 1 miejscu z wynikiem k/d 3-18 bodajże, ale drugi w tabeli odstawał o jakiś 1000pkt ale za to miał 28-5. No czy to nie jest paranoja? Po kiego grzyba oni grają w ten tryb? Jeszcze np. w Dominacji jestem w stanie takie nabijanie ksów kampą zrozumieć, bo tych fragów może wejść sporo i coś się z tego ma, ale tu? Właśnie dlatego nie gram i nigdy grać nie zamierzam w Dominacje, bo to jest zawsze mega wkurf.

 

A co do multi ogólnie to teraz jestem rozkochany we Free-for-All (chyba pierwszy raz w historii serii). Kamperów mało bo się nie opłaca. Na mapie cisza, nikt nie drze mordy, a w słuchawkach słychać każdy szmer (odkurzyłem Turtle 7.1). Mapy dobrane małe i średnie. Tutaj ogólnie wyciągam już prawie k/d 2.0 i przez to dobrze się bawię, a to najważniejsze :)

 

Śmieszny jest też Zarażony, ale niestety farmienie expa na tym trybie jest żałosne, więc na razie odpuściłem. Ścigany też jest spoko, walka o skrzynie z bronią mając pistolecik z 7 nabojami potrafi być emocjonująca.

 

Przyjemna gierka, wieczorkiem z piwkiem pograć 2, 3 godzinki w sam raz. Poza tym ładna, płynna, niezlagowana, szybkie loadingi, zero zwiech itd. To też w pewien sposób wpływa na ogólne wrażenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi, powinno się raczej nazywać Camp of Duty. W BF'ie jednak aż tak wielkiego kamperstwa nie było - a tutaj prawie wszyscy grzeją tyłek w jednym miejscu i tylko czekają na przechodzące fragi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu już w MW3 można było zauważyć taką tendencję, ludzie nie zdobywają flag, nie zbierają blach a nawet w TDM potrafią skampić się w rogu jakiegoś pomieszczenie i czekać pół meczu w jednym miejscu. Kiedyś też o tym pisałem w wątku o MW3 na PS3 - jak gość w kill confirmed zabija gostka mając dosłownie blachę na wyciągnięcie ręki odwraca się i biegnie na kolejny respawn, ja miałem przeciętny wynik K/D i wcale niezbyt dużo fragów a w mecz na końcu okazało się że jestem pierwszy ze wszystkich i praktycznie tylko ja zbierałem blachy. Być może jest tak jak piszecie - jest nowa generacja graczy, która ginie zawsze w pojedynku 1 vs 1 dlatego znaleźli sobie nową starą taktykę ludzi którzy po prostu nie potrafią grać a zasady gry bez znaczenia na tryb ograniczają do kamperki. Co do samego Ghostsa - jak pisałem w wątku, PS3 że gra jest fajna i całkiem ładnie wygląda to wszyscy w tym kolega snosch - strasznie hejtowali, że to tragedia i  kupa jakich mało - cieszy że potraficie być też obiektywni grając w dobrej jakości na PS4 - ja akurat grałem na PC (teraz mam też na PS4) i od razu singiel strasznie mi spasował włącznie z grafiką która zrobiła od początku na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Edytowane przez spike1314
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do kampienia muszę się z Wami zgodzić od mw1 grałem na hardzie ale wczoraj rozegrałem ostatni TDM na HC,co do free zgodzę się świetny tryb Kill może podaj ID trochę cię powkurwiam  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam kod do upgrade z ps3 na ps4 tylko nie wiem czy to działa bo w PSS nic tam nie ma powie mi ktos jak to zrobić krok po kroku z góry dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewnosci wkladasz plyte z ps3 do ps4. Pozniej wchodzisz do pss na ps4. Tam w reedem codes. Wpisujesz 12 znakowy kod. Powinno cie przekierowac do zakladki gdzie chyba za 39 zl kupujesz upgrade. Kupujesz go i zaczyna sie dlugie sciaganie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się płaci, oraz czy żeby potem zagrac to trzeba płyte z PS3 włożyc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, plyta musi byc w napędzie. Placic mozesz karta kredytowa/debetowa albo karta zdrapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej sobie kupic za 140zł cod'a na ps3 i przerobic za 40zł na ps4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×