Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@loki

Tez mnie ostatnio bierze na longshoty a rzadko staralem sie prac z daleka, za to teraz nadrabiam :)

Szczególnie skuteczne i łatwe do wykonania na niskich bramkarzy, na dryblasow trzeba już precyzyjniej uderzać.

W bundes kto wali z totsow longi ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Muller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Mullera. A Kevin faktycznie dzisiaj z grubo ponad 25 metrów wpakował bramę Leno

Sprzedaje towar z klubu,już prawie 500k zebrane na "nojera" tots ;)

Wszystko już mam co chciałem,tylko on mi pozostał ;)...,a co mi tam :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem mieć jeden skład, padło na Bundesligę, bo najlepiej mi się nimi gra. Sprzedałem skład BPL i Serie A. Za tą kasę kupiłem TOTSa Naldo i rzeczywiście gość jest niesamowity w obronie, a i ze łba umie walnąć po rożnym :) W parze z Boatengiem (zwykłym, bo na innego mnie nie stać) tworzą bardzo solidną parę stoperów, w pomocy króluje u mnie od około 30 spotkań SIF De Bruyne, jednym słowem kozak na CAM.

W bramce wymieniłem TOTS Fahrmanna na zwykłego Neuera, nie powiem z lekkimi obawami po waszych recenzjach, ale zaryzykowałem i nie żałuję, najlepszy bramkarz jakim grałem :)

Do ataku natomiast dokupiłem na prawe skrzydło Robbena zwykłego za Aubemeyanga i też poczułem różnice in plus. 

Skład na tą chwilę wygląda tak:

 

http://www.futhead.com/15/squads/35744599/

 

Teraz moim celem jest SIF Lewandowski :D brakuje jeszcze tylko 65k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie idę na polowanie na "nojera". Kasa uzbierana ; Naldo i Boateng tots to najlepszy duet obrony jakim grałem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie skuteczne i łatwe do wykonania na niskich bramkarzy, na dryblasow trzeba już precyzyjniej uderzać.

Zauważyłem, że taki Courtois prędzej puści taś tasia po ziemi zza pola karnego, niż bombę w okno. Wyjątek to uderzenie po długim rogu, gdzie nawet nie ruszy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nojer" tots sprawdzony,wprawdzie rozegrałem tylko dwa spotkania,ale to co wyprawiał w bramce to szok.Jest tam gdzie powinien,broni strzały z daleka jak stary wyga, wychodzi do przeciwnika rewelacyjnie,jak na razie ma u mnie duży kredyt zaufania  ;)

Koniec kasy-koniec zakupów w markecie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest z tym pucharem TOTS EA, ale na ostatnie 20 spotkań chyba 15 poddałem. Niezależnie jaką taktykę ustawię 75% czasu gry moi zawodnicy nie chcą wyjść z własnej połowy. Muszę chyba z 5 spotkań zacząć i odłożyć pada. Może nie wystarczy poddać. Trzeba przegrać.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jakim składem grasz ten puchar? ja też się strasznie męczyłem, zagrałem składem z bundesligi bez koksów i podszedł za drugim razem, zupełnie inna gra.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wrzucę za jakiś czas wyedytuję wiadomość) bo mocno zajęty jestem. Zrobiłem eksperyment i po rozpoczeciu trzech spotkań odłożyłem pada. Może i nieeleganckie wobec przeciwnika, ale po bramce nie ma potrzeby tłuczenia goli. Po pierwszym można już tylko utrzymywać się przy piłce zaliczając łatwe zwycięstwo. Po trzech wysoko przegranych, ale dokończonych meczach odniosłem dwa zwycięstwa. Drużyna się odblokowała i TOTS Lewandowski przy Ofensywnym już nie zamienia się pozycjami z TOTS Naldo, a ja grając do przodu miałem posiadanie piłki powyżej 50%.

Ech ta Fifa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę takich ludzi, którzy włączają mecz i odkładają pada. Szczerze ich nienawidzę. Jak mam w dniu czas na 2 mecze i mi się taki trafi to zamiast reklasu toczę pianę z ust. Mam nadzieję, że sprawiedliwości społecznej stanie się zadość i dostaniesz sraczki :) Bo wiesz, są ludzie, którzy mają w dupie to, że to "łatwa wygrana". Wolę dostać srogi łomot niż bezsensownie tracić czas, którego mam tak mało i irytować jaki to bałwan jest po drugiej stronie.

Edytowane przez no4b
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up każdy musi mieć coś lub kogoś kogo może darzyć nienawiścią. To był eksperyment. Nie raczyłeś zauważyć, że jeśli już uznaję, że dalsza gra mnie nie interesuje, to poddaję mecz.

