Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekania są zbędne - przynajmniej będzie w co grać na 30 milionach konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay, oglądacie na własną odpowiedzialność.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie wygląda to tak ładnie...

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie , odważna decyzja z otwartymi mapami w takiej serii słynącej ze skryptów :) Ale ciekaw jestem modelu jazdy bo taka trochę ustawiona ta cała sekwencja :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką, ale największe wrażenie zrobiła na mnie dbałość o detale i animacja postaci. Po Wiedźminie, który powiedzmy sobie szczerze nie ma powalającej animacji ruchu Uncharted powoduje mały opad szczęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna zamowic jakis preorder po dobrej cenie? Duze sieciowki czy moze lepiej po sklepach z grami poszukac?

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie w preorderach może zaoszczędzisz z 3zł w stosunku do 249. Ja czekam na jakieś duże akcje promocyjne. Na bank coś będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko po co jak w dniu premiery może być taniej, a i niewykluczone, że jakiś sklep wystawi wcześniej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Deweloperzy zadbali o system "przerywania dyskusji" w trakcie jazdy. Po wyjściu z jeepa rozmowa zostaje przerwana i jest kontynuowana po powrocie do wozu.
- Gracze, którzy chcą przemierzać lokacje na piechotę mogą zajść "naprawdę daleko" i oddalić się na znaczną odległość od samochodu. Autorzy chcą by gracze sami wybrali czy chcę jechać, czy przemierzać miejscówki z buta.
- Gra ma "znaczącą długość". Deweloperzy zapowiadają, że mamy bawić się dłużej niż w trzech pierwszych grach, ale nie podano przybliżonej ilości godzin potrzebnej na zaliczenie tytułu. Trudno jest podać taką wartość ze względu na dużą ilość zmiennych i możliwość przechodzenia gry na różne sposoby (ze względu na otwarty charakter lokacji).
- Przed premierą Uncharted 4 dowiemy się znacznie więcej na temat trybu multiplayer.
- Meyer zapowiedział, że gra ma umożliwiać robienie pięknych screenshotów. Tryb Foto włączamy przez wciśnięcie R3+L3.
- Zespół zastanawiał się jak umożliwić graczom, którzy nie lubią stealth pokonywanie trudności. Dodano zatem ścieżki dla jeepa, które są bardziej ukryte, ale nie trzeba po ich wybraniu długo przemieszczać się pieszo.
- Schemat sterowania można zmieniać "w wysokim stopniu". Autorzy wykonali też ukłon w kierunku osób niepełnosprawnych, wprowadzając szereg ułatwień sterowania.
- Samochodem można zjechać z klifu. W takim przeypadku auto będzie respawnowane w najbliższym checkpoincie.
- Naughty Dog nie pokazuje menusów, bo czają się w nich spoilery.
- Część Trofeów zostanie ujawniona przed premierą
- Sam i Sully strzelają podczas jazdy jeepem. Nie uwzględniono opcji prowadzenia ognia przez głównego bohatera w trakcie jazdy, bo to zachęcało graczy do niewychodzenia samochodu.
- Wyższe poziomy trudności dodają inne typy przeciwników. Przykładowo na wieżach można spotkać tylko snajperów wyposażonych w karabiny na poziomie Normal. Na Hard i Crushing pojawiają się tam adwersarze wyposażeni również w granatniki. Wrogowie są też bardziej agresywni i zdeterminowani.
- Na poziomie trudności Crushing pojawia się mniej informacji o zagrożeniach i o tym, kto obserwuje postać gracza.
- W kilku sytuacjach można się przekraść, nie zabijając nikogo za co otrzymamy Trofeum. W wielu miejscach walki nie da się jednak uniknąć.
- Sam i Sully pomagają w walce, również w trybie stealth. W takich sytuacjach postacie nie będą opuszczać trybu skradania.
- W kampanii nie występuje opcja rozgrywki kooperacyjnej.
- W menu można wyłączyć markery i wskaźniki zagrożenia.
- Jeśli nie odwiedzisz pewnych lokacji możesz pominąć konwersacje między postaciami i bonusowe scenki.
- Można pomijać cut-scenki.
- Twórcy nie przewidzieli przycisku aktywującego sprint. W walce postać porusza się jednak trochę szybciej niż podczas zwykłej eksploracji.
- Jeep nie może zostać zniszczony przez wrogów, ale może zostać uszkodzony.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy podali jakieś info a propo sezonowego pasa?

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyty na rynku , moze dziś zdobęde swoją kopię

za 2 tyg będą używki w dobrej cenie, dziwnie teraz wyglądają te premiery niby 10 maja a już wysyłają porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie wysyla,raczej gra pewnie bedzie dostepna okolo 5 najwczesniej,poza kilkoma kopiami nikt wczesniej nie bedzie mial tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyty na rynku , moze dziś zdobęde swoją kopię

Pokaz mi gdzie masz te plyty,bo narazie to siejesz zamet.

Amazon w europie już wysłał preordery. Dziś lub jutro ludzie odbierają

Niemozliwe,ze ludzie jutro beda grac na 100% tak nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po to są preordery :D Tak być powinno ,że ktoś kto kupuje preordera dostaje z tydzien-dwa wcześniej, a nie w dzień premiery... Jestem ZA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na jakiś błąd systemu, z którego skorzysta kilku szczęśliwców - być może związany z tym, że 26 Kwietnia, to przecież była data premiery przed ostatnim opóźnieniem i coś tam się pomieszało.

Swoją drogą, nie wiem po co było to ostatnie przesunięcie premiery, kiedy jak widać gra już leży w magazynach i jest gotowa do wysłania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×