Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

No i po to są preordery :biggrin: Tak być powinno ,że ktoś kto kupuje preordera dostaje z tydzien-dwa wcześniej, a nie w dzień premiery... Jestem ZA!

ciekawe czy będziesz za jak ci jutro ktoś spoiler odnośnie zakończenia wrzuci  ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy będziesz za jak ci jutro ktoś spoiler odnośnie zakończenia wrzuci  ... 

 

Na to jest proste rozwiązanie - unikać wszelkich tematów, newsów, recenzji, etc. na temat gry przed jej kupnem.

 

Jak ktoś dodatkowo lubi psuć sobie zabawę oglądaniem trailerów, to też powinien sam do siebie mieć pretensje.

 

Niestety w dobie wszechobecnego Internetu wszelkie zachowania sypiących spoilerami idiotów trzeba przewidywać. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszmy, dyskutujmy cieszmy się nadchodzącym hitem, sam jak NIGDY kupię w dzień premiery - tylko BŁAGAM Administrację - nich nie zacznie się śmietnik i SETKI postów w stylu "Ja już zamówiłem, ciekawe o której kurier będzie, serwery o 24-ej czy o 24:01? Mam 50m do paczkomatu ciekawe ile zajmie mi odbiór gry, po obiedzie odbieram swoją kopię, jestem leworęczny, którą ręką odebrać przesyłkę?"

 

Mnie i pewnie z 90% innych tutaj g*wno obchodzi, kto i w jaki sposób nabędzie swój egzemplarz. Chcąc poczytać opinie innych już grających, ich odczucia i pierwsze wrażenia - NIE chcemy przekopywać dziesiątek stron Waszego rozwolnienia w zadumie czy kurier wejdzie schodami czy wjedzie windą...Tyle.

 

@btw  Sama gra to sprawdzona marka, więc nie powinno być zawodu. Osobiście czekam na urywający dupę single player, przechodzenie gry po 2-4 razy, Platynkę z bananem na gębie i grafikę jak przystało na "konsolę nowej generacji". Co do multi, nie znam osoby, która była zachwycona betą, było fajnie, niektórzy powiedzą, że bardzo...ale grałem w dziesiątki lepszych demek czy bet. Poczekam, dam szansę, nie oceniam, jeszcze w full wersję nie grałem :)

Edytowane przez Tomi915
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdę grę na YouTube i to przed premierą, a 200 w kieszeni zostanie ;-) /żarcik

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty typu kurier już jedzie są raczej tępione.

Na razie i tak o grze więcej się nie dowiemy, wiec dyskutujemy na temat 2 tygodniowego przyspieszenia

I takie foteczki są mile widziane, bo to zmienia światopogląd na temat zbliżającego się długiego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie beta podpasila,jestem zadowolony z mechaniki gry,nie zauwarzylem jakis dziwnych niedociagniec co bylo np w u3 becie.Wiec jestem optymista,singiel kto gral we wczesniejsze to wie ze bedzie kozak.Dla mnie to seria calego PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest totalny bez sens jezeli to prawda.Bedzie z tego wir....Bo roumiem kilka dni wczesniej ale nie dwa tygodnie.To nie jest jakas tam niszowa gra ktora obejdzie sie bez echa...Wedlug mnie powinni dac patcha przy instalacji gry zeby nie mozna bylo zagrac przed premiera.Troche to dziwne bo nikt jeszcze nie stramuje.Ruscy by juz dawno puscili.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede robił spoilerów spokojnie :) jestem wielkim fanem i fanom psuc nie ma co :)

normalnie mam takie akcje gdzies ale to uncharted wiec kupilem po 60 funtow sztuke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest totalny bez sens jezeli to prawda.Bedzie z tego wir....Bo roumiem kilka dni wczesniej ale nie dwa tygodnie.To nie jest jakas tam niszowa gra ktora obejdzie sie bez echa...Wedlug mnie powinni dac patcha przy instalacji gry zeby nie mozna bylo zagrac przed premiera.

Typowe polskie myslenie "ja nie moge to inny tez nie moze!"

Damn! I to jeszcze z takim nickiem :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe polskie myslenie "ja nie moge to inny tez nie moze!"

Damn! I to jeszcze z takim nickiem :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Uwazam ze to niesprawiedliwe,jezeli jest premiera to kazdy powinien dostac tego samego dnia,ok 2 ,3 dni wczeniej jak jakis sklep wyda ale nie 2 tygodnie....Psuje to zabawe innym ktorzy chca gre kupic,zaczna sie streamy linki spojlery itp,rzeczy na ktore nawet czasem przypadkiem mozna trafic.Wiec slabo.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze to niesprawiedliwe,jezeli jest premiera to kazdy powinien dostac tego samego dnia,ok 2 ,3 dni wczeniej jak jakis sklep wyda ale nie 2 tygodnie....

