Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie zalogować się do futa przez konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zresetowac wszystkim sklady i byloby fajnie :P

Pomysl genialny w swej prostocie.

 

Dla mnie rynek juz byl zniszczony od 14tki przez AB, w tej edycji to jedna wielka farsa . Cieszą mnie tak drastyczne ruchy i ze EA jednak cos robi.

Ale ze my jestesmy narodem narzekaczy to jak EA nic nie robilo to żescie narzekali ze swiat wariuje i EA to dno bo rynek rozjeb..ny i nic z tym nie robia, jak w koncu sie wzieli to tez źle bo czemu tak późno, czemu nie od poczatku itd itp.... No ej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

że co, proszę?

Sorki :) troche mnie ponioslo, ale to ze jeden gracz nie potrafi dodawac, dlaczego inny ma cierpiec.

Ludzie spedzali duzo czasu na tym. Twoja propozycja jest conajmniej niedorzeczna.

Jesli mialoby byc fair, to od premiery. Nie teraz gdzie postep w grze jest tak zaawansowany. :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wstanie zrozumieć tych co uczciwie handlowali i przesiadywali godziny na appce czy na markecie , ze teraz narzekają bo stracili w huk czasu i pracy tak naprawdę - mają prawo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo Ty już pisałeś, ze handel Ci się znudził, ale naprawdę brakuje Ci wyobraźni na to, że narzekam, bo zwyczajnie zostałem przez ea wydymany?

Uczciwie starałem się inwestować, poświęciłem na to czas i co? W połowie zmieniamy reguły gry? Uważasz, ze to jest fair?

Nie zmienia się reguł w trakcie. Dobrze Maxym porównał ea do Tuska.

 

Dam Ci przykład - nakupowałem sobie Di Marii po 200k, bo ładnie schodził z zyskiem nawet +100k. Oszukiwałem? Nie. Rozpoznałem rynek i poświęciłem na to swój czas.

Teraz mnie oszukuje ea. Jakby od początku zasady były jasne, dostosowałbym się lub może nawet nie grał i nie miał żalu.


Ja jestem wstanie zrozumieć tych co uczciwie handlowali i przesiadywali godziny na appce czy na markecie , ze teraz narzekają bo stracili w huk czasu i pracy tak naprawdę - mają prawo.

No właśnie. Nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby te coinsy sprzedawać. Miałem satysfakcję z udanych transakcji, inwestowałem dalej i wydawałem na paczki.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo, a znasz zasadę "Nie zmienia się zasad gry podczas jej trwania"?

Chodzi o zasady, odpowiedzialność zbiorową, itd.

Z jakiej paki ja mam brać odpowiedzialność za nieudolność EA?

Grałem we wszystkie dostępne tryby tej gry wraz z ich opcjami.

Poświęcałem na to swój czas... I po co? Bo jeden łysy kretyn z drugim nagle wymyślili zmianę?

I nie wrzucaj nas do jakiejś zakładki narzekającego narodu...

Poczytaj fora, Twittera, FB, wszystko na oficjalnych strona angielskich...

Nagle cała PL wyklina EA w ich języku?

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sorki :) troche mnie ponioslo, ale to ze jeden gracz nie potrafi dodawac, dlaczego inny ma cierpiec.

Ludzie spedzali duzo czasu na tym. Twoja propozycja jest conajmniej niedorzeczna.

Jesli mialoby byc fair, to od premiery. Nie teraz gdzie postep w grze jest tak zaawansowany. :)

 

nie rozumiem Cie kolego. Czego ja niby nie potrafie dodawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku WA nie odpalą, bo wszystko zmienić potrafią tylko załatać dziur w programie dalej nie... 

Korporacja z miliardowym budżetem... 

Chcą by ludzie im płacili...

Tylko za co?

Za ten burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo Ty już pisałeś, ze handel Ci się znudził, ale naprawdę brakuje Ci wyobraźni na to, że narzekam, bo zwyczajnie zostałem przez ea wydymany?

