Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu dołączyłem do Was :) Gra jest mega! Długo było czekać, ale warto, zaczynam nową przygodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba singla nie przejdę nigdy, multi jest jednym z najlepszych jakie grałem.

Składanie ekwipunku daje bardzo dużo możliwości, mam zupełnie inny zestaw na TDM i zupełnie inny na Plunder.

Bardzo dużo rzeczy do odblokowania, znalezienie optymalnego zestawu na pewno trochę zajmie.

Rankingowy Team Deatchmach kolejny świetny pomysł, większa motywacja do gry, rozegrałem wczoraj 10 meczy i już mniej więcej wiem z czym to się je.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Uncharted 4, ale na fali hype'u musiałem zakupić. Po prostu na chwilę obecną zostałem powalony na kolana i jakbym dostał obuchem w łeb. Na pewno nadrobię pozostałe części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurde w becie na multi całkiem nieźle mi szło a tutaj na pełniaku wczoraj mnie zjadali na śniadanie. Trzeba ćwiczyć a fabuła nie może stać w miejscu przecież. Co tu robić!

PS ten season pass i dodatki do multi pojawią się w późniejszym czasie? Zakupiłem na wstępie ale na razie tylko tapetę dostałem.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak multi jest bardzo dobre ale.....w porownaniu do bety trzeba wiecej strzelac zeby zabic,i juz system zadawania hitow nie jest tak plynny,pojawia sie taki dzwiek tzw popcorn jak do kogos strzelamy i go trafiamy,bylo to tez w u3 niestety to taki minus ktory zauwarzylem po ograniu okolo 10 h w multi.Nie wspomne o braku rank,nie jasnym rankingu i braku emblematow czy tagow.Reszta swietna mam nadzieje ze poprawia to i gierka bedzie jeszcze lepsza.ND mysle ze zrobi niedlugo aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

be spoilerów, wczoraj o 4 w nocy skończyłem singla, są momenty że grafika jest fotorealistyczna i wywiera wrażenie filmu i nagranego aktora, The Last of Us 2 będzie przepiękne. Brakowało mi przekleństw oraz krwi, ale to jest szczegół bo historia jak i gra aktorska tak mocno angażuje gracza że się o tym nawet nie myśli. W grze jest genialna fizyka i destrukcja otoczenia, zastosowanie linki czy wyciągarki, czy choćby boksowanie w błocie, wszystko jest dopracowane i przemyślane i nawet jak kopiują jakiś mechanizm od Tomb Raidera to działa on inaczej i robią to po prostu lepiej. No co by tu jeszcze napisać, strasznie mi się spodobały animacje i mechanika wspinaczki, odskocznia od Assasyna i myślę że lepiej zrobiona. Dobrze że jest mniej starć z strzelaniem, chociaż i tak są momenty że jest gęsto to jest i tak mniej niż w poprzednich częściach. Myśle że to tytuł o którym ludzie będą gadać jeszcze po latach, bo Naughty zrobiło prawdopodobnie najlepszą grę tej generacji. Zdarzyły się skoki fps ale to sporadycznie, i niektóre walki są bardzo liniowe, natomiast to co mnie zaskoczyło - gdy myślałem że widziałem już wszystko nagle gra potrafiła mnie bardzo zaskoczyć, i tak do samego końca ... także 10/10 bo to tytuł do którego jeszcze wiele razy wrócę. 

Nie wiem czy zauwazyliście ale 2 x przewija się w grze wzmianka o bursztynowej komnacie :) 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naughty Dog śmiało by mogło zrobić wyścigi samochodowe na silniku z gry i modelu jazdy samochodu :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam teraz na crascha:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za co mozna zdobywac Punkty Uncharted ? Te zlote ? Bo mam pińcet na start i nic wiecej nie rosnie... Fakt ze garlem dopiero kilka gier multi tylko takze moze trzeba cos wiecej ? Za to te fioletowe punkty rosna ladnie... zrobilem juz wszystkie proby w trybie umiarkowanym (wpadl trofik;) i troche mi tego nalecialo wiec kilk skrzynek sie otwarlo. Nie wiem tylko jak aktywowac te wzmocnienia POMOCNIKOW i PRZEDMiOTOW MISTYCZNYCH te co dostajemy ze skrzyni za 200fioletu..Ktos to ogarnia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Punkty Uncharted tylko za złotówki, ale wszystko co można kupić za złoto możesz zdobyć ze skrzyń.

Zajmie to długo i oczywiście wszystko będzie losowe, ale kogoś pogrzało z ceną punktów Uncharted i nie warto moim zdaniem.

Żeby aktywować wzmocnienie wybierasz pomocnika i wciskasz trójką to samo z mistycznymi.

 

UPDATE:

Fiolety najlepiej wydawać na Vanity Chest (ciuszki) lub One Time Booster (moim zdaniem zbędne) bo to co leci ze skrzyń dla pomocników i mystikali prędzej czy później odblokujesz.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może jak nazywa się nutka, która gra podczas większości potyczek z mięsem armatnim? Bo wpada w ucho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyjasnienie. nie no jasne ze nie warto.. nie mam zamiaru wydawac real many tymbardziej ze jak piszesz mozna to wszystko uzyskac normalnie grajac tylko kwestia czasu.. Teraz mi sie kojarzy ze NG o tym pisali i ze na szczescie nie beda sie powtarzac rzeczy w skrzyniach takze w koncu sie wszystko odkryje.. Zaczne jechac drugi raz wszystkie PROBY na wyzszym poziomie to znow troche fioletow wpadnie i sie poodblokowuje rzeczy...;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto przejść grę na komórce, jak ktoś nie daje rady to można pomóc sobie filmikami na youtube.