Rozumiem Ciebie. Ale cos ktos spieprzyl i czesc osob juz ma. I niech ma i niech sie cieszy grą. Po co zaraz mu złorzeczyć tym bardziej ze sam chcesz jak najszybciej zagrać. Nie czaje tego

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niech sobie maja,to mnie nie interesuje tak bardzo jak fala wiadomosci na temat gry,nie ogladam trailerow i tp a tu zaraz bedzie naplyw.Ja nie rozumiem jak mozna cos sprzedawac przed premiera,ktora i tak przelozyli.....Bez sens totalny.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwa tygodnie to i tak nie da się nic poprawić.

 

W sumie tłumaczenie że chcą dostarczyć grę w wielu wersjach językowych na cały świat jest w tym samym dniu jest dla mnie akceptowalna.

 

W takim przypadku podejrzewam że gra może wypłynąć nawet z 10 dni wcześniej na jakimś rynku, bo wysyłka ruszy z odpowiednim wyprzedzeniem

pomyliłem się o 4 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to jest proste rozwiązanie - unikać wszelkich tematów, newsów, recenzji, etc. na temat gry przed jej kupnem.

 

Jak ktoś dodatkowo lubi psuć sobie zabawę oglądaniem trailerów, to też powinien sam do siebie mieć pretensje.

 

Niestety w dobie wszechobecnego Internetu wszelkie zachowania sypiących spoilerami idiotów trzeba przewidywać. :pardon:

 

- recki coz bywaja i tak bez spoilerow skupiajace sie na mechanice, wygladzie udzwiekowieniu tym jak bardzo gra sie podobala/niepodobala oraz tylko informujace na jakim poziomie stoi fabula w opinii recenzenta - nie widze problemu nie psuje mi to zabawy. 

 

- trailer taki 1-4m tez zazwyczaj nie psuje mi zabawy, ale zupelnie nie rozumiem zobacz 15 minut z rogrywki, zobacz kolejna godzine z rozgrywki. RAZ popelnilem blad hajpilem na BTS i wciagalem materialy jak leci niestety zepsulo mi to odbior tej gry. Nauczony doswiadczeniem teraz postepuje inaczej. 

 

- prawde rzekles warto byc ostroznym zeby sobie nie spoilowac. 

 

przepraszam za offtop i wycofuje sie rakiem z watku. 

 

Tym ktorzy jakims cudem dorwali kopie zycze milej zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest niedokończona to nie przesuwa sie premiery o 2 tygodnie. Po prostu zauważyli ze kwiecień jest gorący i w maju pewnie sprzedaż będzie większa :) Taka jest moja opinia. Na blogu jest informacja ze gra ma sie "ozlocic" jeszcze w tym miesiącu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli tak jak pisałem ;) Mimo że pewnie zagram dopiero za te 2 tyg to bardzo dobrze że tak się dzieje, kop w dupsko dla Sony za sztuczne przesuwanie premiery skoro gra jest już w magazynach.W UK podobno faktycznie można już kupić, poza kolegą wyżej na gafie też były fotki że ludzie mieli swoje kopie. Pewnie w przyszłym tygodniu na allegro będzie już sporo tamtejszych wersji ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na jakiś błąd systemu, z którego skorzysta kilku szczęśliwców - być może związany z tym, że 26 Kwietnia, to przecież była data premiery przed ostatnim opóźnieniem i coś tam się pomieszało.

Swoją drogą, nie wiem po co było to ostatnie przesunięcie premiery, kiedy jak widać gra już leży w magazynach i jest gotowa do wysłania.

To że płyty są w sklepach o niczym nie świadczy. Tam może być dość wczesny builid, który będzie naprawiony dużym paczem który będzie gotowy na premierę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mi się tak wydaje ze w momencie kiedy ogłosili przesunięcie gra już była w tloczni a przesunięcie nastąpiło żeby zrobić pacza który naprawi błędy w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce na zdobycie kopii wcześniej niż 9.05. bym nie liczył, podobno SCEP bardzo tego pilnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mi się tak wydaje ze w momencie kiedy ogłosili przesunięcie gra już była w tloczni a przesunięcie nastąpiło żeby zrobić pacza który naprawi błędy w dniu premiery

Sęk w tym że nie była. Przesunięcie ogłosili na początku marca a gra ozłociła się gdzieś pod koniec. Równie dobrze mogła się ozłocić dwa tygodnie później a patch mógł być już wgrany w premierową wersje gry ;) Dużo osób uważa że przesuneli grę żeby Ratchet mógł się sprzedać jako że w europie wyszedł bodajże 22.04

 

W Polsce na zdobycie kopii wcześniej niż 9.05. bym nie liczył, podobno SCEP bardzo tego pilnuje.

 
No tak ale co jeżeli mniejsze sklepy sprowadzą sobie wersje z UK? (O ile faktycznie można dosyć sprawnie ją już dostać). Na 99% będzie tam polski język, chociażby napisy. Niby kary itp. ale wiemy jak to przeważnie jest ;)
Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×