Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No rożnie było. Niedziela 19, ewentualnie poniedziałek :)

Stary, sądzę że chwilę możemy zaczekać, bo od środy spodziewam się krachu (może nawet nie tak małego) na rynku. Jak wyjdzie RB Lewandowskiego + IF Sanchez + kto wie kto jeszcze to mogą ludzie rzucić się na paki i ceny polecą. Także IF-ów z poprzednich drużyn tygodnia. Ale wiadomo, im dalej od TOTW 2, w którym jest taki Martial ceny będą rosły. Chyba że po drodze dostanie SIF-a.

Ja w sumie poczekać mogę. Nie mam ciśnienia na Messiego, bo na RW gra :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wina formacji... bo chcę wszystkich wykorzystać - Modric, Rakitic, Kovacic - Negredo na napadzie, nie ma tu pace jak się kontruje akcje

Nie ma pace, ale dobra kontra i podanie prostopadłe na dobieg lub to nowe przy odpowiedim timingu robi różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się napisać jakąś skargę czy inne coś bo to chore 4 mecz finał draft 87 min prowadzę utracono połączenie z serwerami...i chrzanic to jakby to była liga czy coś ale jednak odnowa zbierać 15k itd to kpina a tryb meczony tylko dla pucharku...

A tak do tematu poleca ktoś jakiś fajny tani skład którym można na spokojnie pograć w wyższych ligach?

Edytowane przez ciepek96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rożnie było. Niedziela 19, ewentualnie poniedziałek :)

Ja w sumie poczekać mogę. Nie mam ciśnienia na Messiego, bo na RW gra :)

Czyli jutro jak do 15 nie zmienia widelek pilkarzy, ktorych nie ma na rynku to wszystko sprzedaje. Na 100% to albo to, bo nie moze tak byc, ze nie ma dostepnych zwyklych grajkow np. Nani czy Cuadrado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy słabym składem coś można tutaj zdziałać. Ja sobie walnąłem mls i cały skład Realu mi podrzuciło. Tylko CR na wypożyczeniu :)

Ludki maja ciśnienie na dobre składy, a tutaj każda statystyka sie liczy. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Przegrywasz? Wina składu, kup FP :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mozna gdzies sprawdzic wyniki handlu? Cos nie moge znalezc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Znalazlem. Moj klub>>rankingi :)

No to się pochwal :;

Ja wczoraj poskladalem prawie całą włoszczyznę i z niecierpliwoscią czekam na pierwsze baty od Ciebie. Musimy coś zagrać. :)

Czekam na sygnał.

82fcb201e913490db7d0afb29c3ec4da.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten draft. Za jeden wygrany mecz jest złota karta + złota premium, za 2 są dwie złote + jedna premium, a za 3 jedna złota wilelka i jedna zwykła... 4 jeszcze nie wygrałem bo jestem za słaby lub serwer rozłączy.

Ogólnie dalej masa paczek otwarta i żadnego hita. I tak od 2 lat:)

Czemu na rynku nie ma Bacca? Są tylko czarne za 60 tyś

Jest jakiś okres w tygodniu w którym najbardziej opłaca się otwierać złote paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bacca już jest passé. Na topie jest teraz Karol Bobka! Bez kitu, nie wiem, może już na starość słuch nie ten - ale przy okazji wykonywania zadań menadżera przyszło mi zagrać z TOTW, i tak gram, gram, a tu czcigodny Dariusz mówi, że przy piłce Karol Bobka. Myślę, cholera, jakiś typ z A-Klasy IF'a dostał, ale jednak nie - chodziło o Baccę. :D

 

Awansowałem sobie właśnie do 6. Z oszałamiającym bilansem 3-5-2. Jeszcze szczęśliwie nigdzie na dłużej się nie zatrzymałem, ale moja nieporadność przy strzelaniu bramek z najprostszych pozycji zaczyna mnie martwić. Frustrować trochę też. ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podnieśli widełki wczoraj, bo vela schodził za 14k a teraz widzę ma 18k buy now

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy słabym składem coś można tutaj zdziałać. Ja sobie walnąłem mls i cały skład Realu mi podrzuciło. Tylko CR na wypożyczeniu :)

Ludki maja ciśnienie na dobre składy, a tutaj każda statystyka sie liczy. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Przegrywasz? Wina składu, kup FP :)

Foxter bzduuuura, nie tlumacz tak sobie tylko bierz sie za trenowanie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnieśli bo Mertens też ma większe, na rynku wczoraj prawie w ogóle nie było i schodzil po 20k natychmiast a teraz widzę jest po 27k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest ten draft. Za jeden wygrany mecz jest złota karta + złota premium, za 2 są dwie złote + jedna premium, a za 3 jedna złota wilelka i jedna zwykła... 4 jeszcze nie wygrałem bo jestem za słaby lub serwer rozłączy.