BTW. Po strzeleniu gola i wznowieniu można stanąć pod linią swojego pola bramkowego i przeczekać. Cały mecz trwa kilka minut. Dlatego nie pisz mi proszę, że jesteś tak zajątym człowiekiem, że kilka minut robi Ci różnicę. Uprzedzają. Nie obchodzi mnie, co myślisz i jakie targają Tobą emocje. Takie jest życie. Musisz sobie z tym sam poradzić.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę takich ludzi, którzy włączają mecz i odkładają pada. Szczerze ich nienawidzę. Jak mam w dniu czas na 2 mecze i mi się taki trafi to zamiast reklasu toczę pianę z ust. Mam nadzieję, że sprawiedliwości społecznej stanie się zadość i dostaniesz sraczki :) Bo wiesz, są ludzie, którzy mają w dupie to, że to "łatwa wygrana". Wolę dostać srogi łomot niż bezsensownie tracić czas, którego mam tak mało i irytować jaki to bałwan jest po drugiej stronie.

No, masakra jak sie napalisz na 40 min-godzinke zeby przyqrwic szybki meczyk albo dwa a tu qrna kolo lata po swoim polu karnym drybluje bramkarzem i odklada pada, a Ty ogladasz wszystkie bzdeciki spalone itp :( nagroda jakas sie nalezy Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę takich ludzi, którzy włączają mecz i odkładają pada. Szczerze ich nienawidzę. Jak mam w dniu czas na 2 mecze i mi się taki trafi to zamiast reklasu toczę pianę z ust. Mam nadzieję, że sprawiedliwości społecznej stanie się zadość i dostaniesz sraczki :) Bo wiesz, są ludzie, którzy mają w dupie to, że to "łatwa wygrana". Wolę dostać srogi łomot niż bezsensownie tracić czas, którego mam tak mało i irytować jaki to bałwan jest po drugiej stronie.

Też mnie takie bałwany wkurzają i zero do nich szacunku, więcej mam szacunku do gościa który mimo srogiego oklepu cały czas grał - wygrałem 11-0 i byłem bardzo zdziwiony, że nie wychodził czy nie zostawił pada.

@up każdy musi mieć coś lub kogoś kogo może darzyć nienawiścią. To był eksperyment. Nie raczyłeś zauważyć, że jeśli już uznaję, że dalsza gra mnie nie interesuje, to poddaję mecz.

BTW. Po strzeleniu gola i wznowieniu można stanąć pod linią swojego pola bramkowego i przeczekać. Cały mecz trwa kilka minut. Dlatego nie pisz mi proszę, że jesteś tak zajątym człowiekiem, że kilka minut robi Ci różnicę. Uprzedzają. Nie obchodzi mnie, co myślisz i jakie targają Tobą emocje. Takie jest życie. Musisz sobie z tym sam poradzić.

Ja gram żeby grać, a nie stać pod linią swojego pola bramkowego bo jakiś laluś włączył mecz i nie raczy rywalizować

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up mnie nie interesuje dlaczego grasz i co masz sobie do udowodnienia grając. Milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kończe meczu przed czasem ani nie odkładam pada nawet jak przegrywam 8-0 chociaż nie pamietam takiego wyniku :)  i tez mnie to wnerwia jak ktos odkłada itd, jedyny wyjatek postatnio, jakbym dorwał gościa to chyba bym go stłukł :) fakt że grał nieżle przegrywałem 5:1 ale już nie wytrzymałem i odłożyłem pada, każda powtórka po bramce do końca,  po rożnych itd i jeszcze jełop pauze włączał, nie wim chyba liczył na to że się rozłącze i będzie miął szybki mecz alo był niepełnosprawny, tak mnie wk... że i ja odłożuyłem pada i mówię niech ogląda sobię te animacje itd. a no koniec 3x pause mu włączyłęm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up mnie nie interesuje dlaczego grasz i co masz sobie do udowodnienia grając. Milego dnia.

Wiec skąd przekonanie, że kogoś tutaj interesuje Twój "eksperyment", że chcesz się tu dzielić jakimiś "teoriami"? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, masakra jak sie napalisz na 40 min-godzinke zeby przyqrwic szybki meczyk albo dwa a tu qrna kolo lata po swoim polu karnym drybluje bramkarzem i odklada pada, a Ty ogladasz wszystkie bzdeciki spalone itp :sad: nagroda jakas sie nalezy

Niczego nie musisz oglądać chyba, że należysz do tych, co muszą nastrzelać tyle bramek ile się tylko da. W 99% tak właśnie jest. Nie wystarczy bramka, zwycięstwo i strata raptem kilku minut. 99% gra na pełnym ciśnieniu mimo, braku przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie takie bałwany wkurzają i zero do nich szacunku, więcej mam szacunku do gościa który mimo srogiego oklepu cały czas grał - wygrałem 11-0 i byłem bardzo zdziwiony, że nie wychodził czy nie zostawił pada.