Uczciwie starałem się inwestować, poświęciłem na to czas i co? W połowie zmieniamy reguły gry? Uważasz, ze to jest fair?

Nie zmienia się reguł w trakcie. Dobrze Maxym porównał ea do Tuska.

 

Dam Ci przykład - nakupowałem sobie Di Marii po 200k, bo ładnie schodził z zyskiem nawet +100k. Oszukiwałem? Nie. Rozpoznałem rynek i poświęciłem na to swój czas.

Teraz mnie oszukuje ea. Jakby od początku zasady były jasne, dostosowałbym się lub może nawet nie grał i nie miał żalu.

No właśnie

O moja wyobraźnie sie nie boj, jest wybujała :)  Teraz forum zamieni sie w płacze i narzeknie... tak rozumiem Sithmen twój bol, łacze sie w żalu i martwi mnie ze cie boli dupa po wydymaniu :biggrin:

Porównani polityczne sa zupelnie nie na miejscu, szczegolnie osób nie zyjacych w kraju... EOT

 

Ludziska świat sie nie konczy , it's JUST the game. :thumbsup:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

nie rozumiem Cie kolego. Czego ja niby nie potrafie dodawac?

Nie wiem czy potrafisz dodawac czy nie, nie znam Cie, piszesz ze powinni resetowac konta pewnie tylko dlatego ze nic na nim nie masz. Jaki wiec bylby to dla Ciebie pozytek? Oprocz ewentualnej satysfakcji ze ktos siedzial nad tym przez kilka dobrych miesiecy i nagle wsystko stracil??? Stad moj pierwszy post. Przyznaje nie do konca potrzebny. Ale powiedz ile bys na tym zyskal???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moja wyobraźnie sie nie boj, jest wybujała :)  Teraz forum zamieni sie w płacze i narzeknie... tak rozumiem Sithmen twój bol, łacze sie w żalu i martwi mnie ze cie boli dupa po wydymaniu :biggrin:

Porównani polityczne sa zupelnie nie na miejscu, szczegolnie osób nie zyjacych w kraju... EOT

 

Ludziska świat sie nie konczy , it's JUST the game. :thumbsup:

Ja żyję w kraju i porównanie 1000% trafne. A o moją dupę się tak bardzo nie martw, bo zacznę coś podejrzewać :biggrin:

 

Jeszcze co do narzekania - ja rozumiem, że Ty lubisz wszystko przyjąć co Ci serwują, ale są też ludzie, którzy jak się im szcza na twarz, to nie mówią że deszcz pada.

 

Sorry za tak drastyczne porównanie, szanuję Cię, ale nie zgadzam się z każdym kurestwem jakie mi ea zapodaje i nie będę z tego powodu pisał pochwalnych postów..

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Porównani polityczne sa zupelnie nie na miejscu, szczegolnie osób nie zyjacych w kraju... EOT

 

 

 

Weź ogarnij klawiaturę, bo zaczynasz pieprzyć straszne bzdury i obrażasz nie tylko mnie.

Będę się wypowiadał na tematy jakie chcę, szczególnie dotyczące Polski, bo nie ważne gdzie mieszkam, zawsze był i jest to mój kraj i nic ci do tego.

A o moją wiedzę się nie martw... Jest bardziej świadoma niż lemingów takich jak ty - jak podejrzewam. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpatruje tego pod kątem zyskiwania. Fakt jest taki, ze jest za duzo coinow na rynku. Zbyt wiele osob ma messiego/ CRa. Skoro wprowadzili fajny pomysl z ustalonymi cenami, to mogliby zresetowac konta, zeby wszystko dzialalo jak nalezy. Gracze mogliby to potraktowac jako hmm.. drugi "sezon" w fucie. To jest tylko pomysl i to dosc luzny a Ty sie spiales, jakbym Ci czlonkow rodziny wyzywał. Wypij jakas melise i wroc na forum, jak bedziesz w stanie dyskutowac z ludzmi. Jezeli faktycznie by zresetowali (co sie ofc nie stanie), to mogliby oddac tylko łączną ilosc FP, jaką ludzie kupili od premiery.

