Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

I można karty sprzedać normalnie?

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Normalnie karty możesz sprzedać.

Kurde 3 raz mi bolasie za 700 uciekł... gdzie lepiej klikać ? webapp czy konsola ?

Konsola tylko i wyłacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde 3 raz mi bolasie za 700 uciekł... gdzie lepiej klikać ? webapp czy konsola ?

Na web appie szybciej klikniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dwa różne głosy :P ja nie wiem jak ludzie to kupują - ja myszką nie zdążam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wtedy nie można chyba nawet w każdym kierunku się obracać nie? :-D bo jest tylko 8 kierunków :-) a opuszkami na palcach to chyba betonowe masz :-P

Te osiem kierunków w zupełności wystarcza, z opuszkami wszystko ok :) najlepiej jak się skaleczyłem w duży palec to i tak nie mogłem się przestawić ze strzałek na analoga bo jeszcze jakoś na analogu to bym dał rade z chorym palcem grać, ale niestety dla mnie padaka gra na analogu :)

No i dwa różne głosy :P ja nie wiem jak ludzie to kupują - ja myszką nie zdążam 

Mówie ci że na konsoli szybciej, na web appie to można conajwyżej 10% obniżkę dorwać ale nic sensownego nie wyklikasz, chyba że akurat farta będziesz miał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dwa różne głosy :P ja nie wiem jak ludzie to kupują - ja myszką nie zdążam 

Mówię Ci, że na webappie. Myszka zawsze jest szybsza. Na konsoli przycisk potrafi laga złapać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci, że na webappie. Myszka zawsze jest szybsza. Na konsoli przycisk potrafi laga złapać :P

zanim zrobisz te trzy kliknięcia na myszce to ja jestem w stanie każdą okazję przed tobą na padzie złapać, tylko nie klikaj za duzo bo mnie wczoraj jakby zbanowali za klikanie i nie mogłem nic wyszukać na rynku przez jakiś czas :) trzeba robic przerwy.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim zrobisz te trzy kliknięcia na myszce to ja jestem w stanie każdą okazję przed tobą na padzie złapać, tylko nie klikaj za duzo bo mnie wczoraj jakby zbanowali za klikanie i nie mogłem nic wyszukać na rynku przez jakiś czas :) trzeba robic przerwy.

Zgadzam sie z Malixem, szybciej ogarniesz na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter jak Ci się gra Yaya na CDM? Pytam, bo nie dość, że statystyki mu zmniejszyli, to jeszcze mu Work Rate zrobili M/L?

Costą dajesz radę? Ja po wczorajszych meczach muszę usiąśćdo edytora video i zrobić film pod tytułem: Costa ślepy c...j.

Ta wiem, ze wr ma zminione. Szczerze, to nie zwracalem na niego uwagi, bo skupialem sie na tym, aby dojsc do bramki rywala, ewntualnie oddac strzal. Mozesz wr zmieniac w tym smiesznym menu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malix ja nie piszę o zmasowanym handlu, bo w to się nie bawię. Moim zdaniem szybciej jest na app.

Nie raz mi się zdarzyło czekać na jakąś 1 kartę. Miałem ją otwartą na konsoli i czekałem czy przebiją... przy czasie jakieś 10 sek do końca konsola potrafiła przylagować i przycisk nie zareagował.

Karta przepadła. Na myszce raczej nie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem na myśli licytacji tylko opcję kup teraz, na licytacji nigdy nie kupiłem nikogo po okazyjnej cenie a taka dla mnie to jest 15% taniej niz chodzi.

 

Z licytacja to masz rację czasami przylaguję coś.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory z posiadaczy xboxa sie tu chwalil ze tam wszystko smiga i to wina psn ze na ps4 wywala?.... serwery fut to serwery fut.

Spokojnie, ja i tak jestem zadowolony z tegorocznej edycji i tego jak serwery trzymają. Na 40 gier rozegranych w Ultimate Team rozłączyło mnie ze dwa razy tylko.