Ja gram żeby grać, a nie stać pod linią swojego pola bramkowego bo jakiś laluś włączył mecz i nie raczy rywalizować

Dostałem kiedyś 9-1. Grałem do końca, a koleś podłączył HS i podziękował mi za grę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec skąd przekonanie, że kogoś tutaj interesuje Twój "eksperyment", że chcesz się tu dzielić jakimiś "teoriami"? :)

Ja nie kierowałem tego do nikogo konkretnego. To Ty masz problem nie ja. 

Poza tym jeśli ktoś wczytałby się dokładniej i pomyślał chwilę, to być może doszedłby do wniosku, że skoro poddawanie spotkań skutkuje tym, że gameplay kolejnych jest podobny do wcześniejszego, a przegranie kilku kolejnych spotkań skutkuje tym, że w kilku kolejnych jest łatwiej (niezależnie od powodów - chociażby słabszy przeciwnik), to może warto kończyć mecze nawet jeśli dochodzimy do wniosku, że nic w nich nie zdoła się ugrać. Ja się chciałem o tym przekonać. Jeśli rozegranie  trzech spotkań z odłożonym padem jest dla kogoś problemem, to musi być albo bardzo szczęśliwy nie mając większych problemów, albo bardzo nieszczęśliwym i sflustrowanym. Mam nadzieję, że należycie do pierwszej grupy. Szczerze. 

Ja zaś zamiast poddawać mecze będę grał je od teraz do końca nawet jeśli będą toczyć się wyłącznie na mojej połowie, a TOTS Lewandowski będzie usilnie próbował grać na pozycji CB. 

Edytowane przez PESsimist
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kierowałem tego do nikogo konkretnego. To Ty masz problem nie ja. 

Gdyby moje problemy zaczynały się i kończyły w internecie :)

 

Wyskoczyłeś jak filip z konopi i bawisz się w forumowego psychologa - wyluzuj, bądź przyjazny, a inni odpowiedzą tym samym. Milego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno nie grałem w fut (ostatni raz to była chyba 13) i dzisiaj dostanę swoją 15. W związku z tym mam pytanie jaką ligę składać żeby było tanio a przyjemnie. Z mojego doświadczenia wiem że więcej frajdy dają mi składy max 20k. Miałem takie po 500k i frajda spadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno nie grałem w fut (ostatni raz to była chyba 13) i dzisiaj dostanę swoją 15. W związku z tym mam pytanie jaką ligę składać żeby było tanio a przyjemnie. Z mojego doświadczenia wiem że więcej frajdy dają mi składy max 20k. Miałem takie po 500k i frajda spadała.

Ja od siebie polecam skład z Ligue 1, Lacazette na szpicy i gra się naprawde przyjemnie a i totsy czy ify z tej ligi są bardzo tanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłeś jak filip z konopi i bawisz się w forumowego psychologa - wyluzuj, bądź przyjazny, a inni odpowiedzą tym samym. Milego dnia :)

W tym temacie kilka osób zwracało Ci uwagę na Twój sposób i formę wypowiadania się. Lubisz pisać ad personam. Pamiętam jak sam wówczas siebie określiłeś. Czyli masz świadomość, że coś jest na rzeczy. Uderz się czasami we własne piersi, a nie szukaj stale cudzych. Pozdrawiam

PS. Zwyczajnie brakło mi wyobraźni. Nie sądziłem, że są ludzie którzy mając w ciągu dnia tylko godzinę czasu na przyjemność poświęcają ją na grę w Fifa. Wówczas faktycznie strata kilku minut może być powodem frustracji.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest napewno kilka minut? a nie koło 15?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest napewno kilka minut? a nie koło 15?

Kilka. Pod warunkiem, że strzelisz gola i po odbiorze wycofasz się z piłką. Poźniej, to kwestia tylko przerwy. 99% ludzi "tłucze" jednak do bólu, co wydłuża czas do nawet 25min. (powtórki, wznowienia). Jak widać nie wszystkim przeszkadza, że przeciwnik odłożył pada ;)

15min. trwa normalna rozgrywka przy obu aktywnie uczestniczących graczach.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×