Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W FIFIE 15 czuć różnice między zwykłymi kartami a specjalnymi. W 14 nie było to tak widoczne, ale tutaj czuć ich moc, tylko czasem trzeba się do nich przyzwyczaić

 

piachu00 z Griezmannem sprawa jest prosta. Wszystkie jego statystyki są idealne dla ST, ale EA dało jego zwykłej karcie pozycje LW. Jego IFy na ST są świetne bo miał zwiększane statystki idealne dla napastnika, które już w standardzie miał bardzo dobre na tę pozycję Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o daniu karty "cień" napastnikowi,widziałem kolesia na YT który porównywał,grę z i bez,twierdził i faktycznie mecze wygrywał,że to rzadko widziana karta na ST,ale daje kopa.

Nie znam się i pytam ogranych.

Ogrywa ktoś "bundeswerę"? Pytam upierdliwie o Mullera Sif-warty wydanie 500k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFIE 15 czuć różnice między zwykłymi kartami a specjalnymi. W 14 nie było to tak widoczne, ale tutaj czuć ich moc, tylko czasem trzeba się do nich przyzwyczaić

Imo trzeba tez zapewnic im odpowiednie "otoczenie" na boisku. Jakie?? Nie pytajcie bo nie mam pojecia, wiem napewno ze Jese obok cf sif Griezmann walil bramy i wychodzil lepiej niz Neymar 86.

..a moze to po prostu moj skill taki se jest ze karty slabsze obok kozakow lepiej graja. W sumie to jak w zyciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nify sify tify wydaje mi sie ze to jedna i ta sama karta tylko od wyzszych statystyk oczekujemy wiecej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o daniu karty "cień" napastnikowi,widziałem kolesia na YT który porównywał,grę z i bez,twierdził i faktycznie mecze wygrywał,że to rzadko widziana karta na ST,ale daje kopa.

Nie znam się i pytam ogranych.

Ogrywa ktoś "bundeswerę"? Pytam upierdliwie o Mullera Sif-warty wydanie 500k ?

o widzisz :ohmy:

Nie wiedziałem, że karty chemii wpływają na styl gry, sądziłem, że podnoszą- jeśli w ogóle podnoszą dany atrybut.

Masz gdzieś pod ręką line do tego koleszki  ?

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czarnych kart mogę porównać tylko Costę. Grałem nifem w tym samym ustawieniu i z tymi samymi kartami co teraz sif i różnica jest. Może to psychika, nie neguję tego, ważne że działa :D

Pozostałych nie porównam, bo np. taki Cabella nif był cam, a if jest rm, niemniej gra się nim świetnie. Kouyate to podobna historia, bo jego nif był cdm do tego srebrna karta, if na cb wybitnie daje radę. Rooneya za dużo nie ogrywałem, ale jego sif przerobiony na cam wymiata. Tyle, że nie raz czytałem iż zwykła jego karta też dawała radę.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W FIFIE 15 czuć różnice między zwykłymi kartami a specjalnymi. W 14 nie było to tak widoczne, ale tutaj czuć ich moc, tylko czasem trzeba się do nich przyzwyczaić

 

piachu00 z Griezmannem sprawa jest prosta. Wszystkie jego statystyki są idealne dla ST, ale EA dało jego zwykłej karcie pozycje LW. Jego IFy na ST są świetne bo miał zwiększane statystki idealne dla napastnika, które już w standardzie miał bardzo dobre na tę pozycję

 

Grałem z Tobą w sezonach FUT, dołożyłeś mi z tego co pamiętam hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 aż dziwne bo ostatnio w FUT przegrywam wszystko jak leci. Spadłem do drugiej ligi i pewnie spadnę do trzciej, ale przyznaje, że ostatnio często trafiam na Polaków

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 aż dziwne bo ostatnio w FUT przegrywam wszystko jak leci. Spadłem do drugiej ligi i pewnie spadnę do trzciej, ale przyznaje, że ostatnio często trafiam na Polaków

Mozna wlaczyc wyszukiwanie lokalne i globalne jak dobrze pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez często trafiam Polaków. Ale też często mam, że co mecz Arab ze swoimi herbami i strojami.

