Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Takie sobie pare paczek :D

Kurna to ja miałem pięć baniek i jeszcze mi prawie trzy zostały. Fakt, że od początku maja bardzo mało gram, więc nie otwierałem paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna to ja miałem pięć baniek i jeszcze mi prawie trzy zostały. Fakt, że od początku maja bardzo mało gram, więc nie otwierałem paczek.

Gadaj tu cos zakupil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totsy: Alves, Marchisio, D. Costa Verratti, Fabregas, Bonucci, Fekir, Soriano, ktores z tych musze pogonic, komu dalibyscie szpica???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totsy: Alves, Marchisio, D. Costa Verratti, Fabregas, Bonucci, Fekir, Soriano, ktores z tych musze pogonic, komu dalibyscie szpica???

Marchisio bym odkupił od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totsy: Alves, Marchisio, D. Costa Verratti, Fabregas, Bonucci, Fekir, Soriano, ktores z tych musze pogonic, komu dalibyscie szpica???

Spróbuj Costy, jest bardzo dobry. Z gry w sumie nie wiele robi ale świetnie się odnajduje no i dobre wykończenie. Fekirem na razie dwa mecze zagrałem i wydaje się być w porządku :P Reszta nie grałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marchisio bym odkupił od Ciebie.

To jakas masakra ze chodzi 150k, trza by sie ustawic po totsach bo teraz wszystkie extinct schodza w ulamek sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tots Diego Alves karta tak beznadziejna że aż mnie dziw bierze, masakra

A mi się nim bardzo dobrze gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wszystko zależy od nas samych. Spora cześć graczy krytykuje Auba tots,a dla mnie i mojego sposobu gry jest on mega fajny. Troszkę zawodzinie Lewy,ale zwalam to na grę w duecie z Aubą. Być może jako samotny ST kosiłby jak złoto,nie wiem bo nie sprawdzałem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totsy: Alves, Marchisio, D. Costa Verratti, Fabregas, Bonucci, Fekir, Soriano, ktores z tych musze pogonic, komu dalibyscie szpica???

Wykop alvesa bo ręcznik straszny..

Bo to wszystko zależy od nas samych. Spora cześć graczy krytykuje Auba tots,a dla mnie i mojego sposobu gry jest on mega fajny. Troszkę zawodzinie Lewy,ale zwalam to na grę w duecie z Aubą. Być może jako samotny ST kosiłby jak złoto,nie wiem bo nie sprawdzałem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Yyy bramkarzem nie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ piachu

Poszedl, poszedl tez Suarez qzwa nie wiem jak to sie stalo, bo 93 chodzi za banke a moj 92 poszedl wlasnie za 1.9kk zadtanawiam sie co brac za 2 banieczki

...dawac szybko jakies pomysly bo mi czas sie konczy :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ piachu

Poszedl, poszedl tez Suarez qzwa nie wiem jak to sie stalo, bo 93 chodzi za banke a moj 92 poszedl wlasnie za 1.9kk zadtanawiam sie co brac za 2 banieczki

...dawac szybko jakies pomysly bo mi czas sie konczy :biggrin:

Ten MOTM ? widziałem, że wisiał na liście :D

 

Bierz De Brujne i masakrujemy bundezwerą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poltora banki mam i chyba wezme tots lacazette albo griezmann

Motm suarez kupiony za 7baniek sprzedany za 2 :/

...albo Rodriguez i Griezmann

Akurat 1.5 niecale

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten MOTM ? widziałem, że wisiał na liście :biggrin:

 

Bierz De Brujne i masakrujemy bundezwerą

Jakie wytyczne ma u Ciebie Kevin,gra mi sie nim fajnie choć jestem przekonany,że nie potrafie wykorzystać tej karty tak jak bym chciał,sporo jego podań trafia w dupsko,ale zwalam to tylko i wyłącznie na siebie,choć pewnych zagrań nie potrafię zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James musi być mocny:)

Pique tots wlasnie wpadl do tego Griez i James i chyba moje tots zakonczone

Zostalo mi jeszcze ze 30 zlotego fitnesu druzynowego z 2000szt :D

..no i ponad 350srebrnego. Starczy do f17 :D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego Alves jest kozak przy sam na sam. Szybki i przy dobrym wyczuciu robi różnicę. Niestety jego wzrost w tej edycji to ogromny minus. Każdy finezyjny wpada, przy dośrodkowaniach też słabo... Ja jestem sentymentalny, jako fan VCF, ale sprzedałem jego if, sif, a do totsa nie podchodzę.

Skuszę się chyba na totsa Bravo.

A jaki gk do Bundes?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahrman

Wlasnie jest jeden

...chcialem wziac ale nie zdazylem wrocic...

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahrman

Wlasnie jest jeden

...chcialem wziac ale nie zdazylem wrocic...

