Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj dolecialem do Madagaskaru. Grajac prolog sie podjarałem potem emocje troche opadly ale i tak jest w pyte, zagadki mogly by byc  bardziej skomplikowane. Fjnie sie boksuje w blocie jeepem wciskajac L2+R2 a jadac na predkosci mozna wyskoczyc z jeepa przez maske, wciskajac X + gałka do przodu i w ten sposob wskoczyc na niektore przeszkody nieosiagalne na piechote

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, adrian1990004 napisał:

Kupował ktoś grę w niemczech

 

Gra będzie mieć napisy pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Same napisy i nic więcej. :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany1987 napisał:

wczoraj dolecialem do Madagaskaru. Grajac prolog sie podjarałem potem emocje troche opadly ale i tak jest w pyte, zagadki mogly by byc  bardziej skomplikowane. Fjnie sie boksuje w blocie jeepem wciskajac L2+R2 a jadac na predkosci mozna wyskoczyc z jeepa przez maske, wciskajac X + gałka do przodu i w ten sposob wskoczyc na niektore przeszkody nieosiagalne na piechote

Na przyszłość dawaj spojlery, nie każdy chce wiedzieć gdzie gra go zaprowadzi, na przykład ja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shemaforash - popełniasz ten sam błąd ze spoilerem, bo cytujesz go w swoim poscie.

Ktos mogl ominac te informacje, a teraz ma ją jak na tacy i w poscie banyego i Twoim.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, niech wszyscy walą spoilerami ale jak nikt nie zacytuje to przejdą niezauważone :)

Mi fabuła pewne zajmie z 3 tygodnie, multi mnie wciągnęło jak bagno i wolałbym wszystko na świeżo odkryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie o to chodzi :)

Jesli kogos upominasz ze zdradzil kawalek fabuly, to rob to tak by tej fabuly samemu nie zdradzac.

Ja np. moze to przez przypadek ominalem post bany'ego. Czytajac Twoja informacje, chcac nie chcac dowiedzialem sie o tym "sekrecie".

Przepraszam, jesli niepotrzebnie sie wtracilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możecie po prostu 

chapter 4 

Crash :)

chapter 6

Aukcja ala James Bond :)

chapter 10

GRAFIKA !!!!

mam nadzieje że pomogłem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmierzam ku końcowi, zaczynam 22 rozdział. Gra wymiata, grafika poezja, fabuła super... jest dość długa, bo już mam na liczniku ponad 15h, ale staram się lizać ściany i zbierać skarby, których udało mi znależć z 40... kto jeszcze nie kupił niech kupuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi i kampania single to chyba 2 inne gry, o ile single to opad kopary, o tyle multi....MOIM zdaniem nudnawo, słabo, powtarzalnie, po 2-3 meczach grać się odechciewa. Nawet będąc top 1 po meczu nie mam chęci na następną rundę. Już po becie czułem, że multi mnie nie przekona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, pablos_83 napisał:

W starych hałasują w nowych nie hałasują. Wiele ludzi o tym pisze. U mnie cicho ale mam od IX2015

Są takie gry które cisną ostatnie soki, np na PS3 to było LA Noire

Chyba jest tak jak piszesz... Ja mam model CUH-1116 i zadnego wiekszego halasu niezauwazylem...

Co do tabelek zwynikami w multi to faktycznie malo czytelne powinny byc proste ZGONY/ZABICIA i suma punktow ewentualnie i tyle.... Poki co malo gralem z braku czasu takze malo co ogarniam ale juz cos tam sie odblokowalo..

Powiedzcie za te fioletowe dziengi odblokowujemy tylko pierdoly wizualne ? Tzn postacie,stroje itp ?  Kliklame w skrzynie za 150fioleta i dostalem takie pierdoly... ale kliknalem tez za 200 i niby jak dobrze zrozumialem zupgradowalo mi moich pomocnikow ze sa szybsi czy cos tam.. Ale gdzie to wlaczyc ? Bo wchodze na zestawy wyposazenia i nie mam tam do wyboru zeby to jakos aktywowac u mojego pomocnika...No i co to jest takie cos zoltego jak sie kogos zabija to jakis PREZENT NA DOWIDZENIA czy cos takigo... co to daje ? Dodatkowe $ ?

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomi915 napisał:

Multi i kampania single to chyba 2 inne gry, o ile single to opad kopary, o tyle multi....MOIM zdaniem nudnawo, słabo, powtarzalnie, po 2-3 meczach grać się odechciewa. Nawet będąc top 1 po meczu nie mam chęci na następną rundę. Już po becie czułem, że multi mnie nie przekona...

Ta gra to tylko i wyłącznie singiel multi to tylko wymuszony dodatek tak było i będzie.