No araby to = lagi, kosmiczne składy, darcie ryja po ciapacku. Nie dziękuje z nimi grać.

piachu00 aż dziwne bo ostatnio w FUT przegrywam wszystko jak leci. Spadłem do drugiej ligi i pewnie spadnę do trzciej, ale przyznaje, że ostatnio często trafiam na Polaków

To było jakiś czas temu, ale taki nick ciężko zapomnieć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis trafilem na typka co do 70 minuty siedzial cicho przy wyniku 1:1. Potem mial karnego, ktorego Kurtua wyciagnal, w 76 strzelil na 2:1 i zaczal spiewac piosenki wielbiace Bayern przeplatajac je krotkim ' what a loser' :D mecz wygral 3:1. Co Ci ludzie maja w bańkach....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 to prawda zwłaszcza, że gram z logiem reprezentacji i w naszych strojach. Jeśli chcesz zagrać sparing to zapraszam, bo zawsze jak trafiam na Polaka to mecz jest wymagający.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w paczce za 100K nie miałem nic ciekawego... Paradoks. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. potrzebowalem 2 pktow do awansu do 2 ligi, mysle sobie chlopaki nie moga sie mylic ;D do pary dla Luiza wymienilem wiec ogra Djilobodji na if.

Z takim skutkiem ze zamiast awansu zasadzil swojaka, jeszcze do tego z baniaka ;D

...a za nim stal Lewy (kolo gral bundes) i nie mogl uwierzyc co czarnuch wyprawia :D

..poza tym wlasnie on przepuscil 2 razy lewego ;) wymarzony debiut :)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w paczce za 100K nie miałem nic ciekawego... Paradoks.

Ostatnio na tt widziałem jak kolo trafił w paczce za 7,5k Ibrę i IF Suareza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam po co mi te dobre karty w ogóle...

Dobieranie przeciwników z wyższej pułki zazwyczaj...

Robią mi kołowrotek z TOTY obrony...

Hamulce zaciągnięte u top kart...

Skrypty... Czarne serie trwające dłużej niż te dobre...

Fuck This...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz dziś ta gra mnie tak WKURWIŁA !!! masakra :biggrin:

Jak nigdy nei narzekałem tutaj, tak po dzisiejszym dniu mam dość ( przynajmniej na 3 godzinki :biggrin:)

Byłem w 2 lidze, brakło mi  trzykrotnie po 2,3 i 4 punkty do awansu. Dziś zacząłem nowy sezon w 2 lidze i już jestem w 4 :biggrin:
Najpierw spadek do 3, potem do 4. Oczywiście, standard - nagle o dziwo założenia taktyczne nie mają odzwierciedlenia na boisku, zawodnicy nie podają jak podawali, 
jednak najbardziej w oczy rzucał się brak wybiegania za plecy obrońcow. Kompletnie nic nie grało - nic !!!

a tutaj chyba najlepsze podsumowanie  moich dzisiejszych wojaży :) Dodam, że akurat poniższy mecz wygrałem 5-1 ale to chyba tylko dlatego, że kolesie grali we dwóch hehe :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Twoja wina, mogłeś pauzy nie włączać.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

Twoja wina, mogłeś pauzy nie włączać.  :)

dokładnie, skrypt pauzy hehe. Paranoja

 

btw.właczyłem, bo zapomniałem przestawić custom tactic buhahahaha, to mnie gra potraktowała krótko i treściwie :D

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No araby to = lagi, kosmiczne składy, darcie ryja po ciapacku. Nie dziękuje z nimi grać.

To było jakiś czas temu, ale taki nick ciężko zapomnieć ;D

Panowie, zwazywszy ze bialy na ziemi bedzie juz niedlugo tylko koncowką w liczbie populacji, zacznijmy sie przyzwyczajac ;)

Zachodnia cywilizacja zostaje wyparta przez azjatow. Niedlugo w Europie zobaczycie takiego tylko w domu badz w telewizji :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wlaczyc wyszukiwanie lokalne i globalne jak dobrze pamietam.

gdzie to można włączyć/wyłączyć w FUCIE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to można włączyć/wyłączyć w FUCIE ?

Gdzies w opcjach rozgrywki online, wieczorem sprawdze dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×