Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

No nie da sie... takiej gry nie ma nikt inny :) wypiescili ta produkcje... na kazdym kroku ochy i achy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięć rozdziałów za mną...ehh jak to wygląda :) 

Podoba mi się dodanie elementów z Last of Us - dialogi dodatkowe, dłuższe scenki przerywnikowe etc. generalnie jest jeszcze bardziej filmowo - jestem kupiony, byle do wieczora, niestety praca przeszkadza w graniu ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to pierwsza gra na obecna generacje dla ktorej warto kupic konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mimika i gra postaci to jakas masakra. Patrze na postac Nathana i Eleny  i nie moge uwierzyc ze ktos tak doskonale to zrobil... te postacie poprostu zyja, dubbing PL znakomity. 

Mozg rozsadza... widac nawet ze jedza pomidory koktajlowe :|  Az szkoda grac... niech ta chwila nigdy sie nie konczy.

Tak powinna wygladac gra za ktore placi sie ciezkie pieniadze ! Brawo, niech sie inni ucza !

 

 

P.S  Stop Elenny ..... hyhyhyhy

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie darować kupno gier na premierę (bo szkoda kasy...), no ale to Uncharted.

Jak tylko wyjdę z biura biegnę do pobliskiego sklepu z grami po U4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA CHE JUŻ 16:00!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zostałem, (waszymi komentarzami) namówiony do kupna gry zaraz po pracy :) Mam nadzieję że te opinie nie są tylko usprawiedliwianiem wydania ciężko zarobionych pieniędzy ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ja tu dzisiaj wchodziłem :P

nie miałem ciśnienia na premierę ale jak czytam te wszystkie ochy i achy to chyba się skuszę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dajcie spokój jak ja wam zazdroszczę, nie mam dostępu do konsoli, do domu wrócę dopiero pod koniec maja i dopiero ogarnę zakup tego kolosa. Nie wchodzę już w ten temat do tego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dobra 

 

 

Jest miazga :) Ale tempo mniejsze , ale spoko czuć że jest dojrzalsza .... Ale grafika to jest szczęka na podłodze obiektywnie potwierdzam wliczając pc :) Mam nadzieję że konsola mi się nie spali bo będę musiał lecieć po nową :) 

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wciska w fotel :10_wink:,miałem plan szybko przejść i sprzedać ale chyba się nie uda.

Wgrałem profil na goldy Uncharted no piękne uzupełnienie gry :1_grinning: jest moc.

A hoj przygodo :1_grinning:

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wszyscy się spuszczają, a jak ja w czwartek zachwycałem się grą to tylko zawistne trolle burczały... A teraz zaczął się oficjalny Fap Time...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Scullcandy PLYR1 dzwiek jest w pyte, bass soczystki, pozycjonowanie godzinowe. Z ciekawosci sprawdze dzisiaj jak wypadaja goldy z profilem Uncharted aczkolwiek rewelacji sie nie spodziewam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odebralem swoja edycje kolekcjonerka jakby ktos chcial zobaczyc wyglad figurki dajcie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestancie bo mialem nie kupowac ale tu wszyscy mowia, ze ta gra kozaczy. Chyba sie skusze dzis po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wyso52 napisał:

Panowie przestancie bo mialem nie kupowac ale tu wszyscy mowia, ze ta gra kozaczy. Chyba sie skusze dzis po pracy.

kozaczy haha wgniata w fotel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to jest jakaś abstrakcja :) .... I aż w głowie mam .... Po co to NEO lol ??? W przypadku xa zgadzam się przydało by się mocy trochę ale tutaj ??? Normalnie Piłsudski mi dzwoni w uszach  " Sony wspaniała firma tylko szefowie k... " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, gram obecnie tylko na multi, z bety pamiętam, że CHYBA za zwykłą kasę $ coś się ulepszało czy podnosiło poziom czegoś? Teraz nic takiego za zwykłą ka$ę podniesioną itp. nie można zrobić. Za nią tylko zakupy podczas multi? (granaty, pomocnicy, ulepszenia itd. ) czy warto jednak ją oszczędzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagralem dopiero samouczka do multi i kilka starc i nie wiem albo sam sie wkrecam albo nawet samo multi wyglada jakby lepiej niz w becie ;> Dla mnie juz multi wyglada zajo to jak singiel bedzie jeszcze pikniejszy momentami to juz w ogole wypas ! Az boje sie zaczac singla ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Easter Egg 

 

 

z crashem to najlepsze co widziały me oczy jeżeli chodzi o takie smaczki przebija Super Hang on z Shenmue , myślałem jak ktoś tu pisał że to tam gdzieś w tle jest a tu lol normalnie lecimy poziom na krzyżaku :) I te komentarze :)

 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram szczękę, graficznie jak the order O.o muzyka itd itp nie mogę uwierzyć w to co moje oczy widzą. Naprawdę ta firma zasługuje jak nikt inny aby startować obok Hollywoodzkich filmów muzyki do miana Oscara. Peace 

ps. mógłbym pisać i pisać ale wracam do przygody ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz zaczynam!!! Jeszcze tylko 3 minutki instalacji.....! (to odloczanie zaraz po wybraniu poziomu trudnosci, to chyba instalacja?)  

 

 

Boze jak ta konsola wyje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zadnej grze nie bylo tak seksownych stop jak u Elleny :D 

Jest to jedyna gra ktora smialo moge zadeklarowac zakup kazdego fabularnego dlc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problem z zalogowaniem sie do tego mobilnego Uncharted??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też macie takie wrażenie, że gra jest na jeden raz?
U mnie na pewno zostanie w kolekcji ale wydaję mi się że, po przejściu singla nie będzie co robić :)
Taki Dark Souls 3 to świetny przykład na to, że po przejściu gry nadal jest co robić i chce się do niej wracać...
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie sandbox, ni rpg z zadaniami pobocznymi... To "epicka" (nie lubie tego okreslenia) historia ktora sie chlonie jak gabka. Doswiadczenie maksymalne jezeli chodzi o dzisiejsze gry komputerowe. 

Pod kazdym wzgledem, podkreslam kazdym gra wyznacza poziom ktory dluuugo moze zostac nie do przeskoczenia. Patrze na postacie ich gesty mimika i dialogi sa poprostu nie do opisania. Swietny zarys historii ktory baardzo mi sie spodobal.

 

To jest jedyny minus tej gry - kiedys sie skonczy, niestety i mimo ze dopiero zaczlaem to z kazda minuta zal mi dupe sciska ze gry jest coraz mniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×