Dokładnie,jak dla mnie kozak,choć ostanio,grałem kulka razy przeciwko "nojerom" i normalnie jestem w szoku jak dobrze broni,zrobili mu jakieś pranie mózgu,czy co??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem teho fahrmana i sie wdupcylem bo mam pelna liste :(

...Jamesa jeszcze nie kupuje, kupie Griezmanna jak sie aukcje skoncza, a Jamesa pozniej bo jest w tots ea i bedzie jeszcze za min do jutra. Moze dzis doleci kilka k a moze cena jeszcze spadnie bo idzie 601bin

@unki

Ja jakos nie potrafie wykorzystywac cb i brammkarzy. Im lepsi tym gorzej mi sie gra.

...znaczy gorsze wyniki ze w sensie :D

...nie wiem dlaczego, pewno to moj killaskill ale jak mam bramkarza z wyssokim ovrall i takich samych obroncow, bramkarz wtedy wychodzi na szmaciarza, zas jak jest cienki to broni jak wsciekly. Tak samo z obroncami.

Wolajcie mnie Antek M. :D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tots Boateng to mega kozak,nie wyobrażam sobie teraz gry bez tej karty ;),postawiłem do składu tots Naldo za Hummelsa 88,jeszcze nie miałem okazji pograć,ale jutro przed południem dam radę zagrać .Tak jak pisałem wcześniej-trochę zawodzi mnie Lewy,choć w asystach jest nr 1 w zespole :biggrin:.Nic to do premiery 16 jakoś się wytrzyma :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego Alves jest kozak przy sam na sam. Szybki i przy dobrym wyczuciu robi różnicę. Niestety jego wzrost w tej edycji to ogromny minus. Każdy finezyjny wpada, przy dośrodkowaniach też słabo... Ja jestem sentymentalny, jako fan VCF, ale sprzedałem jego if, sif, a do totsa nie podchodzę.

Skuszę się chyba na totsa Bravo.

 

Mądrze piszesz a na końcu głupawki dostajesz. Skoro Alves 188 cm jest słaby to jaki będzie Bravo z 185 cm? 

 

Rozwinę to co bartbuks zaczął pisać, żeby ułatwić wam wybór bramkarza. Dla wielu ludzi bramkarz musi mieć co najmniej 188 cm wzrostu a dla mnie jest to bzdura i nie używam nikogo poniżej 193 cm. U bramkarza liczą się 3 atrybuty - wzrost, refleks i ustawianie. Zawsze wysoki bramkarz będzie lepszy z dwóch powodów. Po pierwsze broni on większość strzałów z dystansu i zapewnia wam dzięki temu spokój w obronie. Nie wpadnie jakiś przypadkowy strzał z 30 metrów bo przeciwnik miał farta. Drugi powód to lepiej bronią strzały siłowe w polu karnym. Większość sytuacji w polu karnym kończonych jest mocnym uderzeniem pod poprzeczkę i w takiej sytuacji lepiej sobie poradzi wysoki bramkarz. Mają oni wady i jest to oczywiście strzał po ziemi w sytuacji sam na sam, ale one zdarzają się o wiele rzadziej i można im to wybaczyć. 

 

W tej edycji jest 5 bramkarzy, których można wrzucić do prawie każdego składu i będą dobrze bronić:

 

Courtois 

Neuer 

De Gea

Cech

Handanovic

 

Z TOTSów warto zainteresować się Fahrmannem i jest to jedyna karta TOTS, którą warto kupić (oczywiście po za ulepszeniami bramkarzy, których wymieniłem wyżej). Roberto, Fabiański i Buffon wyglądają dobrze, ale polecam tylko jak ktoś chce mieć któregoś z nich w składzie bo to samo zrobią, Handanović IF, zwykły De Gea albo Cech

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Awruk

Tez troche pogmatwales na poczatku, abo ja nie ogarniam. Sadze ze myslisz tak jak ja - wzrost u bramkarzy (jakrowniez u CB ) to podstawa. Czy minimum 188 bzdura, ale nie uzywac nic ponizej 193? U mnie jest w stopach i calach i jak ma 6'3" moze byc jak byk. Jest kilka informow w bundes ktore calkiem znosnie lataly u mnie, ale ja laik jestem ;)

Np Trapp czy Adler :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrze piszesz a na końcu głupawki dostajesz. Skoro Alves 188 cm jest słaby to jaki będzie Bravo z 185 cm?

Szczerze, to nigdy nie interesowałem się ile cm ma Bravo. Zapewne jakbym miał go kupić, to bym zajrzał na futhead. Ale już rozwiałeś moje wątpliwości. Czyli de Gea trafi do bbva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mnie zrozumiałeś Tadziu nie używam niczego poniżej 193 cm i wam również to polecam. Ja wiem, że jak się włączy grę po angielsku to wszyscy z wzrostem 191, 192 i 193 cm będą mieli wpisany wzrost 6,3 stopy, ale to nie jest to samo. Zawsze wybiorę tego wyższego mimo, że "dokładna" hamburgerska miara sugeruje coś innego. Ostatnio stałem przed wyborem Handanovic IF czy TOTS Buffon i zostałem przy graczu Interu bo ma więcej refleksu i jest wyższy własnie o 2 cm mimo, że w stopach mają tyle samo 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×