Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Bartbuks dobrze napisał: nie da się jednoznacznie ocenić jak komu się gra daną kartą, bo to kwestia indywidualna.

W fut wszystko zależy od własnego stylu gry. Jednemu będzie się kimś super grało, drugiemu przeciwnie. Jak jest możliwość, to najlepiej samemu spróbować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu gra faktycznie trochę przyśpieszyła, a podania (głównie na dobieg) są celniejsze. Nie ma tragedii jak dla mnie, a dodatkowo nowe warunki pozwoliły na narodziny nowej gwiazdy w moich makaronach - Berardi! Kot i kozak, a w dodatku śmiesznie tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, każdy tutaj zachwycał się Callejonem w Serie A na CAM, że jest o wiele lepszy od Hamsika, a u mnie w 10 meczach nic nie strzelił, a Hamsik po 10 spotkaniach miał 13 bramek, wszystko musisz samemu sprawdzić, bo jak ktoś tu napisze, że zawodnik "x" jest kotem a "y" jest słaby to wcale tak nie musi być, to tylko forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie jest deszcz podczas meczów? To są jakieś kpiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam deszcz na Amsterdam Arena, innym też działa na tym stadionie, widać po komentach na futheadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W offline deszcz jest,natomiast na ponad 100 spotkań online nigdy nie miałem deszczu. Dzięki ea

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozegrałem 7 meczy nowym składem, moje wnioski...

Chemia w tej edycji ma znaczenie.

Boateng - Silva - indywidualnie, świetni obrońcy... Współpraca czyli trzymanie linii (u 2 - 10 CHM) - jeden wielki dramat. Silva w polu na szparagach, Boateng sam wszystkiego nie poukłada - Boateng > Silva. 

Alaba - Świetny jest, szybkosć, podania, przebojowość - przyjemność nim grać - choć brakuje mi tego co ma Baines. 

Aurier - nic szczególnego - taran.

Vidal - klasa, odbiory, podania, drybling - pizgniecie na bramkę - CM kompletny.

Lahm - OMG - co to jest za typ... CDM kompletny... Ten gość czyta wszystko, jest wszędzie, przecina podania jakby miał 6 zmysł... Podaje prostopadłe z dokładnością do cm, gdyby strzały miał lepsze i byłby syzbszy, kosztowałby więcej niż Pogba. Genialna karta.

Pastore - Wysoki przydaje się przy główkach, podanie niezłe ale człapak, w obronie mierny, daje sobą targać jak dziwką z Novigradu i meczy się szybciej niż Kalisz na joggingu... Kontuzja po 70 minucie, gwarantowana.

DiM - jest DiMem - genialny CAM... Szybkość, podania, strzał... Tylko ta słbasz noga - ale nie można mieć wszystkiego.

Tevez - najlepszy napastnik jakim grałem w tej edycji... 2,3,3,2 bramki... Messi stoi i patrzy.

Messi, Messi... Po pierwsze, Gram nim RF na SC, nie ma 10 meczy i ma CHM6 - co zapewne ma znaczenie.

To nie jest taka karta jak w "15" - sprint i zabawa... Dlatego ten aspekt odpada - choć dalej jak się zrobi balans, drybling i wciśnie sprint to macha łapką i leci niczym pendolino... Tylko, że go masakrują tury...

Z bara - leży, podcinka - leży, wślizg - leży, wiatr - leży... Wychodzi do sytuacji, choć czasem znajdowałem go w obronie ale póki co - co strzał to kosmos albo bramkarz - choć tutaj po osiągnięciu OVR 87 moje sytuacje podbramkowe mocno mi coś przypominają ale nie będę się rozwodził na ten temat - przynajmniej tym razem. Ogólnie nim trzeba nauczyć się grać - mówię o sobie - bo jeżeli ktoś jest wirtuozem, zna sztuczki i inne niuanse, to zapewne nim będzie walił od początku po 4 bramki...

I na koniec...

Trapp - Trapp moi drodzy jest tak beznadziejny, że powinien robić za gościa podajacego piłki... 

Kukła na bramce - no leśnne ssaki na A4 wykazują więcej życia i kocich ruchów przy słupkach znaczeniowych, niż on w bramce. Chłop jest tak beznadziejny, że nie złapałby własnego jaja, by się podrapać... 

To tyle...

