Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta gra jest gówniana. Przegrywałem sobie 2:1, nawet coś tam mnie cisnął. Mowię sobie uj, nie przegram z biedakiem super-mega ultra off i 3 bramki "takie se". Typek chyba rozwalił pada, bo po wznowieniu dziwnie sie poruszał po czym wyłączył konsole. Cudowne uczucie, bym tym po drugiej stronie ^^

Bale coraz bardziej mi sie podoba. Nie mam lidera w strzelaniu bramek, bo Hazard, Aguero, De Brune dają radę (musza sie dzielić, zwłaszcza ze wyniki meczów mam niskie). Ale chyba zacznę cześciej stosować taktykę, "a strzelę se"

http://youtu.be/Os1DZs20xvE

Nie jest to CR RB, Toty który walił bramki z połowy. Kartami za 1k pewnie tez takie coś wchodzi :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki fitnes sobie skleiłem: http://www.futhead.com/16/squads/3373681/

Jakieś uwagi? W sumie najbardziej licze na Evo.

W zasadzie mam wątpliwości głównie Lulic czy Pjanic, a może ktoś inny w ich miejsce?

 

Za Lulicia daj Parolo albo Pereyrę CM. Obaj dużo, dużo lepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem. Tyle razy go reklamowałem ze kupiłem Coste ale Wilfred zostanie na zawsze w moim klubie czarny dzikus.Strzał lewa prawa noga za tą kase to jest mistrz

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez nie przestaje mnie zadziwiać. Grał w mojej formacji 4-2-3-1 jako boczny CAM, ale dopiero teraz na ST pokazuje swoje możliwości. On nie strzelił jeszcze żadnej "normalnej" bramki. Same bomby z dystansu, wykończenia z okolic/pola karnego - potężne, mierzone strzały w okienka. Jak wspominałem - Butragueno czy Kluivert są moim zdaniem od niego słabsi (przynajmniej jak na mój styl gry). Nie wiem kto może być od niego lepszy. Na chwilę obecną - być może Pele czy Weah. Z ogólnie dostępnych graczy - SIF Zlatan, później - ST Ronaldo (o ile się pojawi). Trudno mi nawet do kogoś Argentyńczyka porównać. Unikatowa karta. Zostaje w moim klubie do końca FUT 16. A i trzeba dodać, co jest najpiękniejsze - cena. Za niewielką w stosunku do jakości otrzymujemy piłkarza niemal kompletnego (minus główki). 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakakolwiek opcja zmienic sobie nazwe klubu jesli juz wykorzystalem zadania managerskie i ten gift z katalogu ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakakolwiek opcja zmienic sobie nazwe klubu jesli juz wykorzystalem zadania managerskie i ten gift z katalogu ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dodaj mnie do znajomych to wyślę Ci gifta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki fitnes sobie skleiłem: http://www.futhead.com/16/squads/3373681/

Jakieś uwagi? W sumie najbardziej licze na Evo.

W zasadzie mam wątpliwości głównie Lulic czy Pjanic, a może ktoś inny w ich miejsce?

Skład przyjemny, Lulić daje rade, u mnie z ławy wchodzi często. Na szpicy dałbym tylko kogoś z lepszym agility i dryblingiem, bo masz dwóch o podobnych parametrach teraz. Spróbuj Rossiego albo Icardi. Radu też solidny gracz ale ustępuje Evrze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład przyjemny, Lulić daje rade, u mnie z ławy wchodzi często. Na szpicy dałbym tylko kogoś z lepszym agility i dryblingiem, bo masz dwóch o podobnych parametrach teraz. Spróbuj Rossiego albo Icardi. Radu też solidny gracz ale ustępuje Evrze.

Mówisz Evra lepszy? Sprawdzimy. Wczoraj jeszcze Lulic poszedł na ławkę, za niego Parolo i Melo za De Rossiego. Dwa dziki.

Na szpicę mam też Qugliarelę do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do znajomych to wyślę Ci gifta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Po 15 :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja wywalczyłem awans wczoraj a na weekend jestem odcięty od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić swój cel transferowy po wczorajszych meczach z Bakiem z Silvy na De Brune, ale jego cena (zwykłej karty) to jakaś kpina i chyba poczekam.Zastanawia mnie czy dajecie karty zmiany stylu gry i czy widzicie jakąś różnice czy to tylko pic na wodę foto montaż.Tutaj macie moje składy, które już zostają to końca tej edycji wolne miejsca to prośba do Was o uzupełnienie tych ze miejsc oczywiście wysłucham też rad na temat innych zawodników.Na ławce alternatywa do pierwszego składu .

