Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, jak odbudować kondycję zawodnika?? Mam go wywalić ze składu na kilka meczów?? Jak działa odbudowy wanie kondycji?? Dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, jak odbudować kondycję zawodnika?? Mam go wywalić ze składu na kilka meczów?? Jak działa odbudowy wanie kondycji?? Dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Najtaniej - stawiasz na ławkę i po rozegraniu kolejnych meczyków się ładuje, całkiem szybko. Opcja numer 2 - kupujesz na rynku kondychę, kosztuje przeważnie po 200 coins na kup teraz ( złota )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jełop jestem, przegrałem finał w drafcie z Bayernem 1:0 na nowicjuszu, chyba że komp sam sobie podnosi poziom w finale :)

Pany kupować teraz lewego na handel czy za drogo jest teraz?

Od tego klikania padem mnie zbanowali na transfery nie mogę nikogo wyszukać :) jak wyszukuję na markecie to wyskakuje mi napis wystąpił problem z serwerami.

Aubameyanga nie ma wcale na rynku he he

Ktoś ładnie przykleił ponad 60k

post-55430-0-90610700-1443299597_thumb.j

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego klikania padem mnie zbanowali na transfery nie mogę nikogo wyszukać :) jak wyszukuję na markecie to wyskakuje mi napis wystąpił problem z serwerami.

 

 

Norma, ich zabezpieczenie przed autobuyerami. Samo Cię odblokuje po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy 150k imo za drogo i za późno. Jak coś to ja osobiście bym go rwał podczas hh, o ile bedzie. Sporo osób go ma juz na liście i jak pojawi sie jego totw to zasypie rynek. Z ifami, z tego totw tez może byc rożnie. Możliwe, ze bedzie trzeba czekać nieco dłużej niż z Payetem i Gaurinem. W ich przypadku było łatwe 100k na jednej karcie. (w 3dni)

Ja z nimi jeszcze poczekam do jutra, pózniej lecą do Żyda :) obawiam sie, ze ich cena spadnie w środę.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jełop jestem, przegrałem finał w drafcie z Bayernem 1:0 na nowicjuszu, chyba że komp sam sobie podnosi poziom w finale :)Pany kupować teraz lewego na handel czy za drogo jest teraz?Od tego klikania padem mnie zbanowali na transfery nie mogę nikogo wyszukać :) jak wyszukuję na markecie to wyskakuje mi napis wystąpił problem z serwerami.Aubameyanga nie ma wcale na rynku he heKtoś ładnie przykleił ponad 60k

Coś Ci się udało wyklikac ? Aaa i przy klikaniu zmieniacie cenę czy wystarczy klikać tylko szukanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmieniać cene na konsoli, dzisiaj słabo nikogo sensownego nie wyklikałem raptem ze 20k wpadło ale i tak dobrze mam całe 150k i wszystkich sprzedanych, tylko ogórki no rare mi zostały

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klikaniem jest tak. Sprawdzasz najniższa cenę 3 kart xxx*0,95-profit. Ustawiasz Max kup teraz i zmieniasz cenę minimalna tylko.

Możesz opierać sie na inflacji w przeciągu 3-5ostatnich dni.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy 150k imo za drogo i za późno. Jak coś to ja osobiście bym go rwał podczas hh, o ile bedzie. Sporo osób go ma juz na liście i jak pojawi sie jego totw to zasypie rynek. Z ifami, z tego totw tez może byc rożnie. Możliwe, ze bedzie trzeba czekać nieco dłużej niż z Payetem i Gaurinem. W ich przypadku było łatwe 100k na jednej karcie. (w 3dni)

Ja z nimi jeszcze poczekam do jutra, pózniej lecą do Żyda :) obawiam sie, ze ich cena spadnie w środę.

 

Moim zdaniem Martial IF z tego tygodnia pójdzie szybko do góry ze swoją ceną. Hype na Premiership jest ogromny i dodatkowo - Manchester United. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pójdzie, bo hype nakręcają na YT ;)

Ja czekam na hh, cena bedzie niższa. Pierwsze hh robi swoje xd

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pod Max podejdzie :)

Kwestia tego.... Kiedy? Sporo paczek ludzie otwierali, bo premiera fifki. Dojdzie hh + jego niski ovr i możemy sobie poczekać xd

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 12 strzałów 1 gol, ziomek z którym gram 5 strzałów 5 goli :) to się nazywa skuteczność, Rulli pieprz... ręcznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pod Max podejdzie :)

Kwestia tego.... Kiedy? Sporo paczek ludzie otwierali, bo premiera fifki. Dojdzie hh + jego niski ovr i możemy sobie poczekać xd

 

Stary, sądzę że chwilę możemy zaczekać, bo od środy spodziewam się krachu (może nawet nie tak małego) na rynku. Jak wyjdzie RB Lewandowskiego + IF Sanchez + kto wie kto jeszcze to mogą ludzie rzucić się na paki i ceny polecą. Także IF-ów z poprzednich drużyn tygodnia. Ale wiadomo, im dalej od TOTW 2, w którym jest taki Martial ceny będą rosły. Chyba że po drodze dostanie SIF-a. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Lewego za 85k kupilem i teraz sie zastanawiam, czy nie sprzedac.. A z drugiej strony, kij wie kiedy on stanieje (zeby odkupic), jak jest w takim gazie.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest HH rozumiem że happy hours ale na czym to polega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest HH rozumiem że happy hours ale na czym to polega ?

Przez godzine sa specjalne paczki, wieksze od tych zwyklych. Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś poratować coinsami? Po moim dzisiejszym poście o bankructwie nic się już nie da zrobić, chociaż 5-10 K na początek, jak tak to priv i mega wielkie dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś poratować coinsami? Po moim dzisiejszym poście o bankructwie nic się już nie da zrobić, chociaż 5-10 K na początek, jak tak to priv i mega wielkie dzięki

Ja wiem kto, ale nie powiem. Moge dac skrina

...Jak nie wierzysz.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te początki fify zawsze są drętwe ale ten rok przebija wszystko :biggrin: od lat moje patenty na strzelanie działały, a tutaj to bramkarz nogą wybije to piłka nad poprzeczką, albo najlepszy motyw z poprzednich fif - szybko dwa razy strzał i idzie precyzyjny strzał po ziemi - tutaj babol, kapiszon :biggrin: nawet nie mam  siły byc zły na to

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, finezyjne, finezyjne i jeszcze raz... finezyjne. W każdej sytuacji. Sprawdź.

Do tej pory kojarzyły się głównie ze strzałami z daleka, teraz wypróbuj nawet w polu karnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, finezyjne, finezyjne i jeszcze raz... finezyjne. W każdej sytuacji. Sprawdź.

Do tej pory kojarzyły się głównie ze strzałami z daleka, teraz wypróbuj nawet w polu karnym :)

Juz przez to co sie dzieje jestem zablokowany, że boje sie strzelać :D Potrafie z finezji z 8 metrów nie trafić, a niby wszystko robie jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem czasami z dojściem do sytuacji. Ale jak już strzelam, to siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wina formacji... bo chcę wszystkich wykorzystać - Modric, Rakitic, Kovacic - Negredo na napadzie, nie ma tu pace jak się kontruje akcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On pójdzie, bo hype nakręcają na YT ;)

Ja czekam na hh, cena bedzie niższa. Pierwsze hh robi swoje xd

HH w poniedzialek powinno byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×