Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupowalem w media expert i kodu nie mam, gajes i co się dowiedziales?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

Ok, już wszystko wiadomo.

 

Dzwoniłem i dowiedziałem się następujących rzeczy:

1. rozłączanie połączenia w trybie fut - ponoć już działa stabilniej. EA odnotowała 80% spadek ilości telefonów z tym związanych. Tym, którym jeszcze sie to zdarza zalecają po meczu odczekać aż miną wszystkie powtórki nic nie wciskając. Po pewnym czasie (około minuty) powinno być okej.

2. problem z wyszukiwaniem przeciwników online. Ponoć jest to wina internetu i pozamykanych portów.

Tutaj taka odpowiedź:

Bardzo przykro mi z powodu problemów związanych z grą z serii FIFA.

Proszę o wyłączenie funkcji dynamicznego Przydzielania adresu IP (Dynamic Host Configuration Protocol), po czym otwarcie portów wymaganych dla gry FIFA 2015, dla uprzednio ręcznie przydzielonego numeru IP dla konsoli PS4.

Porty dla PS4/ FIFA 2015

UDP: 3074, 3478-3479, 3659, 6000

TCP: 80, 443, 1935, 3478-3480, 3659, 10000-10099, 42127

Może Pan, samodzielnie, skorzystać ze strony portforward.com

http://portforward.com/networking/static-ip-ps4/

 

3. PACZKI FUT. Ponoć empik poleciał w tym roku w ch**a. Wydawali grę już 22.09 czego absolutnie nie powinni robić. W związku z tym nie wystawiali oni paragonów tylko POKWITOWANIE. Gość z EA powiedział, że jak im to wyśle to mi dadzą moje 40 paczek. W innym przypadku ponoć absolutnie nie może tego zrobić. Na pytanie co w przypadku gdy zgubiłem pokwitowanie powiedział, że należy wysłać potwierdzenie zamówienia preorder oraz zdjęcia pudełka z grą (na niej jest napisane, że to edycja deluxe - której to z kolei nie powinni sprzedawać po 24.09)

Edytowane przez gajes20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie rozumiem jak wyłącznie DHCP miałoby wpłynąć na rozłączenia. To brednie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam 85 K + Aubameyang, co robić, dobudować do niego bundeslige, czy sprzedać go, mieć około 170 K i skleic z tego skład? Jak jest tu ktoś kto by pokazał jakiś fajny skład 150 -170 K to byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupilem klucz z 2200 fp gdzie mam go wklepac zeby był na konsoli?

W playstation store jest zrealizuj klucz, pewnie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie słyszałem o kluczach FP. Z tego co mi wiadomo FP kupuje się za prawdziwą gotówkę z naszego konta PSN. No chyba, że to jakaś nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik kiedyś sprzedawał Fp. Na jaki stres im wysłać potwierdze zakupu gry żeby mi dali paczki?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A MaxyM sie chwalil ze na 1.2 banki kupil okazyjnie :D

Okazja, to tak wyglada xD tam, to promocja była :)

fe76c319da8b9aa6b34c9c33a8da9d65.jpg

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja, to tak wyglada xD tam, to promocja była :)

fe76c319da8b9aa6b34c9c33a8da9d65.jpg

No chyba Cię pogięło :)

Brawo Jasiu ;)

Jak to zrobiłeś ? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogoś musiał CR7 mocno wkurzyć, że biegiem o wystawiał , zapominając o widełkach :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba Cię pogięło :)

Brawo Jasiu ;)

Jak to zrobiłeś ? :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja akurat umiem używać przycisku share i nie robię zdjęcia tv. :) Ale takich kart jest masa. Min. Messi za min. Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja, to tak wyglada xD tam, to promocja była :)

fe76c319da8b9aa6b34c9c33a8da9d65.jpg

 

Koleś też sporo ryzukuję najeżdzając padem na opcję wyslij, ktoś by go w domu szturchnął i niechcący można x wcisnąć :biggrin:

 

Nie zapomnę jak w 15 wyklikałem cr-a za 6,5 mln a chodził po 12 :biggrin:

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam :biggrin:

Ja od wczoraj gram https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=bQ9T9kiqce8:FFA16XBO

i jest genialnie, chłopaki dali mi awans z 10 do 7 ligi.

Rozgrywanie akcji w środku pola to coś pięknego i przyjemnego.

Co mecz mam po 10-15 celnych strzałów, tylko ze skutecznością u mnie nie nie najlepiej ;)

Muller na ataku to prawdziwy kocur, strzela w światło bramki z KAŻDEJ pozycji.

Jednak największym zaskoczeniem jest dla mnie Lahm - poprostu geniusz środka pola, jego przechwyty, przetrzymanie piłki i rozegranie to poezja.

A co ja pisalem o Lahmie? Ze jest mega na CDM/CM to mnie tu wysmiali, ze za niski :D haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się lepiej módlcie żeby muller trafił do |TOTW| . Przy okazji zazdroszcząc i gratulując koledze kupna cr7 za "darmo", mam pytanie: karty nif piłkarzy którzy trafili do totw najlepiej sprzedają się w jakim okresie?w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest wkońcu z tym Lewandowskim, dobrze się nim gra?

Ja po 2 latach na tym forum nauczyłem się jednego. Chcesz siedzieć jak się gra piłkarzem? Zagraj nim. Kwestia gustu wg mnie.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fatalny, wolę opcję aubameyang st albo Muller cf

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest wkońcu z tym Lewandowskim, dobrze się nim gra?

 

Podbijam pytanie. Generalnie w tej karcie mnie tylko dwie rzeczy niepokoją: 1) medium/medium i 2) agility, które do najwyższych nie należy, więc Polak może być lekko sztywny w dryblingu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja pisalem o Lahmie? Ze jest mega na CDM/CM to mnie tu wysmiali, ze za niski :D haha

Bo on ma genialny drybling, podania odbiory. Uspokaja gre w srodku pola. Z takim gustawo do pomocy miazga :)

Zawsze tylko mnie denerwowalo to ze nie umie zbytnio strzelać :)

Podbijam pytanie. Generalnie w tej karcie mnie tylko dwie rzeczy niepokoją: 1) medium/medium i 2) agility, które do najwyższych nie należy, więc Polak może być lekko sztywny w dryblingu.

Gralem wypożyczonym. Swietnie sie nim gralo prawie co strzal to gol :) Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wszystko wiadomo.

 

3. PACZKI FUT. Ponoć empik poleciał w tym roku w ch**a. Wydawali grę już 22.09 czego absolutnie nie powinni robić. W związku z tym nie wystawiali oni paragonów tylko POKWITOWANIE. Gość z EA powiedział, że jak im to wyśle to mi dadzą moje 40 paczek. W innym przypadku ponoć absolutnie nie może tego zrobić. Na pytanie co w przypadku gdy zgubiłem pokwitowanie powiedział, że należy wysłać potwierdzenie zamówienia preorder oraz zdjęcia pudełka z grą (na niej jest napisane, że to edycja deluxe - której to z kolei nie powinni sprzedawać po 24.09)

Rozumiem, że ze zwykłą wersją zamówioną przed premierą też mam się kontaktować do EA żeby mi dali te paczki? Pisałem kiedyś do ME internetowego i olali mnie ciepłym moczem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem Lewym kilka razy w trybie Fut i wypożyczonym. Zależy od meczu ale min 1 bramka wpadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×