http://www.futbin.com/16/squad/29251makarony .Tu myślę nad ulepszeniem obrony Jesus i Abate Tevezunio musi wrócić bo kibice Boca są wściekli i zrobili wielką demonstrację.

http://www.futbin.com/16/squad/29262Angole.Tu problem jest troszkę większy Lw,Cm,Cb(ogbohna),Rb,Cam zamiennik do czasu zakupu De Brune,St zostaje Bony aż dołączy Aguerro.(Costa się dobrze sprzedał)
 
ps .Oco chodzi z tą grafika co wklejacie bo jak widzę takie sumy coins to az dreszczy dostaje tam gdzie nie powinienem .Sithman miałeś rację niby idę siku a znikam na godzinę :laugh: :laugh: :laugh: :biggrin:

 

Google mi wytłumaczył ze co 10 gracz otrzyma 1m coins  a 50k co 5000ęco tysieczny gracz .Młody na zajęciach a ja noga z angielskiego

JUTO WYBORY SPEŁNIĆ OBOWIĄZEK POWINIEN KAŻDY Z NAS CO KOCHA POLSKE OBOJĘTNIE OD POGLĄDÓW POLITYCZNYCH :P

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić swój cel transferowy po wczorajszych meczach z Bakiem z Silvy na De Brune, ale jego cena (zwykłej karty) to jakaś kpina i chyba poczekam.Zastanawia mnie czy dajecie karty zmiany stylu gry i czy widzicie jakąś różnice czy to tylko pic na wodę foto montaż.Tutaj macie moje składy, które już zostają to końca tej edycji wolne miejsca to prośba do Was o uzupełnienie tych ze miejsc oczywiście wysłucham też rad na temat innych zawodników.Na ławce alternatywa do pierwszego składu .

http://www.futbin.com/16/squad/29251makarony .Tu myślę nad ulepszeniem obrony Jesus i Abate Tevezunio musi wrócić bo kibice Boca są wściekli i zrobili wielką demonstrację.

http://www.futbin.com/16/squad/29262Angole.Tu problem jest troszkę większy Lw,Cm,Cb(ogbohna),Rb,Cam zamiennik do czasu zakupu De Brune,St zostaje Bony aż dołączy Aguerro.(Costa się dobrze sprzedał)

 

ps .Oco chodzi z tą grafika co wklejacie bo jak widzę takie sumy coins to az dreszczy dostaje tam gdzie nie powinienem .Sithman miałeś rację niby idę siku a znikam na godzinę :laugh: :laugh: :laugh: :biggrin:

Może spróbuj sobie Fabregasa na CM, u mnie podstawowy zawodnik, bo Rooneya Ci nie proponuję skoro go nie lubisz. Ja się do niego wczoraj przekonałem i zostaje u mnie w klubie, bałem się o jego pracowitość w ataku, ale nie jest najgorzej, jak stoi przed polem karnym i ma trochę miejsca to można niezłe bomby posyłać :)

Do Yaya Toure zapewne też wrócę, aby nim trochę dłużej przetestować.

Jeszcze raz dzięki Stary Człowieku za wczorajsze spary, najciężej grało mi sie jak wybrałeś skład włoski i podejrzewam, że gdybyś zamiast Moraty miał Teveza to mógłbym iśc spać z workiem bramek ;) Bo inicjatywę miałeś przez wszystkie mecze, a mi wychodziły kontry. A i Bonego muszę też zakupić i sprawdzić, bo posyłałeś piękne bomby na moją bramkę...na szczęście Hart robił swoją robotę jak należy :)

Pozdro i do następnego razu!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałeś mi Baku do myślenia z Fabregasem i nasze mecze nie są miarodajne co do jego oceny po prostu graliśmy jak ludzie.I jak grasz z dzikusami jak on spisuje się w defensywie.Rooney na cm mnie nie przekonuje wiem ze ma fajny strzał i jest silny ale w środku moim zdaniem niszczył go Sissoko. Yaya u niego przerażają mnie jego staty w defensywie i te low.Liczę na dalsze Wasze propozycje bo jak dobrze sobie przetłumaczyłem z tymi coinsami to morze być załamanie rynku i skład będzie szybciej niż myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary człowiek, na CM w angielskim składzie, to kupiłbym jakiegoś cofniętego rozgrywającego np. Cabaye'a, ewentualnie wstawił Barkley'a, świetny skład.