Muszę Silve i Auriera opylić i zamieniam na Chieliniego, przynajmniej work rate L/H.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie liga ruszyła to trzeba się i wzmocnić :biggrin: oto mój składzik blp(makarony skończone) http://www.futhead.com/16/squads/2391253/ .Myślę nad wymianą Holebasa na Bainsa,Kouyate na....? no i Longa...? mogę wydać do 130k.Ta gra uzależnia a otwieranie paczek to jakaś magia co ta ea ze mną zrobiła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te karne to porażka, poprzedni mecz 3:1 dla mnie, z czego 2 karne dostałem z niczego i przeciwnik też gol z karnego, teraz ja strzelam bramke z karnego w 9 minucie, trace z karnego w 18, przeciwnik ma znowu karnego z kapelusza w 45 minucie, trafia w poprzeczke, mój bramkarz wyskakuje do piłki, spada na napastnika i kolejny karny, szkoda słów, idę na drugą połowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiegoś CM w Bundeslidze - musi być silny i dobry w defensywie, może być człapakiem, ważne, by podania miał dobre - mam swoje przemyślenia ale chciałbym je potwierdzić - Vidala mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie jest deszcz podczas meczów? To są jakieś kpiny

ja sie pytam gdzie jest SZPREJ?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiegoś CM w Bundeslidze - musi być silny i dobry w defensywie, może być człapakiem, ważne, by podania miał dobre - mam swoje przemyślenia ale chciałbym je potwierdzić - Vidala mam.

Boateng? Silny i statsy solidne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie liga ruszyła to trzeba się i wzmocnić :biggrin: oto mój składzik blp(makarony skończone) http://www.futhead.com/16/squads/2391253/ .Myślę nad wymianą Holebasa na Bainsa,Kouyate na....? no i Longa...? mogę wydać do 130k.Ta gra uzależnia a otwieranie paczek to jakaś magia co ta ea ze mną zrobiła. :)

 

Fajny środek pola - trudno będzie się dostać pod bramkę.

Pomyśl o zmienniku dla Longa - jeżeli ma być też niskobudżetowy to polecam: Ings / Valencia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozegrałem 7 meczy nowym składem, moje wnioski...

 

 

Mój wniosek z 15 był taki, że niemal każda karta legend > każda inna w grze, z drobnymi wyjątkami oczywiście jak niektóre TOTY czy TOTS-y ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boateng? Silny i statsy solidne

 

Boatenga na CM... Hmm - CHM 3 - no nie robi. 

 

OMG - o brata chodzi?

Dzięki - Kupiłem wczoraj jak postudiowałem FH - zapomniałem - LOL. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy pokazują swoje prawdziwe ja w meczach 3 ligii+. W niższych ligach są ludzie, którzy pada nie potrafią trzymać. Tak jak piachu pisał, tam można masakrowac jakimś czeskiem czy innym Januszem z -3 chemii. Np do 3 ligii konoplanka był moim nr1 potem odpadł bo szło mu tylko dostatecznie. Na pewien poziom gry trzeba już mieć high endowych kopaczy bo widać różnice np między konoplanka a neymarem..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiegoś CM w Bundeslidze - musi być silny i dobry w defensywie, może być człapakiem, ważne, by podania miał dobre - mam swoje przemyślenia ale chciałbym je potwierdzić - Vidala mam. 

 

Boateng jak wspomniano powyżej albo lepszy od Ghańczyka w destrukcji - Junuzović. Gracz Werderu ma też H/H, więc biega jak nakręcony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wniosek z 15 był taki, że niemal każda karta legend > każda inna w grze, z drobnymi wyjątkami oczywiście jak niektóre TOTY czy TOTS-y ;).

 

Mam podobny i pogram jeszcze kurduplem ale sprzedaje i kupuje sobie ponownie Keana i może Effenberga. 

I Kluiverta - muszę nim zagrać.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takiego meczu jak ja to chyba jeszcze nikt nie miał więc się pochwalę :biggrin: Wbijam sobie w drafta.. brak komentarza, cisza, lagi w ch**, gra się nie klei człowiek oczywiście wnerwiony :biggrin: Messiemu nic nie idzie, Lewy niebieski niewidoczny :biggrin: No nic gram dalej gram... 90" dwie bramki dla mnie, wynik 2:0 xD

Bez muzyki ze spotify/komentarza to jakaś masakra grać...

edit: kolejny draft to samo + wywalenie z gry, cudne :P

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny i pogram jeszcze kurduplem ale sprzedaje i kupuje sobie ponownie Keana i może Effenberga. 

I Kluiverta - muszę nim zagrać.

 

Kup Butragueno, bo w niego celuję i nie wiem czy słusznie ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Butragueno, bo w niego celuję i nie wiem czy słusznie ;).

 

Długo porównywałem jego kartę z innymi i czysto liczbowo - powinien być killerem. 

Panowie - Naldo czy Hummels? 

Nie interesuje mnie bieganiem CB pod pole karne rywali - ma stać przy linii i czekać, by zabić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - Naldo czy Hummels?

Nie interesuje mnie bieganiem CB pod pole karne rywali - ma stać przy linii i czekać, by zabić.

Jak zabić, to przydała by się karta legend Vinnie Jones!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić, to przydała by się karta legend Vinnie Jones!

 

Wiem, jakiś czas temu wspomniałem, że mogliby go dać he he... Zapewne statystyki miałby marne ale agresja 99 i siła 90+ i kosztowałby 1 000 000+ . :P Jak Gattuso - tylko tu można wyrwać za 480 000.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×