Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

MaxyM daj jakie namiary na widelki jak mozesz :)

 

Futfocus - tam mają dość aktualne - chyba, że czegoś nie wiem.

 

Dzięki Evo, ale po co sobie zawracać głowę... To tak jakby wpadł Trałka i powiedział, od dziś chcę zastąpić Toure na CDM.

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futfocus - tam mają dość aktualne - chyba, że czegoś nie wiem.

No zesz w morde, przeciez, ja na futheadzie szukam 8|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co się z liniami porobiło w pierwszym... LOL.

 

16k7ucx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy zlewa na to że ibre trafiles, już się nie podniecaj

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Masz kiepski dzień kolego?

Trochę pokory i szacunku,a jeśli już to pisz,w liczbie pojedyńczej...,

 

Max-to jest przymiarka EA do nowego skryptu-może się zagramy,a może nie :biggrin:

 

Ktoś tam wcześniej się pytał o "nojera"-chyba lipny kolo,albo ja zajedwabisty bo wczoraj miałem trzy razy za przeciwnika właśnie jego i łącznie puścił 5 bramek w tym dwie w sytuacji kiedy stał jakby miał buty z ołowiu,aj mam IF Trapp-a,ale też ma humorki.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co się z liniami porobiło w pierwszym... LOL.

16k7ucx.jpg

MaxyM linie poprawiał w Photoshopie, aby chemia miała sto procent ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co by mogli wprowadzić w 16...

I cholernie bym chciał, by dali opcje rodem z FM.

 

-Mając zawodnika z innej ligi... Po rozegraniu nim np. 100 spotkań, można by mu wybrać ligę w której może grać, ewentualnie jego CHE byłaby dobra dla każdej ligi.

-Grając np. CB na CDM przez 50 spotkań, dostaje on automatycznie nową pozycje.

-Ewentualnie gdyby IF wychodził z inną pozycją niż zwykła karta... Ta druga mogłaby być uniwersalna na te dwie pozycje - nie oszukujmy się, czasami IF chcemy, bo nam jego pozycja odpowiada.

 

Albo niech dadzą karty zmieniające ligi... Niech kosztują dużo ale niech będą. 

 

Grał ktoś SIF Benzemą.

Kiedyś go miałem ale wprowadziłem w 80 minucie... I miał 2 pudła sam na sam... Spadłem przez nie z ligi i go sprzedałem.

Kupiłem w poniedziałek za minimalną cenę, bo naczytałem się recenzji jego karty i podobno bestia... Szczególnie łbem wali wszystko... Strzały głową na SIF podnieśli mu o "10" punktów. 

Będę testował w piątek. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np taki Pedro może grać i na lewej i na prawej stronie. Silva i Koke mogą grać i na boku i w środku. A w fut uniwersalność zawodnika nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki, z Neuerem jest taki problem, że jak się gra na niego to ściana...

Jak się ma go w składzie to dramat...

Miałem 3 podejścia po kilka meczy, miał CHE 10... Za każdym razem ręcznik i to gorszy od choćby Fostera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co by mogli wprowadzić w 16...

I cholernie bym chciał, by dali opcje rodem z FM.

 

-Mając zawodnika z innej ligi... Po rozegraniu nim np. 100 spotkań, można by mu wybrać ligę w której może grać, ewentualnie jego CHE byłaby dobra dla każdej ligi.

-Grając np. CB na CDM przez 50 spotkań, dostaje on automatycznie nową pozycje.

-Ewentualnie gdyby IF wychodził z inną pozycją niż zwykła karta... Ta druga mogłaby być uniwersalna na te dwie pozycje - nie oszukujmy się, czasami IF chcemy, bo nam jego pozycja odpowiada.

Pomysły świetne. Ja mam tylko nadzieje ze nie dodadzą za duzo z FM bo wtedy moje zycie niewirtualne legnie w gruzach, trzymam sie od tej gry z daleka bo wiem że jakbym sie wciagnal to bylby po prostu koniec :-) raz sie dalem nabrac i o mało co studiów przez nią nie zawaliłem :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysły świetne. Ja mam tylko nadzieje ze nie dodadzą za duzo z FM bo wtedy moje zycie niewirtualne legnie w gruzach, trzymam sie od tej gry z daleka bo wiem że jakbym sie wciagnal to bylby po prostu koniec :-) raz sie dalem nabrac i o mało co studiów przez nią nie zawaliłem :biggrin:

 

W Championship Manager potrafiłem grać od 18 do 7 rano... LOL.