Edytowane przez seba82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić swój cel transferowy po wczorajszych meczach z Bakiem z Silvy na De Brune, ale jego cena (zwykłej karty) to jakaś kpina i chyba poczekam.Zastanawia mnie czy dajecie karty zmiany stylu gry i czy widzicie jakąś różnice czy to tylko pic na wodę foto montaż.Tutaj macie moje składy, które już zostają to końca tej edycji wolne miejsca to prośba do Was o uzupełnienie tych ze miejsc oczywiście wysłucham też rad na temat innych zawodników.Na ławce alternatywa do pierwszego składu .http://www.futbin.com/16/squad/29251makarony .Tu myślę nad ulepszeniem obrony Jesus i Abate Tevezunio musi wrócić bo kibice Boca są wściekli i zrobili wielką demonstrację.http://www.futbin.com/16/squad/29262Angole.Tu problem jest troszkę większy Lw,Cm,Cb(ogbohna),Rb,Cam zamiennik do czasu zakupu De Brune,St zostaje Bony aż dołączy Aguerro.(Costa się dobrze sprzedał)

ps .Oco chodzi z tą grafika co wklejacie bo jak widzę takie sumy coins to az dreszczy dostaje tam gdzie nie powinienem .Sithman miałeś rację niby idę siku a znikam na godzinę :laugh: :laugh: :laugh: :biggrin:

Google mi wytłumaczył ze co 10 gracz otrzyma 1m coins a 50k co 5000ęco tysieczny gracz .Młody na zajęciach a ja noga z angielskiego

JUTO WYBORY SPEŁNIĆ OBOWIĄZEK POWINIEN KAŻDY Z NAS CO KOCHA POLSKE OBOJĘTNIE OD POGLĄDÓW POLITYCZNYCH :P

Ja odkąd zmienilem sklad i dalem każdemu styl gry to gra sie zajebiscie, z 5 ligi do 3 tylko z 2 porażkami wlecialem, wiec na moje style gry odpowiednio dobrane dużo dają

Dodam ze sklad mam za 75k, wiec szalu nie ma, przed chwila kolesia ze skladem za grubo ponad banke 2 :1 ogralem miedzy innymi z hazardem, aguero, de bruyne, curtua, nadal teierdze ze Balloteli to ogień za ta kase

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, IF Pjanic jak duzo jeszcze zejdzie z ceny? teraz jest po 100k, 2 dni temu 130k

poluje bardzo na niego ale jak w tygodniu ma chodzic po 70-80 to poczekam

4 liga, mistrzostwo w 8 meczach ... a wczesniej 3 sezony meczarni, spadek z 3 i walka o utrzymanie

jak tu zrozumiec ta fife?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, IF Pjanic jak duzo jeszcze zejdzie z ceny? teraz jest po 100k, 2 dni temu 130k

poluje bardzo na niego ale jak w tygodniu ma chodzic po 70-80 to poczekam

4 liga, mistrzostwo w 8 meczach ... a wczesniej 3 sezony meczarni, spadek z 3 i walka o utrzymanie

jak tu zrozumiec ta fife?

Poniedziałek, wtorek wieczorem i na 99,99% bedzie chodził za te 80k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem tej gry powinni robić badania psychologiczne klientom.

Ona ryje ludziom berety na tyle różnych sposobów, że jak ktoś pisze doktorat z odchyleń psychicznych, to wystarczy pograć fut online i ma się cały przekrój wszelkich schorzeń.

Nawet więcej niż psychiatria do tej pory opisała. Myślę, że Zimbardo i wielu innych mógliby wydać swoje książki na nowo.

Pisaliśmy już o darciu ryja w trakcie gry, puszczaniu różnych dziwnych odgłosów przez mikrofony, wygrywaniu za wszelką cenę itd. itp. długo by wymieniać.

Dziś w nocy miałem kolejny przypadek, dla mnie nowy, ale po kolei:

 

Godzina druga w nocy, dziś na rano do pracy, więc i ja do zbyt normalnych nie należę ;)

Moja mądrzejsza część duszy mówi: idź spać kurna!

Ta głupsza na to: stary luz, jeden szybki meczyk, odkujesz się po spadku to ci się będzie lepiej spało... a mecz szast prast przeleci

Kto by tam mądrego słuchał, nie?

Odpalam mecz, znalazło przeciwnika - cały skład brązowy... myślę sobie "o ho! jakiś pewnie wymiatacz, będą bęcki"

Musiałem obejrzeć całą prezentację składu, stadionu, wszystkie przerywniki, bo przeciwnik chyba jest fascynatem Ignite

oraz żeby jednak mecz nie odbył się "szast prast" ;]

I tu zmierzam do kolejnego hobby mojego oponenta - cały mecz w jego wykonaniu, to stawanie 1 piłkarzem, który akurat ma piłkę i ćwiczenie zasłaniania ciałem.

Żadnej akcji, żadnych podań, NIC! Stoi i zasłania sobie.

 

Postrzelałem 11-0 i poszedłem spać....

 

 

p.s. Tadek nie chcesz, to nie czytaj! :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×