Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma kartę TOTS Lewandowski radzę sprzedać i kupić jego kartę SIF. Różni je jedynie cena i kolor. Jeśli ktoś gra jednym ST i posiada wyłącznie TOTS Lewandowskiego, to polecam wymienić na TOTS Muller. Ta karta nie przestaje mnie zadziwiać, a poza RB Ronaldo grałem prawdopodobnie wszystkimi topowymi napastnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kartę TOTS Lewandowski radzę sprzedać i kupić jego kartę SIF. Różni je jedynie cena i kolor. Jeśli ktoś gra jednym ST i posiada wyłącznie TOTS Lewandowskiego, to polecam wymienić na TOTS Muller. Ta karta nie przestaje mnie zadziwiać, a poza RB Ronaldo grałem prawdopodobnie wszystkimi topowymi napastnikami.

Imo w bundeslidze nie ma napastnika ktorego mozna porownac chocby do jednej slabszej ;) nogi Lacazetta(ktoregokolwiek) czy Griezmanna (ktoregokolwiek na st) najblizej Ramos, ale wylaczajac srodkowych pomocnikow jak de Bruyne, bo w srodku moga sie wykazywac, na st juz troche ciezej.

Nie wiem czy nie wymienic tego totsa lewego na srodkowych pomocnikow serie a jak tots Nainggolaan, moze tots Teveza, ten ostatni nienajgorszy jak widze :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up pograj Lacazette dłużej. Ja grając przeciwko tej karcie nie zauważyłem mocy, o której piszesz. Miałem jego SIF. Na początku szalał, a później jak większość wyhamował. Podobnie z Griezmannem. Właśnie za regularność cenię TOTS Muller. Jest przewidywalnie solidny i zdobywa gole, gdy inni się lenią.

Jedyna karta, której się boję, to... TOTS Memphis Depay. Za każdym razem, gdy przeciwko niej gram sieje w mojej obronie spustoszenie. Myślałem nawet o złożeniu składu pod nią, ale nie chce mi się już budować składu od zera.

Nie wiem czy nie wymienic tego totsa lewego na srodkowych pomocnikow serie a jak tots Nainggolaan, moze tots Teveza, ten ostatni nienajgorszy jak widze :)

Wczoraz zamieniłem TOTS Lewandowskiego na jego kartę SIF, która ma tą samą wartość oraz właśnie TOTS Teveza. Tevezem uczę się grać.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem kazdym Lacazettem i kazdym Griezmannem, po blisko 200 meczy, ostatnio zagralem sifem Lacazetta w skladzie zabochłonów i jak zwykle brykał jak mlody dzik. Dlatego jednym z ostatnich zakupow byl jego tots. Sif niestety musial odejsc :)

qrna, bardziej od ich (ea)handlu i widel i darcia zywcem kasiory z graczy wrukwia mnie to ze za duzo kozakow w druzynie czyni z niej paralitykow :(

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z bundezwery cenie Müllera 88, kozak

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam normalnie web app? U mnie za każdym razem po wejściu w market wyskakuje że za duży ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam normalnie web app? U mnie za każdym razem po wejściu w market wyskakuje że za duży ruch.

Handel w web app nie dziala nijak :)

@piachu

Wyprobuje tego Mullera, bo choc tots poprawny to i tak dupy nie urywa :/

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tots powinien być lepszy, na papierze jest. Jeżeli chodzi o Thomasa to trzeba nim trochę inaczej grać, bo pace nie ma za wiele i 3* sztuczek + h/h więc można na nim się zawieść. Ale to jest taki Inzaghi , piłka w polu karnym i jest 1-0. Pocwicz i nie zniechecaj sie, bezkitu ja nawet bramki gdzieś przywracając się plecami nim strzelałem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tots powinien być lepszy, na papierze jest. Jeżeli chodzi o Thomasa to trzeba nim trochę inaczej grać, bo pace nie ma za wiele i 3* sztuczek + h/h więc można na nim się zawieść. Ale to jest taki Inzaghi , piłka w polu karnym i jest 1-0. Pocwicz i nie zniechecaj sie, bezkitu ja nawet bramki gdzieś przywracając się plecami nim strzelałem hehe

Ogolnie to na totsa nie narzekam strasznie. Lepszy od Lewego imo, ale cos jest goownianego w tych totsach. Brzmi dziwnie ale takie staty a na łbie jakby blokade mieli. Ile to juz szans dalem D.Coscie to nie zlicze. Na rozne sposoby yebal co sie da. Cos qrna te staty wiekszosci totsow to tylko pod FP bo w grze tego nie widac nic. Taka wizualna manipulacja :D Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tots powinien być lepszy, na papierze jest. Jeżeli chodzi o Thomasa to trzeba nim trochę inaczej grać, bo pace nie ma za wiele i 3* sztuczek + h/h więc można na nim się zawieść. Ale to jest taki Inzaghi , piłka w polu karnym i jest 1-0. Pocwicz i nie zniechecaj sie, bezkitu ja nawet bramki gdzieś przywracając się plecami nim strzelałem hehe

