Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

ee tam to nie jest zarzut wygląda świetnie i realistycznie :) Pierwsze filmiki a szukałem już dziś jakichkolwiek po tym leaku , good job pozdro :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chazy 

 

jak skończysz za kilka dni wystaw na allegro ;)

w UK mieszkam :) ta kopia zostaje ze mna ma jezyk PL wiec zamownie w pl kasuje , steelbook kupie osobno.

na kanale tym gdzie dalem jutro dam wiecej filmow ale musze wybierac cos bez spoilerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w UK mieszkam :) ta kopia zostaje ze mna ma jezyk PL wiec zamownie w pl kasuje , steelbook kupie osobno.

na kanale tym gdzie dalem jutro dam wiecej filmow ale musze wybierac cos bez spoilerów

Jakbyś mógł to osobiście bym poprosił kilka rzeczy ze spoilerami, może to być odpowiednio zamaskowane, żeby innych nie zdenerwować albo po prostu na pw. Mnie poważnie takie rzeczy ciekawią, zawsze oglądam jakieś streamy zanim kupię grę albo czytam jak wygląda historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł to osobiście bym poprosił kilka rzeczy ze spoilerami, może to być odpowiednio zamaskowane, żeby innych nie zdenerwować albo po prostu na pw. Mnie poważnie takie rzeczy ciekawią, zawsze oglądam jakieś streamy zanim kupię grę albo czytam jak wygląda historia.

sorry ale nie da rady :) jestem pewny ze jak kupisz gre będziesz się swietnie bawił

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czas zostawić ten temat w cholerę i unikać czego się da na temat U4. :rolleyes:

 

Wrócę po kupnie i ukończeniu gry. :bye:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisz go jakoś dla zmyłki bo pewnie usuwają wszystko co ma w sobie tytuł gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby sklepy okradały transporty, żeby wystawić wcześniej na półkach? :P

https://blog.eu.playstation.com/2016/04/27/uncharted-4-a-thiefs-end-update/?emcid=social_20160427_60992626&adbid=725237699133628416&adbpl=tw&adbpr=36969785

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To pewnie jakaś akcja promocyjno/marketingowa mająca nawiązać do tytułu gry.

#taksiesprawymaja

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chazy_Chaz, a Ty skąd masz swoją kopie?  :biggrin:

ze sklepu na rachunek itd

pamietajcie ze duzo z tych gier wyszlo z cex a w cex nie da sie sprzedac niz bez dowodu osobistego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, no padłem po prostu. Amazon napadł na konwój tirów. Akcja jak w fast and fourious 7

Czyżby zapowiedź GTA VI ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, no padłem po prostu. Amazon napadł na konwój tirów. Akcja jak w fast and fourious 7

Akurat amazon ostatecznie nie rozesłał kopii, mieli błąd w systemie, który wszystkim pre-orderowcom sprzed opóźnienia premiery pokazywał datę dostarczenia gry na wczoraj. Rozesłali już maile że premiera będzie 10.05. Z drugiej strony jeżeli sklepy faktycznie sprzedają, to pewnie dotyczy to jakiegoś niewielkiego procenta gier w obiegu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat amazon ostatecznie nie rozesłał kopii, mieli błąd w systemie, który wszystkim pre-orderowcom sprzed opóźnienia premiery pokazywał datę dostarczenia gry na wczoraj. Rozesłali już maile że premiera będzie 10.05. Z drugiej strony jeżeli sklepy faktycznie sprzedają, to pewnie dotyczy to jakiegoś niewielkiego procenta gier w obiegu ;)

z miejsca gdzie ja kupilem mieli miec jeszcze 100 sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie interesuję mnie steelbook to warto brać wersję Edycji Specjalnej dla samych punktów Naughty Dog?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea fajne, w końcu trochę inna lista niż 3 poprzednie części. Jak ktoś się boi spoilerów, może wchodzić trofea fabularne są niewidoczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted jedna z niewielu gier w ktorej bedzie mi sie chcialo wbic platyne:)

 

Wracajac do tych skradzionych gier rozumiem ze jezeli skradzione zostana zablokowane hehe....Co za bzdurna wymowka,gry kisza sie w magazynach juz od dawna gdzie premiera miala byc 26?Wiec zgodze sie z tym ze sami sa sobie winni.Zachlannosc ich zgubila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

video bede dodawal tutaj :)

http://www.dailymotion.com/mastachaz

Uncharted jedna z niewielu gier w ktorej bedzie mi sie chcialo wbic platyne:)

 

Wracajac do tych skradzionych gier rozumiem ze jezeli skradzione zostana zablokowane hehe....Co za bzdurna wymowka,gry kisza sie w magazynach juz od dawna gdzie premiera miala byc 26?Wiec zgodze sie z tym ze sami sa sobie winni.Zachlannosc ich zgubila.

zadne kradzione , sam kupilem w jednym z najwiekszych siecówek w uk :)

Edytowane przez Chazy_Chaz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×