Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No to grubo. Ale przynajmnien mnie pocieszyłeś, bo ja miewam mecze, w których w pierwszej połowie nawet 1 strzału potrafię nie oddać.

Ale to tylko powoduje dodatkową chęć ćwiczenia dalej.

 

Tylko kurna ćwiczyć trzeba non stop. jak miałem 3 dni wolne, to w pewnym memencie "zaskoczyłem" i szło jak po maśle. Potem 1 dzień przerwy i od razu porażka.

Strzałów to ją mam po 12 ale bramkarze i obrona maja przewagę w tej edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finezja>silowy...

Jak gracz ma powyzej 80 curvy i 75strzelania to laduj finezje na 3/4 bara i patrz jak wpadaja po oknach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens składać teraz jakieś serie a za 35 k czy po weekendzie dopiero i pohandlować coś do tego czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z finezyjnego to nawet lekko po ziemi można w polu karnym zasadzić. Finezyjne są pro w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSI wydal 50k fifa points na paczki i najlepsza karta to Falcao :) Tyle wygrac.

 

To jest właśnie to, jeden wywali nie wiadomo ile na paczki i nic nie dostanie, drugi zaś otworzy 2 i ma np. Messiego.

 

Mi znowu rozłącza po meczu... Dzisiaj samymi meczami uzbierałem 20k coinsów, tylko mój skład to niezłe g.... Ciężko mi to wszystko idzie. Najgorsze jest to, że nie wiem w jaką ligę się pakować :sad: Pytanie do bardziej ogarniętych. Dzisiaj otworzyłem sobie jedną paczkę i poleciał mi Michy Batshuayi. Opychać go od razu czy zostawić?

  Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten glitch, w którym po szukaniu jakiegoś gracza nie pozwala Wam sprawdzić marketu zabija skutecznie chęć na polowanie na jakichkolwiek graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem udaje wam sie kogos wyklikac i nie mowie tu o popularnych grajkach na ktorych czatuje paredziesiat osob tylko o jakims zlotym non rare na ktorego sie przyczailem i schodzil w pare sekund...

Pozytyw jest taki ze gra mi sie coraz lepiej, poczytalem troche postow zeby powoli budowac akcje, nie podawac tylem do przodu czy bokiem :D i jest coraz lepiej
Kane jest niezly, jesli nadal  bedzie mi strzelal tak jak teraz to zrobie jakas kompilacje.

pare momentow z dupy
https://www.youtube.com/watch?v=yuIJTNobbdg



takiego gola jeszcze nigdy nie strzelilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć "późno", bo dopiero wczoraj kupiłem 16stkę, a wszystko przez Wasze posty o grze, która jest zbalansowana... o grze w której trzeba się namęczyć, aby coś skleić... po kilku meczach tak rzeczywiście jest. 

 

Podoba mi się to, że randomowa gra znana z poprzedniej fify nic nam nie daje, nie wystarczy podawać i lecieć do przodu... bo za szybko traci się piłkę. Trzeba kombinować, podawać, kreować akcje w głowie chwilę przed podaniem... to jest to czego oczekiwałem :D Jeszcze bardziej podoba mi się to, że znaczenie pace zostało zmniejszone. Zrównoważenie rozgrywki jak najbardziej na plus, nic nie jest przesadzone(przynajmniej teraz). Minusem jak zawsze - serwery, już w drugim meczu draftu zaliczyło mi w/o(może to glitch przeciwnika, bo wywaliło po strzeleniu bramki), słabe są też karne... ale to chyba da radę ogarnąć. Mam nadzieję, że EA nie zrobi głupoty wypuszczając patcha, który zniszczy ich "Play Beautiful" :)

 

 