W liceum w zeszytach rozpisywałem taktyki...

Pierwsze FM także mnie cholernie wciągnęły...

Teraz choć kupuję każdą edycję, też zbytnio nie garnę się do gry, bo wiem, że nie mam czasu, a jak mnie wciągnie to koniec... Jeszcze jeden mecz, jeszcze jeden mecz do 6 rano. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Championship Manager potrafiłem grać od 18 do 7 rano... LOL.

W liceum w zeszytach rozpisywałem taktyki...

Pierwsze FM także mnie cholernie wciągnęły...

Teraz choć kupuję każdą edycję, też zbytnio nie garnę się do gry, bo wiem, że nie mam czasu, a jak mnie wciągnie to koniec... Jeszcze jeden mecz, jeszcze jeden mecz do 6 rano. 

No dokładnie to był jeszcze championship Manager, FM byl pozniej... :)  Tragedia co ta gra robila z człowiekiem. Ale realizm tej gry byl/jest niesamowity, tegie glowy przy tym pracuja, pamietam rocznik 2001 gdzie gralo sie młodymi talentami jak Torres czy Ronaldinho, na kogo potem wyrosli wszyscy wiedzą. Slyszalem ze nawet niektorzy trenerzy BPL sugeruja sie tą grą przy taktykach a nawet przy scoutingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Awruk, ciekawie to wygląda! Tylko RB muszę dokupić.

 

TOTW słabiutki...

Zobaczcie na dole w prawym rogu - Irlandzki troll. 

 

10dxn9v.png

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Awruk, ciekawie to wygląda! Tylko RB muszę dokupić.

TOTW słabiutki...

Zobaczcie na dole w prawym rogu - Irlandzki troll.

10dxn9v.png

Moze chca reanimowac handel :D

....zeby po nastepnym totw znow ciachnac ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie to był jeszcze championship Manager, FM byl pozniej... :)  Tragedia co ta gra robila z człowiekiem. Ale realizm tej gry byl/jest niesamowity, tegie glowy przy tym pracuja, pamietam rocznik 2001 gdzie gralo sie młodymi talentami jak Torres czy Ronaldinho, na kogo potem wyrosli wszyscy wiedzą. Slyszalem ze nawet niektorzy trenerzy BPL sugeruja sie tą grą przy taktykach a nawet przy scoutingu.

 

Najlepsze, było to jak w gazetach rozpisywali się o nieznanym zawodniku, który przychodzi do Europy, a ci co grali go znali od podszewki, np. Martin Palermo albo Pablo Aimar.

Słyszałem, że jeden gość dostał pracę w profesjonalnym klubie, wpisując do CV gry od CM do FM i sukcesy wirtualne... :)

Tadeusz, ci co sprzedali Bale... I ich miny dziś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, było to jak w gazetach rozpisywali się o nieznanym zawodniku, który przychodzi do Europy, a ci co grali go znali od podszewki, np. Martin Palermo albo Pablo Aimar.

Słyszałem, że jeden gość dostał pracę w profesjonalnym klubie, wpisując do CV gry od CM do FM i sukcesy wirtualne... :)

Tadeusz, ci co sprzedali Bale... I ich miny dziś. 

Max-o co chodzi jakby z Bale,bo ja jestem w trakcie sprzedaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszyscy podejrzewali, że Bale za 2 bramki na protokole (bo jedną trudno uznać, że sam strzelił), będzie w TOTW. 


Gra ktoś 4-5-1?

Chodzi mi o CAM...

Na jakich lepiej postawić - Jeden wyrobnik, drugi wirtuoz: Silva, Rooney...

A może szybkich: Di M i Oscar... Z tym, że Oscar ze swoją siłą przypomina panienkę...

Ewentualnie wariant siła: Rooney + Costa.

