Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Szykować coinsy, zaraz paaaaaaaaaaaaaaaaaaaczzzzzzzzzzzzzzzzzkiiiiiiiiiiiii! 

12 rzadkich itemków. Rzadka to bywa kupa :P

Paczki to zawsze kupa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfekcyjnie to rozpracowałeś Watsonie!

Hehe to dla Ciebie Szerloku :P

 

a propos, to taki cytat z Watsona znalazłem:

"Przekonał się, jak wiele innych osób, że łatwiej nabyć ten nawyk niż potem się z niego wyzwolić, i przez wiele lat był niewolnikiem narkotyku, a jednocześnie obiektem zgorszenia i współczucia ze strony rodziny i znajomych."

To chyba o jakimś graczu fut, pewnie w temacie otwierania paczek :biggrin:

Edytowane przez Sithman
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku tygodniach grania w ten fut i otwierania paczek ( a np. wczoraj otwotrzyłem ich .... dużo i nie było nic :) ) najbardziej zabawne mi się teraz wydają te screeny "promo" że niby coś jest dostępne do tej i do tej albo jest podwójna szamsa .... LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to dla Ciebie Szerloku :P

a propos, to taki cytat z Watsona znalazłem:

"Przekonał się, jak wiele innych osób, że łatwiej nabyć ten nawyk niż potem się z niego wyzwolić, i przez wiele lat był niewolnikiem narkotyku, a jednocześnie obiektem zgorszenia i współczucia ze strony rodziny i znajomych."

To chyba o jakimś graczu fut, pewnie w temacie otwierania paczek :biggrin:

Mam takie samo wrażenie i nawet jestem przekonany,ze go znamy

A przy okazji-pad mi siadł

Piachu---moja bundes tez leci w kosmos i wchodzę w bpl.

Teraz pogrywam czymś takim i jest o wiele lepiej niż moja bundes z vidalami,milerami i lewymi...,dziwne

b41ded1bd163008290255b3a06c4ed7b.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rezygnuje z bundezwery bo jest slaba, ba- wszystkie mistrzostwa w fifie 15 i teraz 16 to zasluga niemiaszkow, ale naszla mnie dziś taka rozkmina, że ja nawet nie lubię tych graczy. Zmieniam skład na gości których lubię i koniec

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rezygnuje z bundezwery bo jest slaba, ba- wszystkie mistrzostwa w fifie 15 i teraz 16 to zasluga niemiaszkow, ale naszla mnie dziś taka rozkmina, że ja nawet nie lubię tych graczy. Zmieniam skład na gości których lubię i koniec

Nie no ja też nie twierdze że jest moja bundes słaba

Mnie chyba potrzeba zmiany wizerunkowej. W 15stce miałem tylko jeden skład właśnie bundes i grało mi sie nim rewelacyjnie. Mój największy sukces to dwa sezony w drugiej lidze co przy moich umiejętnościach jest mega sukcesem

Zbieram na bpl do 300k,może uda sie tyle wyciągnąć z mojej bundes

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidal, Costa i Boateng = ekipa nie do zdarcia.

Boateng czysci wszystko i wszystkich, najlepszy NIF CB w grze.

Vidal - najlepszy box2box w grze, silny, szybki, dobrze podaje a kazdy longshot to zagrozenie bramki (szczegolnie rozne na 16,)

Costa lekki swirus z manianka w nogach, laduje ba krotki z obu nog, pokiwa troche no i szybko biega.

Moj Trzon, nie zmieniam ich za nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem to gowno, inaczej zwane fifa 16

Fak. Zyczcie mi powidzenia i cerpliwosci i pada z tytanu.

Edytowane przez FunkdocPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem to gowno, inaczej zwane fifa 16

Płaciłeś kartą czy gotówką? Za fifę tylko gotówką, bo chociaż to gówno, to przynajmniej jak to mówią pieniądze nie śmierdzą :D

 

A powodzenia życzymy, dasz radę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pogrywam czymś takim i jest o wiele lepiej niż moja bundes z vidalami,milerami i lewymi...,dziwneb41ded1bd163008290255b3a06c4ed7b.jpg

Jedno slowo - pace, dlatego

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidal, Costa i Boateng = ekipa nie do zdarcia.

Boateng czysci wszystko i wszystkich, najlepszy NIF CB w grze.

Vidal - najlepszy box2box w grze, silny, szybki, dobrze podaje a kazdy longshot to zagrozenie bramki (szczegolnie rozne na 16,)

Costa lekki swirus z manianka w nogach, laduje ba krotki z obu nog, pokiwa troche no i szybko biega.

Moj Trzon, nie zmieniam ich za nic.

A u mnie Costa nie mogl trafiac za nic w swiecie, za to Muller st pakowal za niego (nawet 1na1 3 m od bramki sie znalazl i udowodnil ze potrafie tyklo Mullerem strzelic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlecilem mojej lubej kupno i placila karta. Po pracy bedzie jechane:D

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Boateng czysci wszystko i wszystkich, najlepszy NIF CB w grze.

