Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dajcie linka do tej stronki z wykresami cen zawodników

futbin ?

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy komuś się udaje handlować czymkolwiek??? ja juz nie potrafie nic zdzialac KT nie dziala, każda licytacja kończy sie tym ze cena jest wyższa od najniższej KT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC, otwierałem wieczorem późnym w piątek, sobotę i w poranek niedzielny... Nie ma klucza, po prostu szło... Tak jakby był drop większy. 

 

Co do handlu to kupiłem za 907 IF Suareza fresh i puszczam po chorej cenie... Jak się sprzeda, to kupuję Weah. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego napastnika do mojego składu z BBVA. Mam na niego jakieś 30-35k. Martinez będzie najlepszym wyborem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony drop Maxyma niezły, z drugiej... jak na tą edycję tylko niezły.

Po jego paczkach najlepiej widać jak obniżyli dropy.

Przypomnijcie sobie Maćka paki w 15...

Skoro on teraz ma takie, to my robaczki nie mamy po co otwierać :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banialuki gadasz, on w tych paczkach dostał więcej niż ja od 2010 roku

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym ile fp od przedpremierowej?

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop jest niski. Topowych kart jak na lekarstwo. Dopaść fresh legendę nie jest łatwo. Raptem jedna strona kart, a grających jest sporo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o oficjalny zakaz pisania o paczkach na tym forum :biggrin: Bo po filmiku od MaxyM'a mam znowu głupie myśli i nawet juz pay-pal'a doładowałem,

a od tego już bliska droga do....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że: 1. On jest na X1 2. Siedzi na emigracji w ju es end ej. Tam drop jest lepszy, są tematy na oficjalnym forum Ea o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja daje więcej karnych od Siergieja, tyle co dziś chłopina podyktował to przez ostatnie dwa tyg nie widzialem

Edytowane przez piachu00
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banialuki gadasz, on w tych paczkach dostał więcej niż ja od 2010 roku

Banialuki piszesz, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem młody.

Obczaj jeszcze raz mojego posta, w całości i na spokojnie ;)

Pamiętajcie że: 1. On jest na X1 2. Siedzi na emigracji w ju es end ej. Tam drop jest lepszy, są tematy na oficjalnym forum Ea o tym

Dokładnie to samo już pisaliśmy w zeszłym roku.

Niektórzy na tę okolicznosć nawet konta na us zakładali i... dupa :biggrin:

Trzeba mieć IP z US, oni w końcu tam musza walczyć o rynek, a w Europie nie.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nowa łata wjechała na Xbota One. Może z mecz czy dwa uda się zagrać i zobaczyć jak to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nowa łata wjechała na Xbota One. Może z mecz czy dwa uda się zagrać i zobaczyć jak to wygląda.

Dobry paczyk, dziś dwadzieścia jedenastek z kapelusza lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry paczyk, dziś dwadzieścia jedenastek z kapelusza lekko

 

To słabo, szczególnie że to była ostatnia łata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy komuś się udaje handlować czymkolwiek??? ja juz nie potrafie nic zdzialac KT nie dziala, każda licytacja kończy sie tym ze cena jest wyższa od najniższej KT. 

Ja wyciągam 10-30k dziennie, zależy od dnia i tego ile mam czasu. Lekko nie jest, ale się da.

 

Szukam jakiegoś dobrego napastnika do mojego składu z BBVA. Mam na niego jakieś 30-35k. Martinez będzie najlepszym wyborem? 

W tej kasie masz do wyboru tylko Martineza i Griezmanna, mnie się lepiej gra tym pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wcześniej że ładnie trzeba być ćwierć mózgami aby wydać grę która była naprawdę super aby potem zrobić z niej ala 15 tylko z jeszcze większą lipą jakimi są karne. Nikt nie liczył że wrócą do tempa z początku gry ale większość i ja się w niej znajdowałem liczyła na zlikwidowanie tych karnych z pupy. Ale po co przecież gra się dobrze sprzedała idą święta pójdzie jeszcze więcej egzemplarzy bo machina zwana Fifą napędza się sama . Marudzę ale 17 i tak kupię takie to życie człowieka uzależnionego od Fut :laugh:     

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry paczyk, dziś dwadzieścia jedenastek z kapelusza lekko

:)

Zaraz zacznę testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evo666.Powiem Ci ze zdałeś egzamin ja też nic innego nie umiałem wymyślić można jedynie jeszcze pomyśleć nad Mancuello na cm oraz Gago i niestety bramkarz po prostu go brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zalamalem, zresztą są dni kiedy Siergiej dyktuje jak poje... A są gdzie dokładnie w identycznych sytuacjach za groma nie podyktuje...

Strzelilem Januszem 4 i jakoś mi humor wrócił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj w ogóle jakoś dziwnie się gra, albo patch cos namieszał, albo ea zmusza mnie do zmiany składu, bo podania lecą.kompletnie nie w ta stronę co chcę, do tego albo tempo zmniejszyli, albo mam mega spowolnienie. Kto wie czy coś w gameplayu nie grzebali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie dzisiaj mam z karnymi, non stop coś. Nawet nie dotknę przeciwnika,a sędzia przerywa grę :/

Nie wiem jak było przed wszystkimi patchami, ale szlag mnie trafia z tymi faulami. W ogóle zrobiłem sobie fitness z brązów, które miałem w klubie i lepiej mi się nimi grało niż moja pierwszą 11, zawodnicy mający często nie więcej niż 60overalla podawali i strzelali lepiej niż moi podstawowi. Wiadomo grałem bez spinki, bez parcia na wynik (szczególnie, że grałem w pucharze), ale serio jakby lepiej reagowali ;)

 

Ja wyciągam 10-30k dziennie, zależy od dnia i tego ile mam czasu. Lekko nie jest, ale się da.

 

W tej kasie masz do wyboru tylko Martineza i Griezmanna, mnie się lepiej gra tym pierwszym.

Najpierw spróbuje Martineza, może później dokupie Griezmanna, chociaż nie powiem, mam ogromną chrapkę na Benzeme, ale to będę musiał trochę poodkładać.

Pamiętam jak w F14 dostałem od piacha ponad 20k na Benziego i to była bestia wtedy :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary pierwsze wydanie tej gry to był miód w którym byłem nowicjuszem , ale trenowalem i ogarnelem grę, przyjemność była bo mecze zacięte z równymi sobie, a słabsi splywali z klocem w klopie :) później płacz gimbazy i mamy co mamy :p

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzemę polecam, warto zbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×