Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy masz klub i ile meczy rozegrałeś w 15 tce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klub to mam bodajże od listopada 11 roku :d w 15 za długo nie grałem ale ze 300 meczy było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się na kompie jak będzie wszystko ok to apka też ci powinna działać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona działa, zalogowało mnie normalnie itd... tylko jakies nieczytelne oprócz Learn more nie widze żadnej innej opcji, a wy tu o paczkach juz prawicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowałeś się na kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona działa, zalogowało mnie normalnie itd... tylko jakies nieczytelne oprócz Learn more nie widze żadnej innej opcji, a wy tu o paczkach juz prawicie :biggrin:

Tak jak kolega wyżej pisał zaloguj się pierw na stronie a dopiero w apk pojawią się wszystkie dostępne opcje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, pesel robi swoje :D już ogarnięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to ten castro?

chyba jakaś kolejna gwiazda internetu robiaca z siebie idiote przy otwieraniu paczek i trzepiaca chorą kase z ogladalnosci...

 

Ja jednak jeszcze swoj sklad wyprzedaje i postaram sie cos dozbierac poki dosc duza rozbieżnosc w cenach jest.

 

Ten draft to jakas farsa jest, moze od razu niech dadzą TOTSY i TOTY po co sie rozdrabniac.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszego grajka do składu zakupiłem :) Javier Hernandes z leverkusen :)jeszcze mi zostało 2,3k :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, mozna sprzedawac tych pilkarzy z draftu czy nie? Niektorzy z was juz graja, wiec jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 4 paczki, sam szrot, jedynie Ramos na atak wskoczył, także murzyn na dzien dobry do czesania będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, mozna sprzedawac tych pilkarzy z draftu czy nie? Niektorzy z was juz graja, wiec jak to jest?

Nie mozna, to jest osobna gierka.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie. Miałem fife 15 na PC. I jak loguje się na web appa jestem tak jakby na "pc koncie", Otworzyłem paczki i wszystko ok. Ale paczki chciałbym otworzyć także na koncie ps4, a jakie nie  ma paczek to chodziaż spojrzeć na rynek ps4 jak wyglądają ceny i w ogóle. Jak mogę się dostać na konto ps4 fut app ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pace chyba bedzie się liczył, Castro chciał rozwalać pada po 1 meczu. Momentum 90 minuty wróciło :)

 

Rozumiem , ze EA powinna zablokowac mozliwosc strzelania bramek w minutach 45 i 90 :D

Nalepszy przyklad jaka moc ma sugestia

 

Mam pytanko panowie. Miałem fife 15 na PC. I jak loguje się na web appa jestem tak jakby na "pc koncie", Otworzyłem paczki i wszystko ok. Ale paczki chciałbym otworzyć także na koncie ps4, a jakie nie  ma paczek to chodziaż spojrzeć na rynek ps4 jak wyglądają ceny i w ogóle. Jak mogę się dostać na konto ps4 fut app ?

 

W apce jak klikniesz na swoj nick to powinno sie rozwinac menu ipowinienes miec  tam wszystkie platformy na jakich grasz na tym adresie mailowym

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna, to jest osobna gierka.

 

Podejrzewam, że chodzi o to czy z domniemanych paczek w ramach nagród, piłkarze są do sprzedaży czy nie. ;)

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to prawda tylko, że jak przemieniam platformy nie ma żadnej różnicy. Paczki z zawodnikami mogłem otworzyć tylko raz. I jak się przełączam między platformami to rynek jest cały czas ten sam, a przecież na pc i ps4 rynki są oddzielne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko panowie. Miałem fife 15 na PC. I jak loguje się na web appa jestem tak jakby na "pc koncie", Otworzyłem paczki i wszystko ok. Ale paczki chciałbym otworzyć także na koncie ps4, a jakie nie  ma paczek to chodziaż spojrzeć na rynek ps4 jak wyglądają ceny i w ogóle. Jak mogę się dostać na konto ps4 fut app ?

Jak nie grałeś w fut na ps4 to nie zobaczysz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak więc tych zawodników których dostałem będę miał tylko na pc tak ? I po zakupie Fify na ps4 będę musiał utworzyć nowy klub ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 8h i wchodzę cały na biało do FUTa ze swoim składem zebranym na zmywakach angielskich fast foodów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak więc tych zawodników których dostałem będę miał tylko na pc tak ? I po zakupie Fify na ps4 będę musiał utworzyć nowy klub ?

Tak, tylko na pc.

Możesz przenieść konto Origin, będziesz miał ten sam lvl do EASFC, ale klub w fut musisz zrobić od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i jeszcze zapytam co masz na myśli mówiąc przenieść konto Origin ? W jaki sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i jeszcze zapytam co masz na myśli mówiąc przenieść konto Origin ? W jaki sposób ?

Jak już kupisz Fifę na ps4 to zapyta CIę czy masz już konto.

Podasz ten sam email i hasło co na pc.

 

Póki co przyszło mi jeszcze jedno do głowy:

Spróbuj w web app przełączyć się tym przyciskiem:

 

Pojawi Ci się okienko w którym wybierzesz platformę na której chcesz grać, jak będzie ps4 z Twoim PSN ID to powinno pójść.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to nawet takiego ludzika tam nie mam. Może się pojawi dopiero po zakupie Fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to nawet takiego ludzika tam nie mam. Może się pojawi dopiero po zakupie Fify.

Czyli sprawa jest prosta: nie miałeś Fify na ps4, to nie ma.

I tak jak piszesz - pojawi się dopiero po zakupie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×