Vidal - najlepszy box2box w grze, silny, szybki, dobrze podaje a kazdy longshot to zagrozenie bramki (szczegolnie rozne na 16,)

Jak ja lubie takie bzdury, kolega pierniczy jakby wszystkich graczy w grze przetestowal. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego Danielski_82 ze nadajesz się już na terapię i karnego jeża tak zwanego paczkouj :yes: :laugh: Też to przerabiałem i to w niezłych ilościach o zgrozo za fp.Kolegi mmnie wyleczyli to i ja leczę. Jak bym dalej otwierał to ,bym mógł sobie pograć ale co najwyżej Koreańskim składem i to bez kart ulepszeń.Handel to też jakaś narkomńska pasija budze się i mam zal do siebie ze nie było realist listy transferowej.Jak idę spać czekanie żeby tylko znów wystawić a jak zasnę to nagle siusiu co godzinę .Buduję to co mam do zbudowania i kończę ten przestępczy proceder bo to naprawdę idzie zwariować. Dziś bańka do wygrania a ja tylko trzy mecze :laugh: taki pościk z przymrużeniem oka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem to gowno, inaczej zwane fifa 16

Fak. Zyczcie mi powidzenia i cerpliwosci i pada z tytanu.

Ja tam by w życiu gówna nie kupił...,z takim podejściem ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie takie bzdury, kolega pierniczy jakby wszystkich graczy w grze przetestowal.

Jak ja lubię jak kolega takie bzdury pierniczy jakby wyciągnął łeb poza tych przydupow z półwyspu apeninskiego. Grałem większością cm z bpl w tym yaya, bbva Iniesta i modric, Włochy turbo słaby nainggolan i marchisio i do tego większość grajkow do 150 k each.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam by w życiu gówna nie kupił...,z takim podejściem ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oj zartuje, nie chcialem ale chcialem i tak wyszlo^^

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez FunkdocPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet do tej bańki nie podchodzę. Pewnie jak już Bart wspomniał u nas to jest nie dostępne, poza tym gimbaza zmasakruje dziś serwery.

Bańka + weekend = najbardziej wkur@#$jące mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno slowo - pace, dlatego

podobn w tej odslownie pace sie nie liczy 1111!!!!

 

Nie no ja też nie twierdze że jest moja bundes słaba

Mnie chyba potrzeba zmiany wizerunkowej. W 15stce miałem tylko jeden skład właśnie bundes i grało mi sie nim rewelacyjnie. Mój największy sukces to dwa sezony w drugiej lidze co przy moich umiejętnościach jest mega sukcesem

Zbieram na bpl do 300k,może uda sie tyle wyciągnąć z mojej bundes

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ja gralem w bpl czyms takim:  http://www.futbin.com/16/squad/30024za coste wchodzil Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX żeby nie było stanę w obronie Unkiego on na pace nie grywa jaki i  parę osób z tego forum sam pewnie wiesz. To ja mu NAKAZAŁEM zmianę na inna ligę bo bundes go męczyła strasznie choć ją wielbi. Tam też miał szybko biegów i tego nie wykorzystywał  muszę go jeszcze przekonać do Bony-ego i jak kupi to za co ja biorę odpowiedzialność :P wjeżdżamy na salony jak wściekłe byki z Pampeluny.

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie kto był bohaterem jednego z najbardziej dramatycznych finałów UEFA Champions League Final 1999? Nie wiem jak będzie grało się jego kartą, ale z szacunku za jego profesjonalizm i charakter musiałem ją mieć. Sporo czasu trzeba poświęcić, by kupić za rozsądną cenę fresh kartę legendy. Drop musi był nędzny, bo raptem po kilka kart na rynku, a jak się przez chwilę pojawi więcej, to szybko znikają.

f3b4c063fc2e7d93gen.jpg

 

Nie testowałem tej karty, ale słyszałem, że w 15 statystyki zupełnie zakłamywały rzeczywistość i był to rzeźnik. Ciekaw jestem jak sobie będzie radził w tej edycji. Kosztuje jak na legendę - niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobn w tej odslownie pace sie nie liczy 1111!!!!

ja gralem w bpl czyms takim: http://www.futbin.com/16/squad/30024za coste wchodzil Remy

Fajne,tylko kasy brak...,ale cierpliwość mam wiec do lutego-marca nazbieram. A na Mikołaja napisze list z prośbą o 12k FP

Tak Starszy młodzieńcze...,namówiłeś to jeszcze kredyt daj na zawodników

Luzik,pace-srace,nie mam zamiaru sie tłumaczyć z tego jak gram. Kilka osób ze mną już grało i oni wiedzą najlepiej jaki styl(a raczej jego brak) prezentuję

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×