Analogicznie - w diablo tez sa sezony. Jak ktos ma wypasiona postac, to nie placze, ze sezon sie konczy tylko z ochotą przystepuje do kolejnego. Bo od nowa zaczynac tez jest przyjemnie.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Glika Sif najlepsza  40-60k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matinx@ daruj sobie, szybka decyzja kilka razy X i masz restart swojego klubu :p

Edytowane przez whitejin13
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpatruje tego pod kątem zyskiwania. Fakt jest taki, ze jest za duzo coinow na rynku. Zbyt wiele osob ma messiego/ CRa. Skoro wprowadzili fajny pomysl z ustalonymi cenami, to mogliby zresetowac konta, zeby wszystko dzialalo jak nalezy. Gracze mogliby to potraktowac jako hmm.. drugi "sezon" w fucie. To jest tylko pomysl i to dosc luzny a Ty sie spiales, jakbym Ci czlonkow rodziny wyzywał. Wypij jakas melise i wroc na forum, jak bedziesz w stanie dyskutowac z ludzmi. Jezeli faktycznie by zresetowali (co sie ofc nie stanie), to mogliby oddac tylko łączną ilosc FP, jaką ludzie kupili od premiery.

Analogicznie - w diablo tez sa sezony. Jak ktos ma wypasiona postac, to nie placze, ze sezon sie konczy tylko z ochotą przystepuje do kolejnego. Bo od nowa zaczynac tez jest przyjemnie.

Ty za to melissy nie pij, ale ogarnij się. Z "ludźmi" jak napisałeś można dyskutować, tylko najpierw zacznij pisać jak człowiek. Wbijasz tu znikąd z pomysłami z dupy jeszcze bardziej nikąd i oczekujesz poklasku? 

 

Mam pomysł - jeśli oczywiście masz tyle lat, że chociaż pracujesz i zarabiasz sam na siebie - rzuć pracę, dom, rodzinę, jak masz szkoły,to zresetuj cv i zacznij wszystko od nowa.

Ciul z tym, czego dorobiłeś się do tej pory jakąkolwiek pracą i poświęceniem. Uznaj, ze sezon się skończył i z ochotą przystąp do nowego. Będzie przyjemnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój I rok z FUT - widząc wszystkie zmiany - dzisiejszy ruch EA - na pewno na plus...Skończy się handel coinsami(a już na pewno od takiego Sologaming - który kupował byle co za kilka mln)...Żeby mieć fajną kartę skład będzie trzeba się teraz sporo napocić...Moim zdaniem całe te web app czy jak to tam się nazywa(nie używam) w 16 będzie dostępne(z tego co czytałem w określonej porze zawsze EA blokowało w każdej edycji) więc 16 znów webapp będziecie mieli...

Oby zmiany się utrzymały,spowodują one,że na początku trzeba uzbierać na walcotta,sterliga itd a potem dopiero na Hazarda Aguero itd..Tak jak to robiłem  w tej edycji(nawet nei wiedzie ile jestem w plecy porownujac swój dobytek a obecnie ceny - Walcott,Sterling,Gerrard(kupiony za 10k),Cahill,Walker(17k) Wam żal,bo siedzicie cały czas przed komórką i non stop relist...

Dziś EA tym ruchem zrobiło najlepszy krok jaki mogła zrobić - chcesz mieć lepsze karty - rozegraj jak najwięcej meczów to na nie zasłużysz....Jak jesteś cierpliwy sprobuj kupić za minimalną,a sprzedać za maksymalną zarobisz może od 5-10k i zbieraj progresywnie....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ty za to melissy nie pij, ale ogarnij się. Z "ludźmi" jak napisałeś można dyskutować, tylko najpierw zacznij pisać jak człowiek. Wbijasz tu znikąd z pomysłami z dupy jeszcze bardziej nikąd i oczekujesz poklasku? 

