Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muller na Cm do Bundesligi warto czy zbierać na Vidala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też macie teraz zayebiste lagi ? przed chwilą 2 mecze i oba nie szło grać, pierwszy mecz z Ruskim, nie wytrzymałem i wyszedłem myślałem, że to ze względu na lokalizację, drugi mecz widzę nasz rodak, myślę będzie ok, a du dupa te same jazdy klatkowanie, przegrałem 2:3 ale z całym szacunkiem jak miał to samo co ja to ok, jednak jeżeli nie to sorry ale z 5 bym mu wcisnął ;// aż się boję zaczynać kolejnego meczu..... Po co te internety , 60 mb, czary marrry o kant dupy to wszystko

 

Grałem kilka h temu, miałem. Serwery im zdaje się obciążenia nie wytrzymują i nawet internet z NASA tutaj nie pomoże. Zaraz zagram ostatni dzisiaj szybkich sparing i zobaczymy jak tym razem będzie z lagami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora, u mnie wszystko wisi - wystawiłem dużo kart po najniższej od tych na rynku i nic... Zastój w mordę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też macie teraz zayebiste lagi ? przed chwilą 2 mecze i oba nie szło grać, pierwszy mecz z Ruskim, nie wytrzymałem i wyszedłem myślałem, że to ze względu na lokalizację, drugi mecz widzę nasz rodak, myślę będzie ok, a du dupa te same jazdy klatkowanie, przegrałem 2:3 ale z całym szacunkiem jak miał to samo co ja to ok, jednak jeżeli nie to sorry ale z 5 bym mu wcisnął ;// aż się boję zaczynać kolejnego meczu..... Po co te internety , 60 mb, czary marrry o kant dupy to wszystko

Sprawdziłem. Lagow brak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RaFeKkG zobacz pw

Ja się Pytam gdzie jest Unki i O.Tadeusz

Jestem stary przyjacielu. Cały czas śledzę forum,ale nie zabieram głosu bo zbyt mało wiem i potrafie by kogoś pouczać i pomagać. Po tym jak kilka dni temu postanowiłem wziąść rozwód z fifa,dzisiaj mając wolne dałem nam drugą szansę. .Myślę sobie dam tej kur... szansę bilans naszego małżeństwa w 6 lidze do jedna ugoda i siedem kłótni...,inaczej pisząc 0-1-7. W przypływie wściekłości sprzedałem Lewandowskiego bez cienia żalu,i za zebrane fundusze kupiłem sobie na poprawę nastroju Auba-speed do bundes i Diego Costę do fitnes bpl...,małe pocieszenie bo w moich rękach nawet CR to trampkarz z okręgówki. Nic to...,wracam do świata BF a fifa będzie tylko na wypadek gdybym za długo miał w realu dobry humor.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadzik trenuje po wczorajszych meczach :-)

Juz nie badz taki figo borygo, jeszcze z raz gora dwa bedziesz mogl swoje skolatane ego nakarmic ale po moim 50 meczu w fucie juz nawet Ci Tevez nie pomoze ;P

@ Stary, narazie jestem zajety ale jak przyjdzie ten moment bede gotow ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora, u mnie wszystko wisi - wystawiłem dużo kart po najniższej od tych na rynku i nic... Zastój w mordę. 

 

Ostatnio uhandlowanie czegoś w tygodniu graniczy z cudem. Tylko piątek wieczorem do soboty niedzieli wieczorem. W tym czasie przy sprzyjających wiatrach potrafię zrobić z 100-200k. W tygodniu - zero. Nic praktycznie nie schodzi. 

Zagrałem mecz i tym razem lagów brak. 