 

Aktualnie:

 

 2v2ig4h.jpg

 

I mam rozwiązanie dla grających BPL na czarną zaporę... Sukinsyny rozbijają wszystkich jak słomki.

 

30w41tk.jpg

 

Wanyama IF, świetny w demolce... 89 siły, mówi samo za siebie, 3 z trójki killerów: Toure, on i Kouyate.

Kouyate zainteresowałem się jak zobaczyłem ile kosztował jego IF po tym jak wyszedł... Poszperałem, poczytałem i dużo osób pisało, że jest lepszy niż TOTY Luiz.

I rzeczywiście, bydle straszne... Sprint 89... Siła 89... pieprzony taran, do tego 193 cm... Wszystkie główki jego, a jak nie to odepchnie, walnie z łokcia i piłka jego.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś spara?

Zapraszajcie. ID: lewyag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszyscy podejrzewali, że Bale za 2 bramki na protokole (bo jedną trudno uznać, że sam strzelił), będzie w TOTW. 

Gra ktoś 4-5-1?

Chodzi mi o CAM...

Na jakich lepiej postawić - Jeden wyrobnik, drugi wirtuoz: Silva, Rooney...

A może szybkich: Di M i Oscar... Z tym, że Oscar ze swoją siłą przypomina panienkę...

Ewentualnie wariant siła: Rooney + Costa.

 

Aktualnie:

 

 2v2ig4h.jpg

 

I mam rozwiązanie dla grających BPL na czarną zaporę... Sukinsyny rozbijają wszystkich jak słomki.

 

30w41tk.jpg

 

Wanyama IF, świetny w demolce... 89 siły, mówi samo za siebie, 3 z trójki killerów: Toure, on i Kouyate.

Kouyate zainteresowałem się jak zobaczyłem ile kosztował jego IF po tym jak wyszedł... Poszperałem, poczytałem i dużo osób pisało, że jest lepszy niż TOTY Luiz.

I rzeczywiście, bydle straszne... Sprint 89... Siła 89... pieprzony taran, do tego 193 cm... Wszystkie główki jego, a jak nie to odepchnie, walnie z łokcia i piłka jego.

Daruj sobie 4-5-1 pare podejść do niej robiłem bo mi pasowała do moich grajków ale niestety jest tragiczna jak dla mnie, za duża dziura miedzy obroną a pomocą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie 4-5-1 pare podejść do niej robiłem bo mi pasowała do moich grajków ale niestety jest tragiczna jak dla mnie, za duża dziura miedzy obroną a pomocą

Z trzeba cm nie jest źle. Ale to zależy od piłkarzy. W Serie A chodzi miodzio, w bbva dramat, bo środkowo nie mają tyle siły fizycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś 4-5-1?

Chodzi mi o CAM...

Na jakich lepiej postawić - Jeden wyrobnik, drugi wirtuoz: Silva, Rooney...

A może szybkich: Di M i Oscar... Z tym, że Oscar ze swoją siłą przypomina panienkę...

Ewentualnie wariant siła: Rooney + Costa.

 

4-5-1 z Yaya może wypalić, ale trzeba mu dać wytyczną zostawaj z tył. Di Marie cofnij na CAM za Silve a na napad Costa 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z Yaya na cm i było widać braki z tyłu ale najlepiej samemu sobie obczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Championship Manager potrafiłem grać od 18 do 7 rano... LOL.

Ja też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysły świetne. Ja mam tylko nadzieje ze nie dodadzą za duzo z FM bo wtedy moje zycie niewirtualne legnie w gruzach, trzymam sie od tej gry z daleka bo wiem że jakbym sie wciagnal to bylby po prostu koniec :-) raz sie dalem nabrac i o mało co studiów przez nią nie zawaliłem :biggrin:

bardzo podobną historię miałem kiedyś. Zaczynając od CeMa, następnie chyba do FMa 13 grałem cały czas( w czasie studiów zamiast siedzieć na wykłądach ciąłem od 8 rano do 20 - przerwa na kilka piwek ze znajomymi i w nocy jazda od nowa ), potem powiedziałem sobie dość :biggrin: Manager wciąga niesamowicie jednak kilka opcji bym poprzenosił osobiście do Fifki :biggrin:

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×