Jest jak piszesz. Specyficzna karta, ale jak się nią nauczy grać, to o skuteczniejszą trudno. Idzie za akcją. Nie jest efekciarska, ale dzięki niej wygrywam więcej spotkań niż chociażby TOTY Messi. Ta karta wyjątkowo dobrze czuje się w kontakcie z obrońcami. Nie twierdzę, że każdemu podpasuje, ale skoro ktoś o moim skillu tyle z niej wyciska, to strach pomyśleć, gdzie kończą się jej możliwości.

Ile to juz szans dalem D.Coscie to nie zlicze. Na rozne sposoby yebal co sie da. Cos qrna te staty wiekszosci totsow to tylko pod FP bo w grze tego nie widac nic. Taka wizualna manipulacja :biggrin:

Kilka dni temu zwolniłem TOTS Costa. Gorzej niż słabo. Nie zauważyłem różnic w stosunku do karty NIF. Ogólnie przewartościowana do bólu. Obecnie w duecie z TOTS Aguero śmiga TOTS Tevez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam głupie pytanie. Czy będzie możliwość z fut 15 do 16 przenieść swoje coinsy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam głupie pytanie. Czy będzie możliwość z fut 15 do 16 przenieść swoje coinsy?

Nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam głupie pytanie. Czy będzie możliwość z fut 15 do 16 przenieść swoje coinsy?

Każdy rok to nowy start z czystym kontem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze paczki poszly w odstawke. Wyjatkowe kontrakty za prawie banke juz schodza :D

...znaczy małą malutką banke :D a raczej 950k ;D

Zbieram na Nainggolaańca :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, a czy warto zostawić 15 gdy wyjdzie 16? Będzie to jeszcze grywalne? Chodzi mi o fut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, a czy warto zostawić 15 gdy wyjdzie 16? Będzie to jeszcze grywalne? Chodzi mi o fut

Ludzie graja jeszce w 14tkę,więc moim zdaniem warto,chyba,że 16tka będzie mega grywalna...,ta... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamietam to rynek fut 15 bedzie dzialal do fify 17. Niech ktos poprawi jak sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam grać kiedy w lidze 10 kiedy co mecz trafiam na same totsy? Myślałem że tacy grają w wyższych a tutaj już od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam grać kiedy w lidze 10 kiedy co mecz trafiam na same totsy? Myślałem że tacy grają w wyższych a tutaj już od początku.

Troche pograsz to zobaczysz ze nie to jest strazne w fut. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam grać kiedy w lidze 10 kiedy co mecz trafiam na same totsy? Myślałem że tacy grają w wyższych a tutaj już od początku.

Dziwisz się, że w lipcu ludzie grają takimi składami? Zaraz mija rok od premiery. Inna sprawa, że albo kupili konta, albo to jakieś parówki skoro nadal liga 10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zastanawiać się czy nie myliłem się piszęc, że TOTS Tevez jest troszkę gorszy od TOTS Aguero  :pardon: Jak się prowadzi piłkę prawą nogą (od lewej strony do prawej), to w zasadzie jest nie do powstrzymania. Nabity mięśniami pocisk. Potrafi powywracać wszystkich, a później delikatnie technicznym z podbicia założyć bramkarzowi "siatkę" :whistling: Nie jestem pewien czy nadaje się jako samotny ST. Zaznaczam nie sprawdzałem. U mnie gra z 8 chemii jako drugi napastnik koło Aguero. Z reguły Aguero jest wyżej, a Tevez porusza się bardziej jak typowy CF/CAM. W formacji z dwoma ST kompletnie, to nie przeszkadza, a wręcz jest zaletą. Często TOTS Tevez wymienia się pozycją z TIF Bolasie, co demoluje szyki obrońców. Bardzo mnie cieszy ta karta. Polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się, że w lipcu ludzie grają takimi składami? Zaraz mija rok od premiery. Inna sprawa, że albo kupili konta, albo to jakieś parówki skoro nadal liga 10.

Albo to liga np 6 a nie 10 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo i tak. W fut wszystkie możliwości są realne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo i tak. W fut wszystkie możliwości są realne.

Akurat to, że losuje ze wszystkich lig świata ( chyba +-3,4 ligi) było udowadniane już na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to straszna głupota bo powinno dobierać drużyny z tej samej ligi.

Ktoś mi powie dlaczego nie można znaleźć zwykłego Yaya Toure? Poluje juz jakiś czas i nigdy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×