Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Aguero kusi, coś czuje, ze znowu wpadnę w pułapkę i spłukam sie do 10k :)

Maxym? Bierzemy :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :) Przez tych baranów z ea musiałem przepłacić bo nie idzie klikać na konsoli, chwila klikania i ban w mordę :)

 

 

 

 

post-55430-0-32737500-1444241325_thumb.j

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :) Przez tych baranów z ea musiałem przepłacić bo nie idzie klikać na konsoli, chwila klikania i ban w mordę :)

EA Logic :biggrin:

Na web app'ie szaleją AB ,a na konsoli po paru 'szybszych' dostajesz bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bedzie w dobra myszkę zainwestować :)

Jaką 'myszkę' polecasz? Bo zastanawiam się nad kupnem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polujesz na oblegana kartę to tak jest. Sa dziury na rynku i spokojnie można rwać 100k/h problem w tym, ze w miarę jedzenia rośnie apetyt, a pózniej blokada. Chcesz taka listę? Posiedzisz 2-3 dni i wpadnie 500k. Kapitał startowy 50k.

Ja klikam, gdy mam czas i wpada za min. Problem w tym, ze nie chce mi sie :) ale teraz ubzdurałam sobie coś w głowie i polecę na tym z 1 tydzień. Zobaczę :)

Problem właśnie w tym, że próbuję na wielu kartach, z różnych zakresów cenowych, nawet na takim Perinie co obecnie za 1300 chodzi :D

A co do listy to pewnie, że bym chciał, będę niesamowicie wdzięczny ;) Zwłaszcza, że nie celuje w uzbieranie Bóg wie jakich kwot tylko np aktualnie zbieram na Teveza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie AB wystawił w chu* kart z ceną BN o 500c niższą niż ja kupowałem(w pocie czoła) wszystkie moje karty...jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter dawaj ta listę, nie mowie, że będę klikal ale z ciekawości rzuce okiem

Mi właśnie AB wystawił w chu* kart z ceną BN o 500c niższą niż ja kupowałem(w pocie czoła) wszystkie moje karty...jak żyć?

Uzywasz AB? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter dawaj ta listę, nie mowie, że będę klikal ale z ciekawości rzuce okiem

Uzywasz AB? :P

W danej chwili niczego nie używam bo wszystko umoczyłem w te cholerne karty :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie AB wystawił w chu* kart z ceną BN o 500c niższą niż ja kupowałem(w pocie czoła) wszystkie moje karty...jak żyć?

Wstydzilbys sie nawet tak napisac, zero szacunku dla normalnych ludzi nie uzywajacych tego gowna.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jak zgranie u np 2 napastników jest 10 (skład oczywiście 100) a jest żółta linia to warto się bawić w zielona? Ma to duże znaczenie w zgraniu tych dwóch N czy jednak tak samo jak na żółtej?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydzilbys sie nawet tak napisac, zero szacunku dla normalnych ludzi nie uzywajacych tego gowna.

Tak teraz sobie czytam swoją wypowiedź i chyba ją źle sformułowałem :biggrin:

Chodziło mi o to, że jestem w plecy przez czyjegoś AB

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero kusi, coś czuje, ze znowu wpadnę w pułapkę i spłukam sie do 10k :)

Maxym? Bierzemy :)

 

Nie bardzo...

 

ixs66a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz sobie czytam swoją wypowiedź i chyba ją źle sformułowałem :biggrin:

Chodziło mi o to, że jestem w plecy przez czyjegoś AB

No chyba, ze tak. Ewentualnie byl to jakis typ, co myslal, ze karta dostanie if i w panice teraz chce sie tego pozbyc. Normalna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter daj listę, może ja sobie coś zerknę. Konkurencji nie zrobię, bo gram na XO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę...

 

Oho, dzieje się w ciągu 10 minut wyparowały wszystkie Messi - 2 strony były, które miały BN 1 300+ .

Dobrze, że nie sprzedałem...

 

Żałuję teraz Keana, Costy i Sukera, myślałem, że sobie szybko odkupię - mam nadzieję, że nie zdrożeją 100%.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter daj listę, może ja sobie coś zerknę. Konkurencji nie zrobię, bo gram na XO ;)

Też byłbym wdzięczny za taką listę, czasu obecnie mam sporo, a cały ten handel idzie mi jak krew z nosa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter daj listę, może ja sobie coś zerknę. Konkurencji nie zrobię, bo gram na XO ;)

 

Mi nie dał, a majątek u niego kiedyś zostawiłem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie sie Higuainy if posprzedawaly kupilem 3 za mniej niz 100k za sztuke i wszyscy poszli po 119k odrobilem tego nieszczesnego Mullera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę...

 

Oho, dzieje się w ciągu 10 minut wyparowały wszystkie Messi - 2 strony były, które miały BN 1 300+ .

Dobrze, że nie sprzedałem...

 

Żałuję teraz Keana, Costy i Sukera, myślałem, że sobie szybko odkupię - mam nadzieję, że nie zdrożeją 100%.

 

Zdrożeją. Butragueno poszedł o 200k do góry w kilka h. Handlarze skupują karty i je wystawiają z przebitką. Sę to te same, które przed chwilą kosztowały kilkaset tysięcy mniej. Widzę, bo śledzę uważnie tego gracza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millionaire w akcji. Jestem ciekaw jak zrobili te zabezpieczenia, bo podobno są nie do wykrycia. 

 

 

Tego gówna EA nie jest w stanie zatrzymać inaczej niż wyłączając rynek transferowy w Web App. Sam lubię z niego w wolnej chwili korzystać, szczególnie jak nie mam dostępu do konsoli, ale jeśli ma to pomóc w wywaleniu tego shitu to niech wykopią market. Z tym że oczywiście nie zrobią tego prędko, a dopiero jak 50% drogich graczy będzie extinct, handlarze skupią karty i będą czekali na podwyższanie widełek przez EA, żeby je ponownie wystawić i zarobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×