Skocz do zawartości
crash5

Call Of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

4 kwietnia w ps store mają pojawić sie kolejne micro dodatki - oby nie było tak jak z rotacja map że nie ma ich do dzis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie warto kupić COD Ghost na PS4? Grałem w CODy od 4 do Black Ops długie godziny, ale znudzony tematem zaprzestałem grac w następne odsłony.

Jako odskocznia od BFa można pograć dłużej nie nudząc się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że warto. Grałeś już w COD'a więc wiesz w czym tkwi urok tej gry :-) Tak na marginesie, są już nowe mapy w trybach gry :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przeczytałem są już mapy w normalnych trybach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w pracy jak będę w domu to ovykam.

Ile waży ten patch i co wnosi jeszcze proc rotacji map i czy dodali nowa broń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 1800 MB. Jest nowa muzyka w menu, nowe tło, naszywka, kamuflaż... Nie ma chyba broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nowych Level, przynajmniej ja nie mogę ich znaleść w prywatnej sesji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakie levele ci chodzi ?

Levele zostały dodane w wyginieciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak,tylko jakość tego ogólnego to lipa,mogli wyciąć opcje rozmów po zgonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie kiedy dodali ostatnie DLC do trybów gry w zeszłym roku? Oczywiście to było na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie, w ilu można grać maksymalnie w trybie oddziały czy na tych obcych, bo na pudełku widziałem, że dwóch (w Black Opsie można było na 4) i czy mogę grać w dwóch w multiplayera (mam jednego PS+). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odzialy to nie wiem ,na wyginieciu max w 4 a w multi można w dwóch na podzielonym ekranie

Ps plus starczy jeden aby grać multi na np. dwóch kontach,oczywiście założonych na tej samej konsoli

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, kupilem skóra wilka, tzw. wolf pack. Okazalo się, ze oprócz wyglądu zwierzaka zmienił się także dźwięk towarzyszący jego poruszaniu - przy pierwszej grze usłyszałem cos niepokojącego, przypominającego jakby stuk kopyt małego źrebaka - miałem wrażenie, ze dochodzil on także wtedy, jak wilk się nie ruszał. Obstawiałem jakiś babol, zresetowalem grę, właczylem skórkę psa, było ok, pozniej znow wilka i jakby lepiej, ale...dziwnie... jakby sjakieś takie stuki... Zajarzylem, ze pies biega z obrożą i to ona głównie hałasuje, gdy on sie porusza w poblizu - wilka w obrozy nikt nie trzyma, wiec tu zdaje się autorzy wymyslili inny dzwiek towarzyszący mu, ale dalej mam wątpliwosc, bo to naprawde niefajnie brzmi. Czy ktoś z forumowiczów także używa skina wilka i ma podobne doświadczenia?

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się patch. Waży dość sporo. Wiecie co wnosi?

Edytowane przez Bryzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby coś sensowenego, bo te wszystkie patch`e do Ghost`a są wielkościowo mega przesadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy season pass z pss (199pln) upowaznia mnie do pobrania wszystkich dlc ktore wyszly i ktore wyjda? Ile jeszcze dlc mozna sie spodziewac do ghost, jedno chyba juz wyszlo. Czy oplaca sie go zakupic w pss?

Dzieki

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie ogrywam i testuje darmowy weekend z duchami (Call of Duty: Ghosts Demo Multiplayer). I muszę przyznać, że gra mi się bardzo przyjemnie, nie mogę się czasami oderwać od gry ;).

Chyba zaraz znowu przysiąde do konsoli :biggrin:.

 

Edit - Finalnie skończyłem lekko po 5 nad ranem :biggrin:.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi dokladnie to samo. Nawet rozwazam jak wyzej zakupu chyba wszystkich dodatkow bo niewiem sam do konca co powinienem kupic.

Jedyna rzecz ktora mi przeszkodzila na wczoraj/dzisiaj na 5 h grania to 1 rozloczenie a wlasciwie wstrzymanie gry w celu wyszukania hosta. Jeszcze jakby ktos z headsetem chcial pograc to w ogole mistrzostwo. :)

Mam rowniez pytanie czy jak kupie wersje językową angielską - jakas uzywke to bede mial jezyk pl? Czytalem gdzies ze patch dodaje jezyk pl w grze ale nie wiem czy to prawda? Czy potrzebuje jakiegos paragonu czy cos czy juz patch sam sprawdza jaki na konsoli jest jezyk i dogrywa jezyk pl?

Z gory dzieki za info

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×