Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najważniejsza Pomoc i Cb reszta się dokoptuje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tanich lig: próbował ktoś ligę portugalską? W 14 (krótko grałem) dawała radę, w 15 pamiętam, że na początku grałem nią i jako w sumie debiutant fut dobiłem do 6 ligi.

Nani coprawda poszedł do Turcji, ale są Carvalho, Jefferson, Gaitan, Luisao... itd.

A pewnie Naniego też da radę jakoś wkomponować.

Ja gram.

Cesar, Eliseu, Olivera (kozak), Indi, Joao Pereira, Carvalho, Andre, Herrera, Taarabt, Jonas, Aboubakar.

Carrillo, Salvio i Gaitan.

Sądzę, że w umiejętnych rękach ten skład byłby dobrze wykorzystany.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym robił egzotyczną ligę to pewnie poszedłbym w Turcję. Dwóch świetnych skrzydłowych dobry bramkarz, CAM, napastnik, jewt czym grać. Trochę obrona tam kuleje, ale nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moje ręce nie są umiejętne ale podoba mi się Bartbuksie twoje dzieło

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fitness skład to tylko rosyjską tania i b.d. Promes i Joazinho na skrzydła sc lord doumbia pomoc fernandes i garcia gwalce przeciwników tym składem, fernandes piękne long shoty wali z za pola karnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem portugalska, Mls i argentyńską. Zdecydowanie najlepiej mi szło tą ostatnią mimo że overall był 77 to kolesie bardzo fajnie chodzili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem obłąkany na punkcie Argentyńskiej piłki to jakoś siebie tam nie widzę i chodzi mi tu bardziej o tyły tej ligi gratki za podjęcie takiego wyzwania bo ja się zbieram ale jakoś mam obawy. Jak pamiętasz składzik możesz go podać będę bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to taka portugalska daje radę: http://www.futbin.com/16/squad/54247

 

Jak ktoś woli dzika na ST może zamienic Jonasa na Aboubakara - też daje radę.

IF Andre - fajna karta, gdyby grał w innej lidze byłby o wiele droższy.

Można zamienić Bosingwę na Pereirę - jeżeli ktoś chce czystą portugalską...

IF Jefferson - jest tutaj bardziej jako ozdoba, bo nie widzę różnicy pomiędzy IFem, a zwykłą kartą.

 

Problem jest z pozycją LW - Gaitan nie zachwyca, to samo Varela... Muszę kogoś potestować jeszcze. Jakby ktoś miał jakąś propozycję to chętnie sprawdzę :P

 

http://www.futbin.com/analysis/ea/cNdKMSQEnL2P1/PS4- Andre 8 bramek w 13 meczach ^^

 

Tak poza tym, to fajny obrońca w tej lidze się znalazł - Jardel... Konkretne statystyki defa + 88 siły z M/H. Lepiej mi się nim gra niż Maiconem, który jakoś dziwnie wychodził do przodu...

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, ja myślałem, że te prezentowe paczki w poniedziałki są oskryptowane tak, żeby leciały z nich tylko kontrakty, a tu proszę, Willian mi dziś wypadł :D

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pato wraca do Europy. A konkretnie będzie napastnikiem Liverpoolu.

 

Sugerujesz hurtowy zakup najtańszych BINów?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUAwWmx.png

takie tam marne 14k profitu na karcie ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam marne 14k profitu na karcie ;d

A u mnie nic nie schodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to zastanawia jakim cudem ktoś kupuje przykładowego IF Navasa za 38k skoro na BINach jest nawet za 25k  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w moim przypadku oplaca sie sprzedac drozej i kupic taniej, wczesniej sie tak bawilem i profit mizerny a mozna nawet rzec ze zerowy. Pamieta ktos rok temu o ile mniej wiecej ceny w czarny piatek spadly? (tutaj wole cos osobiscie z hameryki na amazonie zamowic a nie w fucie sie bawic :p). Jesli na calej operacji wyszedlbym z 50k do przodu to moze bym sie w to zabawil.

Mam takie karty jak Diego Costa(75k), Tevez(63k) , IF Kane(43k), Hero Wijnaldum (50k - na tej karcie juz mam z 8k profitu od zakupu), IF Zouma(35k), Willian(37k - kupiony za 28k) i jakies pojedyncze rodzyny jak Cech(28k), Matic(23k), Pedro(16k), Cahill(20k), Ramires(15k) czyli w wyzej wymienionych siedzi jakies 370k. Niech jakis janusz biznesu napisze czy warto to sprzedawac i odkupic w black friday :p  i na jaki profit mozna mniej wiecej liczyc biorac pod uwage idiotyczne ceny na rynku w tej edycji

Cholera, za co te gifty leca na web appie? wczoraj 2,5k dzisiaj 1k a pare dni nie zagladalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, ja myślałem, że te prezentowe paczki w poniedziałki są oskryptowane tak, żeby leciały z nich tylko kontrakty, a tu proszę, Willian mi dziś wypadł :biggrin:

To ci się fartneło ja w pierwszej paczce miałem tylko dwie karty rare to jest poprostu kpina, siędze w robocie bo bym wkleił, w drugiej Mkhitarian dobre i 2,5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pato wraca do Europy. A konkretnie będzie napastnikiem Liverpoolu.

Kloppo sie zbroi ;)

No patrzcie, ja myślałem, że te prezentowe paczki w poniedziałki są oskryptowane tak, żeby leciały z nich tylko kontrakty, a tu proszę, Willian mi dziś wypadł :D

Ja nie pamietam kiedy nawet czasem kupujac paczke wypadl jakis rare. Dzis w jednej z darmowych rare Pantilimon, czyli tak czy owak kaszana.

Tez Wam tak muli companion? U mnie co chwile wisi i to na wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez Wam tak muli companion? U mnie co chwile wisi i to na wifi

Tak, jakoś dziś kiepsko działa. Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skiba, Z cenami na BF może byc rożnie. Zauważ, ze rok temu co kilka godzin pojawiały sie specjalne paki + Messi RB w totw, a teraz paczuszki mieliśmy prawie codziennie od drugiego, czy tam trzeciego tygodnia od startu 16 :) Ludzie sie do nich przyzwyczaili i zauważyli, ze leci syf (wystarczy spojrzeć na ilośc kart np. Bale na rynku)

Bedą paki za 100k, ale 15 była bardziej przyjazna dla kupujących Coinsy. Teraz to chyba jednostki kupują 1kk.

Ja bym obstawiał spadek rzędu 15-20%, przy dobrym totw 25-35% ale zostawiłbym to dla własnych przypuszczeń, a nie sugestii dla innych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie dam sobie chyba siana z tym, bede jedynie polowal na ifa Lamele dla przetestowania zeby z Tevezem hasal sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnej paki nie dostałam, same coinsy w ilości 500 i 1000 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dostaniemy jakieś prezenty na Fut United, przez ten weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech tymi prezentami 1k albo brąz paczka to mi nawet dupy nie zawracaja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dostaniemy jakieś prezenty na Fut United, przez ten weekend :)

Ahaś, podwojoną, albo nawet potrojoną szansę na drop najlepszych graczy. Czyli jakieś 0,0000000003% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×