 

Mam pomysł - jeśli oczywiście masz tyle lat, że chociaż pracujesz i zarabiasz sam na siebie - rzuć pracę, dom, rodzinę, jak masz szkoły,to zresetuj cv i zacznij wszystko od nowa.

Ciul z tym, czego dorobiłeś się do tej pory jakąkolwiek pracą i poświęceniem. Uznaj, ze sezon się skończył i z ochotą przystąp do nowego. Będzie przyjemnie. ;)

 

"Wbijasz tu z nikąd :)" OK, eot. Nie mam zamiaru Ci nic udowadniac. Gdy pomysl sie komus nie podoba, mozna to powiedziec w kulturalny sposob. Jesli porownujesz fife do prawdziwego zycia, to masz niezly bałagan pod kopułą. To tylko gra, w ktorej wszystko mozna naprawic. Zacznij jeszcze do mnie strzelac, bo glosno mysle, co by wprowadzilo normalnosc do tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe no co Wy jakie restarty składu ?? :D

To by nie przeszło po tym jak oglądałem filmiki do czego rodziców potrafią ``zmusić`` swoim zachowaniem dzieciaki :O

Jakby takiemu ``Dżejmsowi`` age 9 z UK zniknął we wtorek rano skład niebiesko czarny to on już by rodziców doprowadził do stanu zgłoszenia sprawy do sądu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

NIe no co Wy jakie restarty składu ?? :D

To by nie przeszło po tym jak oglądałem filmiki do czego rodziców potrafią ``zmusić`` swoim zachowaniem dzieciaki :O

Jakby takiemu ``Dżejmsowi`` age 9 z UK zniknął we wtorek rano skład niebiesko czarny to on już by rodziców doprowadził do stanu zgłoszenia sprawy do sądu :D

 

no to jamesa nalezy utylizowac, razem z rodzicami mu poslusznymi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpatruje tego pod kątem zyskiwania. Fakt jest taki, ze jest za duzo coinow na rynku. Zbyt wiele osob ma messiego/ CRa. Skoro wprowadzili fajny pomysl z ustalonymi cenami, to mogliby zresetowac konta, zeby wszystko dzialalo jak nalezy. Gracze mogliby to potraktowac jako hmm.. drugi "sezon" w fucie. To jest tylko pomysl i to dosc luzny a Ty sie spiales, jakbym Ci czlonkow rodziny wyzywał. Wypij jakas melise i wroc na forum, jak bedziesz w stanie dyskutowac z ludzmi. Jezeli faktycznie by zresetowali (co sie ofc nie stanie), to mogliby oddac tylko łączną ilosc FP, jaką ludzie kupili od premiery.

Analogicznie - w diablo tez sa sezony. Jak ktos ma wypasiona postac, to nie placze, ze sezon sie konczy tylko z ochotą przystepuje do kolejnego. Bo od nowa zaczynac tez jest przyjemnie.

Jestem spokojny jak nie wiem co. Nie dygaj ;) czyli uwazasz ze jesli jest za duzo coins na rynku, powinni je resetowac wszystkim ktorzy handlowali, zeby inni, ktorzy nie handlowali mieli latwiej w "drugim sezonie w polowie sezonu" dlatego bo nie mogli ogarnac handlu albo im sie nie chcialo. Ok. W takim razie

moze by w polowie meczu w ktorym prowadzisz 3-0 w finale turnieju zresetowac wynik, bo ktos ma na lawce rezerwowych za dobrych grajkow, ew w polowie sezonu resetowac wszystko i zaczynac od nowa, bo to wina klubow ze sa za silne i maja za dobrych skautow. Wierzysz czy nie oni(ea) to robia tylko zeby rzezbic graczy jak ja czy Ty, Twoj pomysl jeszcze bardziej napelnia ich kieszenie ktore juz i tak trzeszcza w szwach.

Gratuluje pomyslowosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.Tadeusz - Co teraz z naszym zakladem? :biggrin:

 

 

była mniej więcej taka

Myslalem, ze byl po discard

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×