Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

mtzwrn/dantes_1995 zlezy czy bede grac pure bpl czy bpl/bundes

Bede miedzy 21;45 a 22;30

jakby cos sie zmienilo to poinformuje

Probuje napisac twn post od pol godziny ino nie mam czasu, ale serio kozacka sprawa ta wasza waga i sposob jej rozwiazania. Przy tej okazji pytam rozgarnietych

CO Z PRZYCISKIEM "REQUEST TO WATCH"????

...no dobra tu jest link, panowie! FOLLOW THIS! Wlacza (chyba gospodarz) BROADCAST TO MANY PEOPLE i lecimy :D

Zapomnialem dodac :]

https://www.playstation.com/en-ie/get-help/help-library/apps---features/share-and-broadcast/request-to-watch-feature-on-playstation-4/

...tylko bez wyreczania sie innymi ;D vo widze ze jest tez "hand over a controller"

XO pewnie nie ma

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 serio kozacka sprawa ta wasza waga i sposob jej rozwiazania.

Kupuj XO, my też mamy do pogadania! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzień klikania i w końcu peklo 100k zarobku. Biorąc pod uwagę, że zacząłem od kilku tysięcy jak na początkującego handlarza całkiem całkiem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczoraj tu zachwalał to nowe podanie R1/x rt/a i faktycznie daje radę przy lini nabić , aż mi się wczoraj koleś zesrał " stop using this pass ! " :)

Edit: aj tam , dawno nie brałem do łap duala :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczoraj tu zachwalał to nowe podanie r2/x rt/a i faktycznie daje radę przy lini nabić , aż mi się wczoraj koleś zesrał " stop using this pass ! " :)

R2/X ?

A ja cholera cały czas cisnę R1...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2/X ?

A ja cholera cały czas cisnę R1...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zalezy chyba jakim austawieniem na padzie grasz. Jak klasyczny to x/R1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem w weekend to chyba sami najorsi pacewhore graja :D 3 mecze z rzedu na 433(4), gdzie sredni pace to 90+. Ludzie to albo maja raka mozgu albo nie potrafia grac normalnie w ta gre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix jedno i drugie mają :D

Co do 4-3-3(4) to ja co drugi mecz trafiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem w weekend to chyba sami najorsi pacewhore graja :biggrin: 3 mecze z rzedu na 433(4), gdzie sredni pace to 90+. Ludzie to albo maja raka mozgu albo nie potrafia grac normalnie w ta gre.

Dziwisz się? Ja po turnieju na tym forum podziękowałem, pomimo że jestem świadom swoich niskich umiejętności, to wolę zagrać sparing z kilkoma osobami, z którymi gra się normalnie. Nie wkurzają mnie wysokie porażki, a ludzie którzy leczą swoje ego grą. A spotkałem tutaj takiego jednego, co musiał każdą powtórkę gola obejrzeć, bo byłby chory, a jego gra była prosta jak budowa cepa. Laga na pacera i tyle. A do tego seria durnych cieszynek. Przegrywać trzeba umieć, ale wygrywać też. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze do kamery biegnę w tej części :) Ale wkurza mnie mnie od wielu lat w fifie ta cieszynka " csiiii " jak to widzę mam ochotę zabijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks my graliśmy razem bo jak nie to może zagramy kolego.Tak zapytam z ciekawości formacja 433(4)to dla jakiś szybko biegów .Sam gram tą formacją i tu me zdziwienie.
 
 
Szkoda .......  :mellow: Bartbukusie

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks my graliśmy razem bo jak nie to może zagramy kolego.Tak zapytam z ciekawości formacja 433(4)to dla jakiś szybko biegów .Sam gram tą formacją i tu me zdziwienie.

Chyba nigdy nie graliśmy. Ale ja 16 mam na XO :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy to guwniaki. B-) szybkie 2:0 a mogło być z 5:0

Ale nie daliscie popatrzec przed meczem chyba oba zdygane ;P
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rezygnuje z bundezwery bo jest slaba, ba- wszystkie mistrzostwa w fifie 15 i teraz 16 to zasluga niemiaszkow, ale naszla mnie dziś taka rozkmina, że ja nawet nie lubię tych graczy. Zmieniam skład na gości których lubię i koniec

Mam tak od początku przygody z FUT (14), od początku BBVA tylko, bo lubię piłkarzy, ligę itd. Oglądam ją regularnie od 15 lat. Miałem kilka chwil zwątpienia i pomysłów na jakieś budenswery czy inne makarony, ale zawsze stwierdzałem, że nie mógłbym grać piłkarzami, których nie lubię.

Daj znać jak wyszedł Ci powrót do BBVA :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie daliscie popatrzec przed meczem chyba oba zdygane ;P

Zdygane przed czym? :)

rewanż 0:1 po bramce w 90 minucie

Tym razem Van lepszy, ale zeby jakąs mega przewage mial swoimi bundeswerowcami nie zauwazylem. Dobre mecze ogólnie

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lepszy, zero strzalowych.

Pierwszy mecz to byl def a drugi to chyba autobus.

Wlochy oprocz sily i defensywy nie ofruja nic.

Ataku nie ma, kreacja poziom zero, jedynie sila, sila i sila...

 

 

 

Tym razem Van lepszy, ale zeby jakąs mega przewage mial swoimi bundeswerowcami nie zauwazylem. Dobre mecze ogólnie

mega przewage ?
2 mecze i ani razu nie zagroziles mojej bramce.
W 1 meczu kamara ani razu mojego bramkarza nie pokazala.
Gdyby nie perin albo moja ulomnosc to skonczylbym z 4;0 jak nic co widac po skrocie.
 
2 mecz to autobus, 11 chlopa na swojej polowie liczacych na cud, ze nic nie wpadnie a wpasc powinno.
 
Bez spony 2 meczyki na zero z tylu, to lubie przed snem.

 

Skroty:

 

1.\ meczyk

 

 

2.\ meczyk

 

bedzie jutro bo ide spac ;d

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie wiem jaką ty mega przewage widziales. W drugim meczu w pierwszej polowie z wlasnej polowy nie wychodziles... a w drugiej polowie ja ze swojej nie wychodzilem :) .. i ta bramka w 90 minucie.

Nie ma co sie dalej napinac, wygrales i kropka. Vidal zadny szał, Boateng jak zawsze solidny, jednak nie przekonali mnie ze są najlepsi w grze, za to nie wiem czy widziales co robil Nainggolan. :biggrin:

Dzieki za mecze, na luzie i szacun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze do kamery biegnę w tej części :) Ale wkurza mnie mnie od wielu lat w fifie ta cieszynka " csiiii " jak to widzę mam ochotę zabijać :)

Ja generalnie wyłączam szybko cieszynki i powtórki, ale jak trafiam jakiegoś pajaca, to też biegam do kamery :D

Wczoraj 11 razy, ale o tym już pisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith Bacce próbowales? Ja go sprawdzalem na poczatku fify i wylecial ze składu szybko, dzisiaj go wrocilem i nagle w 4 meczach 8 bramek, reinkarnacja. Powiedz jak tez Mandzukic sie sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandzukic jak na razie tylko tyle, że taran do przepychania się. Baccę miałem jakoś na początku ifa i też szybko wyleciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem w weekend to chyba sami najorsi pacewhore graja :biggrin: 3 mecze z rzedu na 433(4), gdzie sredni pace to 90+. Ludzie to albo maja raka mozgu albo nie potrafia grac normalnie w ta gre.

Z tego też powodu odpuściłem grę. Weekendami będę chyba kupował/sprzedawał, a grał w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×