Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zrobimy temat transfery?Miedzy soba bylo by fajnie,kazdy by mogl wystawic kogo ma do sprzedania itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie piszesz. Czytasz w ogóle swoje posty zanim klikniesz wyślij?

Skoro sam stwierdziłeś, że kod przypisuje się do konta, a Ty konto usunąłeś, to...?

hmmm....?

W poprzednim poście napisałeś, że otworzyłeś te paczki, jaki to był dzień?

Mała podpowiedź: w komputerze z windows w prawym dolnym rogu jest data i godzina, jak się w to kliknie, to kalendarz się otwiera :)

E mądrala, a napisałem pod koniec chyba , nie czyli nie jestem pewniena. Po 2 dzisiaj jest czwartek a wiadomo ze na powitanie musieli dać 2 paczki a kiedy przyjaciół kolejne nie wiadomo. Wiec po co udajesz mądrala . ? A i tam był mały mój błąd ponieważ chodziło mi oczywiście o klub a nie konto ... Edytowane przez Portable49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E mądrala, a napisałem pod koniec chyba , nie czyli nie jestem pewniena. Po 2 dzisiaj jest czwartek a wiadomo ze na powitanie musieli dać 2 paczki a kiedy przyjaciół kolejne nie wiadomo. Wiec po co udajesz mądrala . ?

Spoko, jestem mądrala. A teraz posłuchaj mądrali i przeczytaj co piszesz. Proszę :)

Nie ciskam się jakoś szczególnie, tylko na serio ciężko zrozumieć o co Ci chodzi, więc jak ma Ci ktokolwiek odpowiedzieć na Twoje pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze wpisałem kod na paczki i założyłem klub , dostałem 2 paczki na start lecz klub usunąłem i się zastanawiam czy na nowy klub tez dostane a jest ich sporo bo 40 paczek z edycji deluxe . Jak myślisz ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze wpisałem kod na paczki i założyłem klub , dostałem 2 paczki na start lecz klub usunąłem i się zastanawiam czy na nowy klub tez dostane a jest ich sporo bo 40 paczek z edycji deluxe . Jak myślisz ?.

Jeżeli założyłeś klub na tym samym koncie Origin na którym użyłeś kodu, to powinieneś dostać. :)

 

Pytanie tylko po co usuwałeś klub? Nie szkoda tego, co z paczek wypadło? Nawet jeśli szrot, to zawsze parę kontraktów i fitness.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem 8 meczy w fulla i to co sie rzuca w oczy najbardziej:

-jednak finezje sa przesadzone, z kims sie tu klocilem, w demie byly dla mnie za slabe, teraz sa duzo za mocne, nawet jak masz gowniana pozycje to z finezja gracz jakims cudem uderza mocno

-faule to tez przesada,ciagle karne dostaje takie troche z kapelusza, pykam sezony i Messim wchodze miedzy obrone, to wystarczy ze mnie mocniej popchnie i juz jest karny. W srodku pola nie mniejszy kabaret, Messiemu w sumie nie ma jak zabrac bo jesli go choc troche przepchniesz to od razu faul...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisi od 30 minut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA serwery leżą i kwiczą. Premiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie hula az miło

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez, do czasu kiedy mnie wywala po meczu z serwerów

Licznik wywalen z serwerów przez EA 3. Bede sobie zapisywał

Edytowane przez lokitheman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie (Foxter?) czy w 15 za sniping  EA wlepiało perm-bany na konto? Czy tylko robili tymczasowe -12h blokady konta? Nie mam jeszcze FIFY 16, a chcę sobie trochę kasy nabić by potem nie zaczynać od zera :)

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sniping? Pisz po polsku

 

Ciągłe klikanie/odświeżanie polując na okazje z 59:59. Wystarczy że poklikasz trochę a EA uzna że jesteś botem i wlepia 12h bany na web-app.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA nie dawało stałych banow za klikanie. Na appce jesteś w stanie pracować z częstotliwością 24RPM :)

No chyba, ze ktoś ciśnie przez 24h, ale jeżeli w międzyczasie gra itp. to nie ma takiej opcji.

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA nie dawało stałych banow za klikanie. Na appce jesteś w stanie pracować z częstotliwością 24RPM :)

Nadoopcam tak od dwoch dni, jakos po godzinie, teraz jest masakra chyba ab lataja bo rano i po 12 dosc szlo. Teraz za to wszystko znika. Raz podawalem wyslany kod a tak hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ab nie dzialaja, bez problemu idzie wyrwac okazje :)

Ale serwery daja znac o sobie, wiec moze dlatego

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli skupiasz sie na topowych kartach, to tak jest. Sam przecież na tej planecie nie klikasz xD

Ważny tez jest Ping do serwerów EA.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ab nie dzialaja, bez problemu idzie wyrwac okazje :)

Na czym? Konsoli? Ja do poludnia w 3G targalem jak dzik, teraz nic nie ciagnie :(

...wszystko znika. Niech sie jeszcze pod wifi sie podepne w domu, tylko nie bedzie czasu za wiele :/

...a fifka az podskakuje na polce. :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli, ja na dziadowskim necie kupuje bez problemu karty, dzis tak naprawde zaczalem cos grzebac w rynku, tak to mam dobry sposob na szybkie coinsy :D multi konta i single player draft.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym? Konsoli? Ja do poludnia w 3G targalem jak dzik, teraz nic nie ciagnie :sad:

 

Dziś premiera, ilość osób na rynku się zwiększyła 100 krotnie :biggrin: Ale już ciężko coś załapać po minimum, trzeba brać wyższe widełki z mniejszym zyskiem.

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net nielimitowany, zalezy jednak od zasiegu kiedy sie przemieszczam, jak teraz np. W pracy darło dosc. To dobra wiadomosc ze Wy wyrywacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×