 

Co do porad to ja mam jedną tylko - cierpliwość. Jeszcze wczoraj ostro dostawałem po tyłku i musiałem zmienić podejście do swojej gry, puściłem R2/RT, lewy analog już tak nie napierał na ścianke a ja starałem się rozgrywać do przodu, ale bardzo spokojnie i jest dużo lepiej. Nie ma co liczyć na podania przez całe boisko i gole w 3 sekundy

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w górę poszybowały, kupiłem wczoraj Coste ze 69 000, dla jaj wystawiłem za 110 000 i poszedł.

De Gea kupiłem za 75 000, poszedł za 109 000... LOL, znów trzeba klikać ale nie De Gea, co do niego - jego karta jest droższa prawie 2x niż Courtouis i może jest kot sam na sam, itd., ale strzały w okienka odprowadza wzrokiem do bramki - za niski dziad... Kurtuła niby ma statystyki gorsze ale moim zdaniem jest lepszym bramkarzem w tej grze.

Costy w 15 nienawidziłem, a w 16 znienawidziłem podwójnie po 20 meczach... Niesamowite.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem na myśli licytacji tylko opcję kup teraz, na licytacji nigdy nie kupiłem nikogo po okazyjnej cenie a taka dla mnie to jest 15% taniej niz chodzi.

 

Z licytacja to masz rację czasami przylaguję coś.

No to zgadzamy się ze sobą. Co do kup teraz to oczywiście masz rację.

Mi zaś chodziło właśnie o licytację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciężko się gra 9 liga a tu nie jak Messi to Kub to coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciężko się gra 9 liga a tu nie jak Messi to Kub to coś.

Więkoszć Messiego ma na wypożyczeniu. I co z tego? Jeszcze trzeba umieć go wykorzystać w grze.

Postaraj się nie patrzeć na skład przeciwnika, a satysfakcja z ogrania takiego kogoś bezcenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram z typem ma takich koksów,że szok Kun, Messi, De Gea, I inni top BPL.Na razie wygrywam 1:0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory z posiadaczy xboxa sie tu chwalil ze tam wszystko smiga i to wina psn ze na ps4 wywala?.... serwery fut to serwery fut.

Serwery jak serwery, jak na razie tragedii nie ma, lagi mało spotykane, a wywaliło(lub koleś wyszedł) mnie raz na ~20 rozegranych meczów i tam parę jeszcze brat grał do tego. Oczywiście nie zaliczyło mi wygranej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szybkiego kupowania to tylko konsola. Na webappie przez parę dni zarobiłem około 50k, na konsoli pewnie miałbym już pół miliona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zagrałem ani jednego meczu jeszcze, nawet gry nie włączyłem, a webapp działa mi od soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Webapp mi działa, transfer market nie działa, ciągle napisane jest żebym pograł na konsoli aby się odblokował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to u mnie transfer market działał od samego początku. A gry nawet jeszcze nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała strona postów o niczym....

Darujcie sobie pisanie w stylu działa/nie działa a przynajmniej nie na całą stronę.

Fenix napisał świetny post, ja napociłem się nad fajnym postem (skromniacha) i przepadły w gąszczu nic nie wnoszącym do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedziowanie w tej edycji to czysty kabaret, chyba najgorsze sedziowanie jakie w fifie widzialem, na 18 rozegranych meczy chyba w kazdym mialem przynajmniej jeden karny, wlasnie zakonczylem mecz to byly 2 karne dla przeciwnika za nic, nawet goscia nie faulowalem ale pilkarze nurkuja, ze poezja, lekkie dotkniecie i byk pokroju Lewandowskiego czy Ronaldo pada jak porazony prądem i karny. Dodatkowo wylapalem czerwona za dwie zolte, pierwsza zolta w ogole nie zasluzona, druga tak i sie skonczylo czerwona. Poza tym dalej wystepuje durny blad, gdy przeciwnik podaje do gracza na spalonym, ja ta pilke 'odbijam' (a zawodnik ktory byl na spalonym nawet jej nie dotyka) i sedzia gwizde spalonego, gdy ja juz z kontra bieglem. To samo gdy podam do zawodnika na spalonym,widze ze jest na spalonym to ciskam L1 czy tam L2 zeby przestal biec, a sedzia i tak gwizda no ja pier...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×