Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tadziu,przypomnij no chłopczyku swój skład którym najcześciej pogrywasz :)

Może pykniemy cosik na dniach ;) ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciezko powiedziec bo co chwile cos zmieniam :)

...plose pana ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany Naldo tots dużo lepszy niż sif? bo nie wiem czy poświęcać Aubameyanga sif na rzecz Naldo tots

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany Naldo tots dużo lepszy niż sif? bo nie wiem czy poświęcać Aubameyanga sif na rzecz Naldo tots

Jak dla mnie po rozegraniu kilkunastu meczy Naldo tots to kozaczy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego cam polecacie z bbva prócz Rodrigueza bo jakoś nie umiem nim grać i drętwy mi się wydaję :) ewentualnie jakiego st warto zrobić na cam

Każda wersja Isco :D

 

Macie jakąś kartę, którą zwyczajnie musicie mieć w klubie? Jakiś zawodnik, którym gra Wam się idealnie -> jakiś warty kupna IF, TOTS do ok. 150k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda wersja Isco :D

Macie jakąś kartę, którą zwyczajnie musicie mieć w klubie? Jakiś zawodnik, którym gra Wam się idealnie -> jakiś warty kupna IF, TOTS do ok. 150k?

Griezmann na srodek ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu-kogo masz w bramce bundes,chyba kiedyś pisałeś,ale pewności nie mam. Ludziki wstawiają nawet do bpl "nojera" nif i kolo daje radę. Ja podobnie robiłem z "kurtyną" w moim bundes i też kozaczył. Mam wrażenie,że "nojer" wciągał kreskę bo broni naprawdę świetnie(nie u mnie) :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Leno :) może tots farmana kupie żeby sprawdzic

Piachu - wyrastasz na testera forumowego ;)

Może i moim składem pograć chcesz ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hehe dzięki ale chyba nikt więcej od Tadzia w klubie koksow nie ma :p

To tez pewnie dzieki stazowi w klubie, ale if Bale masakrowal. Czy na cf czy st wyrywal bramkarzy z butow (wtedy jeszcze razem z sif Ronaldo) potem zaczela sie "smoła" i powedrowal na srodek pola gdzie jego podlaczanie sie pod ofensywe potrafilo przewazyc szale w "suchych" czasach ;)

...ale najwazniejsze ze tak jak CR7 RB nie sprzedam za uja ;) reszte moge gonic :) (chcialem dodac tif czy sif Griezmann, ale sprzedalem jednak zeby kupic totsa ;))

Kurde ten IF Bale jakiś zagubiony, czy to w środku pola czy na szpicy, tragedii nie ma ale dużo od zwykłej karty to się nie różni. Trochę nim goli nastrzelalem ale i tak RB Ronaldo w 90% meczów miał motm, gole, asysty. Jest moc Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten IF Bale jakiś zagubiony, czy to w środku pola czy na szpicy, tragedii nie ma ale dużo od zwykłej karty to się nie różni.

Gdyby nie on to bym mial zero pktow w naszej lidze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie on to bym mial zero pktow w naszej lidze :D

Możliwe, że ja więcej po tych kartach oczekiwalem i stąd ten zawód

Jak Bale nie mógł to w puszczalem tots grizmana i strzelał po 2 gole ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Griezmann Modric i pewnie Iniesta, ale nie gram duzo cam wiem ze oni sa krolami srodka boiska

Modric bardziej pasuje na CM, niezła karta. Na CAM sprawdza się SIF Isco jak nie chcesz Jamesa.

 

Każda wersja Isco :biggrin:

 

Macie jakąś kartę, którą zwyczajnie musicie mieć w klubie? Jakiś zawodnik, którym gra Wam się idealnie -> jakiś warty kupna IF, TOTS do ok. 150k?

Inna półka cenowa, ale jakbym mógł jedną kartę przenieść do FUT16 to wziąłbym TOTY Iniestę.

 

Wczoraj kupiłem po obniżce TOTS James, zagrałem nim 2 mecze, bardzo pozytywnie, w obu zaliczył 2 bardzo ładne asysty i bardzo pomagał w utrzymaniu się przy piłce. Będą z niego ludzie :)

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam serwery. Chciałem z rana puki córcia śpi pyknąć kilka meczykow i dupa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna półka cenowa, ale jakbym mógł jedną kartę przenieść do FUT16 to wziąłbym TOTY Iniestę.

Nie widziałem kompletnie różnicy pomiędzy TOTY Iniestą, a jego zwykłą kartą :biggrin:

 

 

Działają Wam serwery. Chciałem z rana puki córcia śpi pyknąć kilka meczykow i dupa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeżeli już to wina Playstation Network, serwery EA działają. https://status.playstation.com/en-us/

 

 

Grał ktoś TOTS Eremenko? Statystki ma konkretne...

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modric bardziej pasuje na CM, niezła karta. Na CAM sprawdza się SIF Isco jak nie chcesz Jamesa.

 

Inna półka cenowa, ale jakbym mógł jedną kartę przenieść do FUT16 to wziąłbym TOTY Iniestę.

 

Wczoraj kupiłem po obniżce TOTS James, zagrałem nim 2 mecze, bardzo pozytywnie, w obu zaliczył 2 bardzo ładne asysty i bardzo pomagał w utrzymaniu się przy piłce. Będą z niego ludzie :)

W meczach wczoraj ze mną grałes TOTSem czy normalnym? siał zamęt w moich szeregach.

Dzieki za meczyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczach z Tobą grałem jeszcze zwykłą kartą, kupiłem TOTS zaraz po nich :) Nawet zwykłą kartę bardzo lubię.

Dzięki też.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem kompletnie różnicy pomiędzy TOTY Iniestą, a jego zwykłą kartą

Jeżeli już to wina Playstation Network, serwery EA działają. https://status.playstation.com/en-us/

Grał ktoś TOTS Eremenko? Statystki ma konkretne...

Gralem Eremenko, bestia :) a te longshoty. Mmm :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam kabzy na lakazeta.

If max 95k sif 170k a pewni jeszcze tanio ida :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loki

Tez mnie ostatnio bierze na longshoty a rzadko staralem sie prac z daleka, za to teraz nadrabiam :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto strzelać z daleko bo nie dosc ze calkiem często to wchodzi to do tego jaka satysfakcja ze strzelonej bramki :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bundes kto wali z totsow longi ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×