Edytowane przez Tsarov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dodam jeszcze ze od ea mam takie cus ze w companion smiga wszystko, ale jak chce relist zrobic to mnie kurna apka wisi przez dwie minuty zanim sie moja lista pokaze. Uswiadczyl ktos???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie badz taki figo borygo, jeszcze z raz gora dwa bedziesz mogl swoje skolatane ego nakarmic ale po moim 50 meczu w fucie juz nawet Ci Tevez nie pomoze ;P

@ Stary, narazie jestem zajety ale jak przyjdzie ten moment bede gotow ;)

Ja mysle że nie dwa a max raz, i moje ego znowu legnie i wstać nie będzie chciało.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Unki że musisz dokonać jakiegoś porządnego gwałtu :biggrin: Juto dam się zgwałcić więc znajdź chwilkę brakuje mi naszych wspólnych konwersacji ale wiem że jesteś i nadal nade mną czuwasz Nie przeszkadzałem bo znam problem z brakiem czasu przed świętami ale teraz jak wiem ze jesteś już Ci nie odpuszczę. Tak poza tym musze kupić wreszcie te słuchawki bo nasze mecze z Tadkiem czasami wyglądają komicznie. Mecz sobie leci a my bajera :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: na komunikatorze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z international reputation... I dlaczego ona przekłada się na in game stats...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Unki że musisz dokonać jakiegoś porządnego gwałtu Juto dam się zgwałcić więc znajdź chwilkę brakuje mi naszych wspólnych konwersacji ale wiem że jesteś i nadal nade mną czuwasz Nie przeszkadzałem bo znam problem z brakiem czasu przed świętami ale teraz jak wiem ze jesteś już Ci nie odpuszczę. Tak poza tym musze kupić wreszcie te słuchawki bo nasze mecze z Tadkiem czasami wyglądają komicznie. Mecz sobie leci a my bajera na komunikatorze.

Grajta nie chlejta!

I dodam jeszcze ze od ea mam takie cus ze w companion smiga wszystko, ale jak chce relist zrobic to mnie kurna apka wisi przez dwie minuty zanim sie moja lista pokaze. Uswiadczyl ktos???

Tak wlasnie lista sie prezentuje:

8ff2c84b65fb9f35f2b1523c46762641.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora, u mnie wszystko wisi - wystawiłem dużo kart po najniższej od tych na rynku i nic... Zastój w mordę.

A u mnie żre aż miło. Około 100k zysku na 48h. Wieczorem siadam, kupuję karty, puszczam, regularny relist i następnego dnia wieczorem znów dokupuję do 100 kart. Tydzień temu dopiero zrobiłem siebie listę kart jakimi handluję, wyszło mi 25 szt. Ceny już znam na pamięć, wahania także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy ale chodziło mi o Ciebie z tymi słuchawkami Tadeuszu.Grajta nie chlejta haaaaaaaa ciekawe czy pamiętasz jak raz skończyliśmy przed 6 rano ja Ci powiem ze ten nasz ostatni meczyk coś go wtedy wygrał ocknąłem się w 80 minucie. i myślałem że wygrywam bo przez chwile zdawało mi się ze kieruje twoim składem.

MaxyM możesz objaśnić o co chodzi z tym in game stats...co to w ogóle z kim i dlaczego :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie :)
Dosyć często mi się zdarza sytuacja zamieszczona na filmiku poniżej, że do zawodnika podbiega 2-3 przeciwnikó i mnei kompletnei odcinają. To jest ustawienie na krzyżaku WYSOKI PRESSING czy jak to jest robione hehe :) ?
8 sekunda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie żre aż miło. Około 100k zysku na 48h. Wieczorem siadam, kupuję karty, puszczam, regularny relist i następnego dnia wieczorem znów dokupuję do 100 kart. Tydzień temu dopiero zrobiłem siebie listę kart jakimi handluję, wyszło mi 25 szt. Ceny już znam na pamięć, wahania także.

Ja mam upatrzone 5 kart, którymi obracam. Dziennie 10-30k, zwykle pod koniec dnia mam czystą listę transferową i od rana interes się kręci od nowa.