W przyszłym TOTW RB/IF Lewego, IF Alexisa, IF Suareza(?) -> dobry moment na inwestycję? Tak jak wcześniej Foxter pisał - Higuain?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@up: No, Schürrle przykocił, ładnie. :thumbsup: U mnie na piedestale póki co Oli Torres. Niby nic, ale jednak cieszy oko. W ogóle w miarę duża różnorodność jeśli chodzi o te trafienia na ten moment. Co, z perspektywy tysięcy takich samych bramek po minięciu bramkarza na sprincie z 15stki, raduje jak cholera.  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciezkim poczatku zaczyna sie grac miodnie, ale zaczyna mnie c*** trafiac jak po 3 ostatnich wygranych meczach wylogowuje z futa po meczu i zapisuje porazke. No ale coz pierwsze dni po premierze to bylo pewne ze serwery ea nie dadza rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan,pierwszy raz gram w fut i spodobal mi sie ten tryb...Jak zalozyc sobie ta apke na iphone i co konkretnie ona daje?

 

Po 2 jak szybko zarobic coinsy:)

 

FIFA 16 jak naazie bardzo ciezka online wyniki wyrownane....ale te slupki i poprzeczki to massssssakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklekoce sobie taki skladzik, Pirlo i Gerrard najdrozszy +- 7k a inni do wykupienia do 2k, nad reszta grajkow trzeba pomyslec, Buffon by polecial na bramke ale 20k kosztuje..
431357e7081a9.png

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś patch bo przecież kurwicy dostać idzie odnośnie karnych

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany-gram w draft składem prawie w pełni włoskim i to co wyprawia Rossi  to dla mnie  kosmos,zamieniłem go za Higuain-a(totalnie mnie zawiódł) zastanawiam się czy nie budować sobie składu jednak w formacji 4-3-3(5), na prawym skrzydle Candrewa na lewym Felipe Anderson,choć uwielbiam grać z dwoma st...

Rzeczywiście podania muszą być wykonywane przodem do odbiorcy a finezyjne to masakra.Nie mogę jeszcze nauczyć się wykorzystywać siły strzału,często o tym zapominam i lecą takie szmatki po ziemi,że bramkarz ma czas wypić espresso..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o odpowiedź. Jak dodać kondycję 30  lub 20 przez menu w FUT. Bo jak wchodzę do klubu to mogę tylko wystawić na sprzedaż , a nie chce zawsze wchodzić w WEBAPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o odpowiedź. Jak dodać kondycję 30  lub 20 przez menu w FUT. Bo jak wchodzę do klubu to mogę tylko wystawić na sprzedaż , a nie chce zawsze wchodzić w WEBAPP.

Tam gdzie ustawiasz taktyki dla poszczególnych graczy, numery koszulek, zmiana składu itp masz "trening drużynowy"

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ustawiasz taktyki dla poszczególnych graczy, numery koszulek, zmiana składu itp masz "trening drużynowy"

Dziękuje bardzo Piachu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już  strona z aktualną ceną zawodników? Futbin jest ale jeszcze nie jest na bieżąco aktualizowana.

Edytowane przez JAKUB1993PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba grać by odblokować webapp na nowym koncie? Wygrałem draft i trafiłem sturidge, danilo i cecha i chce ich sprzedać i coinsy do main clubu wysłać. Btw. Ten market nie działa tylko na web apie czy na konsoli też?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąć

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez oelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba grać by odblokować webapp na nowym koncie? Wygrałem draft i trafiłem sturidge, danilo i cecha i chce ich sprzedać i coinsy do main clubu wysłać. Btw. Ten market nie działa tylko na web apie czy na konsoli też?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

A to da się wysyłać zawodników pomiędzy swoimi klubami? Czy na zasadzie, że wystawiasz zawodnika za 10k i go odkupujesz sobie?

Edytowane przez Kogut1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44-20-29 i dalej testuje ustawienia. z 10 porazek z rzedu mialem jak poprzestawialem wszystko w team instructions ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ze strzelaniem bramek nie ma problemu za bardzo, gorzej z obrona..

 

Tez tak slabo wam idzie w obronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×