Ogólnie dalej masa paczek otwarta i żadnego hita. I tak od 2 lat:)

Czemu na rynku nie ma Bacca? Są tylko czarne za 60 tyś

Jest jakiś okres w tygodniu w którym najbardziej opłaca się otwierać złote paczki?

 

Nagrody za draft nie są ciągle takie same. Wczoraj po pierwszym meczu mnie rozłączyło i dostałem 2 srebrne paczki premium... Dzisiaj wstałem i sobie mówie w myślach: "to jest ten moment". 15k poszło po raz drugi się jeb... wygrałem 1 mecz po drugim mnie rozłączyło. Za 1 wygraną dostałem 2 złote zwykłe i 1 srebrną premium. No i w tym momencie puściły mi nerwy. Bo zrozumiałbym rozłączenie w meczu online ale ja grałem Draft offline.... No k... \

 

Mam do was pytanie. Czy jest jakiś sposób doładowania fifa ponts na PS4 prócz kupna na pss store? Mam teraz zablokowaną kartę kredytową i nie mogę za nic zapłacić.

Edytowane przez Kogut1993
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody za draft nie są ciągle takie same. Wczoraj po pierwszym meczu mnie rozłączyło i dostałem 2 srebrne paczki premium... Dzisiaj wstałem i sobie mówie w myślach: "to jest ten moment". 15k poszło po raz drugi się jeb... wygrałem 1 mecz po drugim mnie rozłączyło. Za 1 wygraną dostałem 2 złote zwykłe i 1 srebrną premium. No i w tym momencie puściły mi nerwy. Bo zrozumiałbym rozłączenie w meczu online ale ja grałem Draft offline.... No k...

Piszcie co chcecie ale takiego shitu na premierę dawno nie dostałem, a gier w życiu kupiłem już trochę.

Serio wydales 30k coinsow na to gowno? Jestem pelen podziwu... Ja tego shitu nie dotykam(tylko darmowe tokeny i wiecej nic, bo sie nie oplaca w ogole tego grac) Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie korci ten draft z racji tego iż nie mam patentu na zarobek. Ale chyba jednak trochę słabe te nagrody wchodząc za 15k i po jednym meczu albo w trakcie disconnect. .w zwykłej paczce za 5k ciężko naprawdę żeby coś wpadło. Choć na jednym koncie wpadł mi fabregas ale to raz na...

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio wydales 30k coinsow na to gowno? Jestem pelen podziwu... Ja tego shitu nie dotykam(tylko darmowe tokeny i wiecej nic, bo sie nie oplaca w ogole tego grac)

Czemu się nie opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleiłem bbva :)

 

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gdPAhAPRnLXk5:FFA16PS4

 

Gram 4-1-2-1-2 (2) z zacieśnieniem środka pola :) Na razie na pare meczy tylko 1 bramkę z główki dostałem więc nie narzekam :)

Grał ktoś grizmanem oraz ifem bartry? Polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do formacji to która bardziej trzyma tyły? 433 (4) czy 41212?

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu się nie opłaca?

Bo jak masz pecha, jak wiekszosc ludzi dostaniesz DC z serwerow i zaliczy ci porazke. Poza tym drop z tych paczek nie jest rewelacyjny, chyba ze masz duzo szczescia to wypadnie cos ciekawego. Teraz mozna jedynie na tym zarobic(do srody) bo ceny sa wysokie i za slabych grajkow dostajesz kosmos cene. To sie za chwile skonczy jak wyjdzie nowy TOTW.

Dlatego pisalem tu kilka razy - najlepiej zalozyc nowe konto na psn(2-5 minut to trwa) i korzystac z darmowych tokenow na tych kontach. Potem tylko wystawiasz jakas gowniana karte na swoim glownym koncie po sprzedaniu tego, co wypadlo z paczek, dajesz na ta karte BID(nie BIN) i masz spokoj, kasa na koncie a ea ci nic nie zrobi ;)

Wg mnie to jest najlepsza opcja a nie wywalanie 15k/300FP i modlenie sie, zeby z serwera nie wywalilo.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu się nie opłaca?

 

Bo drop z paczek jest taki, że dostaniesz sam szrot. Jak najdalej od pak. Trading i granie meczów w sezonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupilem trzy ify Martiala , jak myslicie kiedy najlepiej bedzie je teraz sprzedac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupilem trzy ify Martiala , jak myslicie kiedy najlepiej bedzie je teraz sprzedac?

Puść po cenie po jakiej Cię interesuje sprzedaż i odświeżaj. Karty fresh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×