Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sedno sprawy leży tylko w tym - trzeba było to zrobić od początku, albo od premiery 16, a nie teraz. I tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe grubo się tu porobiło, dla mnie ruchy ea też są na plus, bo oprócz zrypanego gameplaya przed patchem, drugim powodem dla którego odstawiłem w tym roku fife był właśnie zrypany rynek, jeszcze w Fifie 14 spokojnie w czasie sezonu tylko z wygranych meczy uzbieralem sobie na Neymara, Lewego czy Aguero, nigdy nie handlowałem, nie miałem na to czasu, wolałem sobie pograć, nie kupowałem też coinsów, frajde sprawiało mi to, że wygrywając zbliżam się do kupna fajnego zawodnika, w tej wersji z samej gry mogłem zapomnieć o takich graczach, czy to jest fair ? Doszło do tego że za 20 zika każdy może sobien kupić gwiazde i gdzie tu fun z gry i dążenie do jakiegoś celu, skoro wystarczy przelać kasiore i masz kogo chcesz. Mam nadzieję , że wróci normalny , realny rynek, i zacznie się znowu gra w piłkę a nie managera, bo to w końcu taki tytuł. I proszę na mnie nie naskakiwać heheh pozdro .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę maksymalną jeszcze jakoś można przełkąć, ale minimalna to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, dzisiaj w nocy czarno na murawach??! ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę trochę na tor gry się przerzucić, bo masakra jakaś... Kupowałem se dobrą kartę, którą chciałem sobie pograć, nawet jej dobrze nie liznąłem i myśl w głowie, ze pewnie sporo na nim idzie przyciąć.. Bang, na listę od razu i karta w zapomnienie :/ Jak sprzedałem kogoś dobrze to go odkupiłem i traktowałem jak śmiecia, kartę o wartości 1000c. W ciągu jednego dnia potrafiłem stworzyć kilka dobrych składów, którymi grało się spoko ale po dwóch meczach musiałem wystawić i skład w zapomnienie. I ogólnie mam wrażenie, że padake gram straszną. Czas to wszystko zmienić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks dzisiaj tłuściochow na boisko i jedziemy grubasami? Rozgrzeje moze toty Luiza ;) w koncu zagra pierwszy meczyk.

Swoja droga ciekaw jestem jak sobie świezak poradzi na cdm??? Probowal ktos moze nifa na cdm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placzu tutaj odnosnie tych zmian nawet nie warto komentowac.

Jak to Sith napisał; EA szcza mi ciepłym moczem prosto w twarz i mam udawać, że pada deszcz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, dzisiaj w nocy czarno na murawach??! ;)

Właśnie dopiero zacznie się płacz i to tych, co krytykowali do tej pory handlujących i tak gorączkowo popierają ruch ea.

Zrobienie tego w tym momencie działa w dwie strony, jutro sobie kupię if Di Maria i jeszcze na paczki zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dopiero zacznie się płacz i to tych, co krytykowali do tej pory handlujących i tak gorączkowo popierają ruch ea.

Zrobienie tego w tym momencie działa w dwie strony, jutro sobie kupię if Di Maria i jeszcze na paczki zostanie ;)

Ja tak patrzę, to będzie kilkunastu najlepszych nifow z całej gry. Plus jakieś IFy. Trzeba jeszcze kupić Suareza, Robbena i będzie finito.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to Sith napisał; EA szcza mi ciepłym moczem prosto w twarz i mam udawać, że pada deszcz?

 

Nikt Ci na nic nie "szcza". Jezeli masz pare mln/ kilkaset tysiecy coinow, to paradoksalnie masz więcej, niż 3 godziny temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak patrzę, to będzie kilkunastu najlepszych nifow z całej gry. Plus jakieś IFy. Trzeba jeszcze kupić Suareza, Robbena i będzie finito.

Teraz spokojnie mozna kupic za te grosze :D

No i kilku baniek nie wtopisz na jednym

...chyba ze ea cos szykuje na za tydzien ;D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez MOTM od 10 do 15 mln. Więcej niż TIF Messiego.

Jak patrzę większość swoich piłkarzy kupiłem po takich cenach jakie teraz mają ustalone przez EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jeszcze raz ten link do tych cen. W tym dzisiejszym "gąszczu" ;) z taptalkiem jak w ciemnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jeszcze raz ten link do tych cen. W tym dzisiejszym "gąszczu" ;) z taptalkiem jak w ciemnosci.

Wszystko jest na www.futwiz.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie i kilka pytań odnośnie tego co robi ea, już bez napinki.

Niech ktoś się zastanowi i odpowie sobie sam:

 

1.topowe karty sif i toty raczej na rynku się już nie pojawią.

2.większość składów będzie teraz na takim wypasie, że współczuję zaczynającym (wiem, wiem - skilla nie kupisz, ale lamenty dopiero się zaczną, zobaczycie)

3.czy handel kartami to był element tego trybu czy nie? Dla mnie był i mnie kręcił, mecze też lubię grać, ale jedno nie przeszkadza drugiemu, prawda? No to handel nie ma już sensu.

teraz kupcie sobie fp i wydajcie na paczki, z których wpadnie Wam Pelle, albo Rolando (dla nie ogarniętych - to nie jest anagram, ani literówka)

4.Ok, można pograć mecze i w ten sposób zarobić na lepsze karty (wreszcie!), ale najpierw je w ogóle kupcie - (patrz pkt. 1) reszta też będzie szybko znikać, bo większość choć trochę ogarnięta ma sporo coins.

5.jakąkolwiek kartę kupicie grając mecz za meczem, żeby uzbierać na np. takiego Hazarda to, jak Wam się znudzi jesteście stratni, bo sprzedacie za mniej (podatek ea).

6.zabili totalnie oszustów handlujących coinsami i używających ab - tutaj plus. Szkoda tylko, że dopiero teraz. Ile lat ma fut i jakie cyrki działy się zawsze?

7.wygrany jest tylko jeden - ea - "zachód" będzie kupował fp, a my Polacy będziemy jechać sobie nawzajem, bo jeden się dorobił, to drugi mu zazdrości ;)

8.nie zastanawia Was na jakiej podstawie zostały ustalone ceny maksymalne i minimalne? Really?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzie się taki co za tyle wystawi, to ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to tworzac ceny sugerowali sie bardziej poprzednimi edycjami. Aguero pamietam ze chodzil po 100-200k w 14tce a w tej edycji byl za jedyne 600. Po zmianie niby 190-290k ma kosztowac.

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wszystko ogarnęli, że jak zwykle nic nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, patrze na te ceny i...

jest niezle, zarobi sie ;)

No i wlaczajcie mobilna dziady bo juz nie moge wytrzymac :D

Wiadomo cos o tym podatku???

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się DI Maria w meczu z Arsenalem chciał ``wcześnie urwać`` żeby zobaczyć co ea porobiłoz ceną za niego  :biggrin:

 

Edytowane przez Tom182
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala juz fut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×