Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jeszcze czy FUT polega na tym, że ja sam będę rozgrywać każdy mecz czy może polega to na szybkiej symulacji i widzę sam wynik (bo widzę, że można sterować swoim zespołem z pozycji telefonu a chyba zespoły z różnych platform nie łączą się/nie da się ich przenieść)

Ty będziesz grał

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy FUT polega na tym, że ja sam będę rozgrywać każdy mecz czy może polega to na szybkiej symulacji i widzę sam wynik (bo widzę, że można sterować swoim zespołem z pozycji telefonu a chyba zespoły z różnych platform nie łączą się/nie da się ich przenieść)

Bo to Manager połączony z grą , sprzedajesz, kupujesz, grasz, itd... tylko się pilnuj żebyś nie zaliczył wtopy jak wuja, gram od 11 a , w 10sekund straciłem to co uzbierałem w 2 dni heheh, handlować nie musisz, jednak bez tego na super gwiazdy nie uzbierasz, chyba że masz czas grać 24h ;))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy FUT polega na tym, że ja sam będę rozgrywać każdy mecz czy może polega to na szybkiej symulacji i widzę sam wynik (bo widzę, że można sterować swoim zespołem z pozycji telefonu a chyba zespoły z różnych platform nie łączą się/nie da się ich przenieść)

Sam rozgrywasz mecze. Z aplikacji w telefonie możesz tylko sprzedawać/kupować karty, zarządzać składem, otwierać paczki. Same mecze tylko na konsoli.

Zapomniałem Ci dopisać, że jak zaczniesz i się wkręcisz, to pożegnaj się z rodziną :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem budować skład webappem (zagrać będę mógł najwcześniej w poniedziałek wieczorem, prawdopodobnie dopiero wtorek), kupilem do 433(4) Negredo, Danilo i Koke, mam jeszcze +/- 35k, w BBVA nie poszaleję :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdekO_o - Z rodziną się pożegnasz, kłócił z żoną/dziewczyną, by się nie kłócić, będziesz latał do kibla, zamykał się i ustawiał skład i sprawdzał listy transferowe na telefonie, w pracy będziesz myślał nad składem i handlował... W samochodzie będziesz robił to samo, w Sklepie też, po przebudzeniu zamiast wpierw sikać, będziesz patrzył co się sprzedało, w kolejce to samo... Następnie będziesz czekał na krach transferowej giełdy, a jak nie przewidzisz, to będziesz w panice sprzedawał karty, a następnie w stresie odkupował te same... Będziesz słał wiązki @#@$#%^%&^ na EA, FIFĘ, Przeciwników, PSN, PSN, PSN, EA, i tak do z..nia... , Oczywiście na SONY też, że pady za 5 centów wymieniać trzeba... Oooo... Mniej więcej tak to wygląda - Ostrzegałem. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo byście wybrali na CB, Godina czy Mathieu?


Cena ta sama (12k).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AdekO_o - Z rodziną się pożegnasz, kłócił z żoną/dziewczyną, by się nie kłócić, będziesz latał do kibla, zamykał się i ustawiał skład i sprawdzał listy transferowe na telefonie, w pracy będziesz myślał nad składem i handlował... W samochodzie będziesz robił to samo, w Sklepie też, po przebudzeniu zamiast wpierw sikać, będziesz patrzył co się sprzedało, w kolejce to samo... Następnie będziesz czekał na krach transferowej giełdy, a jak nie przewidzisz, to będziesz w panice sprzedawał karty, a następnie w stresie odkupował te same... Będziesz słał wiązki @#@$#%^%&^ na EA, FIFĘ, Przeciwników, PSN, PSN, PSN, EA, i tak do z..nia... , Oczywiście na SONY też, że pady za 5 centów wymieniać trzeba... Oooo... Mniej więcej tak to wygląda - Ostrzegałem.

Hahahaha, dzieki.

Wydrukuje sobie Twojego posta i przyczepie gdzies w widocznym miejscu, zebym zawsze wiedzial, ze mnie ostrzegano

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo byście wybrali na CB, Godina czy Mathieu?

Cena ta sama (12k).

Jak chcesz zabezpieczyć tyły to chyba Godin. Workrate ma m/h tymczasem Mathieu h/m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathieu za to wydaje się być bardziej przydatny w powietrzu, a czytałem tutaj, że główki są mocne w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory mało bramek po główkach straciłem. Strzeliłem też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w fut a chciałbym zacząć. Znajdę gdzieś jakiś poradnik dla początkującego ? Albo czy wy macie jakieś rady dla nowicjusza?

Jedyna słuszna rada jaka mi przychodzi do głowy to jedna, NAWET TEGO NIE TYKAJ !!! Poważnie jak cenisz sobie spokój i wolny czas to nie dotykaj tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie ;) odpalam!!!

Tak a'propos, nie wiecie czy kod na 40 paczek dziala na wszystkich kontach? Tzn czy na koncie us zadziala kod z fify uk???

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się przygoda

8f5bff3d2633dfaa6acc361958f0f81d.jpg

Tadeo-możesz zakładać pampersa,pojadę Cię jak Lewy VfL ;)

Mam nadzieje,ze moje 3,5 k starczy na skarpetki Lewandowskiego-resztę kupię po sprzedaniu nerki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się przygoda

8f5bff3d2633dfaa6acc361958f0f81d.jpg

Tadeo-możesz zakładać pampersa,pojadę Cię jak Lewy VfL ;)

Mam nadzieje,ze moje 3,5 k starczy na skarpetki Lewandowskiego-resztę kupię po sprzedaniu nerki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hahaha Toz to jaka telepantja :D ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszki wbijają na rejony :P kurde gdybym umiał handlować :D mam 210k na inwestcje

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..nie mam słów z tymi serwerami.. juz 6y mecz mnie wypieprza po zakonczeniu... przeciez to jakas farsa...

 

jak ktos chce pograc to zapraszam

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem tak zamordowany,ze nawet jej nie rozpakuję. Zostawiam to sobie na jutrzejszy poranek.

Nie chce ktoś kupic jakiegoś mojego brąza za max cenę ;) ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie koniecznie trzeba grac ten poerwszy mecz z jakiegos powodu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..nie mam słów z tymi serwerami.. juz 6y mecz mnie wypieprza po zakonczeniu... przeciez to jakas farsa...

 

jak ktos chce pograc to zapraszam

Ja dziś cały dzień i zero problemów

Ale jestem tak zamordowany,ze nawet jej nie rozpakuję. Zostawiam to sobie na jutrzejszy poranek.

Nie chce ktoś kupic jakiegoś mojego brąza za max cenę ;) ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wystaw tato jakiegoś śniadego to chapnę za 10k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Hasioka post :)

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mecze za mną, i ciężko jest ale jak się strzeli gola to jest satysfakcja, chociaż cały czas jest ping-pong w środku pola.. kogo polecacie do ataku w bpl i na CAM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez tak sie odpala po wylaczeniu gry??? Prze menu jakby chcialo a nie moglo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qck2qk.jpg

 

Nikt tego nie zatrzyma...  :mellow:

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś cały dzień i zero problemów

Wystaw tato jakiegoś śniadego to chapnę za 10k

Tato,aż mi głupio,ale z drugiej strony nie wypada odrzucać pomocnej dłoni :)

Priv.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tato,aż mi głupio,ale z drugiej strony nie wypada odrzucać pomocnej dłoni :)

Priv.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tutaj jak ktoś może to sypnie groszem :P sam nie raz dostałem więc spoko :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×