BTW czy nie pojawił się jakiś nowy trick na automatyczną obronę po patchu? Zagrałem dziś 3 mecze i albo trafiłem na mistrzów defensywy, albo to jakieś automaty. Wszystko czego próbowałem oznaczało bicie głową w mur, podania, drybling ciałem, zejście do środka, cokolwiek. Obrońcy czekali do ostatniej chwili w kluczowym momencie odbiór/zablokowanie strzału/podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to...,wracam do świata BF a fifa będzie tylko na wypadek gdybym za długo miał w realu dobry humor.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam to samo, aczkolwiek wczoraj zrobiłem dwa składy za Ok 10k i dość dużo spotkań wygrałem w 6 lidze, czy tam w tarczy mistrzów.

Teraz to mnie tylko interesują kapsle w falloucie. ^^ chociaż mam w uj gier do ogrania, a przez ten crap dość dużo tytułów porzuciłem :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam co piszecie i przynajmniej mamy coś wspólnego - ja uprawiam dziś "ciach babkę w piach" (kto nie widział polecam wyjutubować "Jerzyk dzisiaj nie pije").

W każdym razie córa kończy 15... ale powiem Wam że nastolatki to mają pace 120 :biggrin:

A ja nie Jestem Jerzyk bynajmniej :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam upatrzone 5 kart, którymi obracam. Dziennie 10-30k, zwykle pod koniec dnia mam czystą listę transferową i od rana interes się kręci od nowa.

BTW czy nie pojawił się jakiś nowy trick na automatyczną obronę po patchu? Zagrałem dziś 3 mecze i albo trafiłem na mistrzów defensywy, albo to jakieś automaty. Wszystko czego próbowałem oznaczało bicie głową w mur, podania, drybling ciałem, zejście do środka, cokolwiek. Obrońcy czekali do ostatniej chwili w kluczowym momencie odbiór/zablokowanie strzału/podania.

Niestety wszyscy juz tak graja....automat lub te kombinacje przyciskow l2 x czy jakos tak....Moim skromnym zdaniem to troche zabija ta gre i przyjemnosc.Srodkiem zeby cos zrobic przed polem karnym prawie niemozliwe...przynajmniej u mnie tak bywa.Jedyna opcja rozerwac to skrzydlami,niestety pace na takich ludzi dziala najefektywniej,plus dlugie porstopadle pilki.Nie wiem mam spore problemy ostatnio w srodku obrony chyba zla taktyke mam bo wszyscy cisna mi srodkiem a u mnie najczesciej tam jest pusto:(

 

Wk....mnie jak dostaje karniaka uzywajac kolka,a gosc daje mi kose w polu karnym zawodnik leci ze 3 metry i nic...Chyba ciezej jest dostac karnego za wslizg niz za odbior..

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się wydaje, że coś grzebali w gameplayu, jakby nie patrzeć człowiek uczy się jakiś schematów i pewne rzeczy robi odruchowo, co w moim przypadku nagle kompletnie przestało przynosić efekty, za to obrona mi się wydaje jakas bardziej dziurawa i rajdy zaczynają jeszcze bardziej przypominać te z 15, no chyba że takie dni mam ostatnio, ale wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszyscy juz tak graja....automat lub te kombinacje przyciskow l2 x czy jakos tak....Moim skromnym zdaniem to troche zabija ta gre i przyjemnosc.Srodkiem zeby cos zrobic przed polem karnym prawie niemozliwe...przynajmniej u mnie tak bywa.Jedyna opcja rozerwac to skrzydlami,niestety pace na takich ludzi dziala najefektywniej,plus dlugie porstopadle pilki.Nie wiem mam spore problemy ostatnio w srodku obrony chyba zla taktyke mam bo wszyscy cisna mi srodkiem a u mnie najczesciej tam jest pusto:(

Wk....mnie jak dostaje karniaka uzywajac kolka,a gosc daje mi kose w polu karnym zawodnik leci ze 3 metry i nic...Chyba ciezej jest dostac karnego za wslizg niz za odbior..

Zabija grę tylko dlatego że sam tak nie umiesz bronić i masz dziury w obronie, a atakować potrafisz tylko pacerami bo inaczej się przebić nie umiesz? Dobrze rozumiem?

Edytowane przez evo666
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×