P.S

Każdy posiadacz PS4 tą grę powinien posiadać która obrazuje moc PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tam słowiański przeskok :1_grinning:

FB_IMG_1462989314461.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek wpadł na pomysł, żeby wprowadzić do gry otwarte plansze, jest legendą. Strzelanie i akcja są zajebiste, ale to właśnie spokojne zwiedzanie przepastnych lokacji są najlepszymi momentami w grze. Eksploracja pięknie zaprojektowanych terenów, włażenie w zakamarki, odnajdywanie ukrytych skarbów i kawałków historii. A to jaskinia, a to wrak statku, a to jakiś zapomniany bunkier, a to ruiny, a to coś innego. Czasem trzeba pogłówkować kilka sekund, żeby obcykać wejście, a klimat zagęszczają naturalne rozmowy pomiędzy postaciami, które czasem zmieniają się zależnie od kolejności, w jakiej odkryliśmy sekrety. W ogóle w grze jest taka masa dodatkowych dialogów, które słyszymy w odpowiednich momentach w trakcie eksploracji, że głowa mała. Symulator poszukiwacza skarbów 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, ziolek napisał:

Ta gra to tylko i wyłącznie singiel multi to tylko wymuszony dodatek tak było i będzie.

P.S

Każdy posiadacz PS4 tą grę powinien posiadać która obrazuje moc PS4

Kompletnie sie nie moge zgodzic z tym co piszesz w kwestii multi gralem w multi od U2 i powiem ci ze to bylo jedno z bardziej skillowych multi w jakie gralem.Fakt w uncharted 2 multi bylo dodane ale ND nie wyobrazalo sobie takiego zainteresowania jakie bylo wlasnie multi w tej grze,dziennie 50tys graczy gralo,wiec chyba jdnak sporo.Teraz ta gra jest nastawiona na singla i multi.Zreszta ND to podkresla ze beda wspierac gre dluuugo.

Edytowane przez Pirat_x
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pirat_x napisał:

Kompletnie sie nie moge zgodzic z tym co piszesz w kwestii multi gralem w multi od U2 i powiem ci ze to bylo jedno z bardziej skillowych multi w jakie gralem.Fakt w uncharted 2 multi bylo dodane ale ND nie wyobrazalo sobie takiego zainteresowania jakie bylo wlasnie multi w tej grze,dziennie 50tys graczy gralo,wiec chyba jdnak sporo.Teraz ta gra jest nastawiona na singla i multi.Zreszta ND to podkresla ze beda wspierac gre dluuugo.

Każdy ma swoje zdanie, dla mnie ta gra to tylko i wyłącznie singiel gdzie ukazuje mistrzostwo tego co widzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem nie ukrywam fanem akcji i tutaj jest spokojnie ale jak się rozkręci to klękajcie narody ... Ten segment z targu znany z e3 , jak to na żywo wyglada wow to się w glowie nie mieści , niby sie myśli że już oczy sie przyzwyczaiły do tej jakości a tu szczęka na podłodze po raz kolejny ech . Samych miejscówek nie oglądam od deski do deski ale doceniam też te przestrzenie nie są zapełnione aktywnosciami ale technicznie to nowa jakość bez wątpienia .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem fabułę. Zajęło mi to 21h na prawie najwyższym poziomie i znalazłem połowę skarbów. Gra wymiata na całej linii. Widoki są przepiękne, a końcówka jest super, wraz z zaskakującym epilogiem wieńczącym cała serię i przygody Nathana. Uwielbiam takie zakończenia, gdzie wszystkie watki są zamknięte i ukazane zostaje co się dzieje po finale. Mimo że wiele gier sprzedawałem po pewnym czasie to U4 obok driveclub i the last of us pozostaje na mojej półce na zawsze :) Teraz przejdę sobie luzacko na easy aby zdobyć resztę skarbów. Z tego co patrzałem to platyna nie jest łatwa, speedrun 6h, 100 zabójstw bez żadnej śmierci itd. Ale może się uda :)

 

Nie potrafię sobie wyobrazić jak wyglądać będzie następna gra ND, gdyz tutaj poziom grafiki jest oszałamiający, najbardziej podobają mi się te liście i odbicia światła od nich, super realistycznie to wygląda. Pod względem grafiki i klimatu to chyba w najbliższym czasie tylko Horizon zero dawn się ukaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że popsuli mi wszystkie inne gry. Np dziś pokazali Blood and wine i jak to miernie wygląda w porównaniu do Uncharted.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust, w multi pykam od poniedziałku (czyli dokładnie od chwili gdy ruszyły serwery) jest dynamicznie, przyjemnie, choć czasem mam wrażenie że mapy trochę za małe. Co do grafy cóż jest średnio (multi) ale niby ma być płynnie po pierwsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pablos_83 napisał:

Najgorsze że popsuli mi wszystkie inne gry. Np dziś pokazali Blood and wine i jak to miernie wygląda w porównaniu do Uncharted.

Mam dokładnie to samo, odechciało mi się wieśka na ten moment i od razu dodatku nie kupuję, wole pograć w U4 i Dark Souls 3 :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×