Jak skończyłem miałem 6,25k fioletów do wydania, kupiłem za to masę szmatek (40 skrzynek!) :P

Przechodzisz grę zdobywasz wszystkie klucze i potem za zdobyte mystikale? kupujesz złoto.

Będzie tyle złota że nie trzeba na skrzynkę czekać 5h tylko można od razu wszystkie kupić.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też ukończyłem .. Nie wiem co tu napisać po

 

tym pięknym zakończeniu w epilogu

:) Wspaniała przygoda , fantastyczna narracja , technologiczny mesjasz - gra kompletna o której będzie się mówiło przez lata jeszcze ech ... W to po prostu TRZEBA zagrać i przeżyć :) Naughty Dog kolejny raz przesuwa granicę a Sony ma naprawdę skarb w portfolio developerskim i dzieki niemu bedzie wygrywać kolejne generacje mimo że tyle rzeczy pierd.. ostanio ech


... The Last of Us 2 .... 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po paru godzinach i jedyny minus jaki znalazłem to  dylemat nad wyborem trybu przygody lub multi. Zazwyczaj parę minut zastanawiam się co włączyć  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem i jestem zachwycony. Szacun dla ND za wszystko! Pozamiatali po prostu pod każdym względem :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za oszczędzanie gotówki podczas danej gry mamy jakieś korzyści? czy od razu ją wydawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Chciałoby się grać bez końca. Warto było czekać, to co odwalili w tej części to jest mexyk na kółkach. Zakończenie troszkę przewidziałem, ale i tak 10/10. Co to oni pokażą przy TLOU 2, to pewnie znowu pozamiata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem fabułę. Grałem na poziomie Hard i zajęło mi to ponad 21h. W żadnej innej grze nie lizałem ścian, jak teraz. Każdą lokację musiałem obejść w kółko trzy razy, stanąć na każdym kawałku powierzchni, wspiąć się wszędzie, gdzie tylko zauważyłem. Ostatecznie zebrałem 75 skarbów.

Ja również przyznaję Uncharted 4 najwyższą możliwą ocenę. Po Batman: Arkham City oraz Okami to jest trzecia gra, którą oceniam w ten sposób. Błędy są IMO tak minimalne, że tak naprawdę nie znaczące kompletnie nic. Uncharted 4 jest dziełem wybitnym, wielkim, dopracowanym we wszystkich aspektach wręcz do bólu. Każdy element - atmosfera i jej ogólny ton, scenariusz, dialogi, opowieść i sposób jej prowadzenia, tempo, rozgrywka i jej różnorodność, długość i grywalność, żywotność oraz oczywiście oprawa audiowizualna - NIKT inny nie zrobił jeszcze gry tak dopracowanej we wszystkich tych punktach jednocześnie, NIKT inny nie zrobił jeszcze gry, która tak dobrze i tak mocno dostarcza wszystko, co ma do zaoferowania.

No i do tego to kosmiczne zakończenie. Idealnie zwieńczenie całej serii, wspaniałe pożegnanie tych rewelacyjnych bohaterów. Wielka szkoda z jednej strony, ale mimo to cieszy mnie, że zarówno twórca jak i wydawca potrafili powiedzieć "stop" we właściwym momencie - kiedy byli pewni, że opowiedzieli wszystko, co mieli do opowiedzenia.

Może nie każdemu spodoba się spokojniejszy i bardziej "osobisty" klimat, nie każdemu mogą podobać się długie okresy eksploracji i wspinaczki bez walki, niektórym może brakować epickich, wybuchowych momentów, które mieliśmy w poprzedniczkach. Mi to wszystko jednak podeszło idealnie, jako ostatni rozdział w historii Nathana Drake'a.

Najlepsza gra na PS4, w jaką grałem. Na pewno wielu twórców w gatunku będzie się przynajmniej częściowo wzorować na Uncharted 4 (i być może wzrośnie nam dzięki temu ogólny poziom gier w gatunku), wiele osób będzie wspominać grę przez lata. I bardzo dobrze, bo to jest pozycja warta naśladowania i warta wspominania.

Wielki dzięki, Naughty Dog. Dawno nie byłem dumny podczas grania, dawno nie miałem takiego poczucia obcowania ze sztuką. Dawno nie miałem tak wielkiej satysfakcji z doskonale wydanych pieniędzy.

10/10

/opinia

A teraz czas na multi i platynowanie. Jeszcze przynajmniej dwa przejścia gry przede mną.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nigdy nie grałem w Uncharted 4, ale na fali hype'u musiałem zakupić. Po prostu na chwilę obecną zostałem powalony na kolana i jakbym dostał obuchem w łeb. Na pewno nadrobię pozostałe części :)

Ja tez nigdy nie grałem w U4 :) do momentu az była premiera 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko, czy tempo gry później przyspiesza? Jestem w 10 rozdziale. Niestety wracam mega zmęczona z uczelni i aż mi żal, że to powolne tempo mnie trochę usypia :( Graficznie oczywiście majstersztyk, strzela się również bardzo przyjemnie, ale niektóre chaptery polegają w 90% na wspinaczce i jestem ciekawa czy niedługo i fabuła się trochę rozkręci  i sama akcja też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręci się, ale tak jak mówisz ja gram na auto aimie aby sobie nie odbierać filmowości i realności na miażdżącym poziomie, głupie strzelanie jak to miało miejsce w poprzednich częściach juz sie skończyło ;) ja natomiast mam pytanie bo odpaliłem multi dzisiaj i nie mogę włączyć meczu żadnego mam przejść wszystkie treningi czy jak ?? samouczka zaliczyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×