Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

do kiedy to?

do poniedziałku godz.18

rzucili paki za 35k

EDIT: i już ich nie ma :D

Edytowane przez pietruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zagralem offline ten puchar i do wygrania jest zwykla paka za 7,5k.

I jak zwykle g...o wypadlo, jakis srodkowy obronca z Feyenordu 77ovr.

Dzis juz raczej nie zagram, ale jutro zaatakuje online.

Nowe ustawienie, nowe nadzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jestem swierzakiem w fut i szczerze mowiac nie wiem jak moze was stac na takich tevezow aguero chiellini itd. Moi najlepsi to krychowiak, baines klose, blaszczykowski kupieni dopiero niedawno. Teraz mam 40k c to tez nic nadzwyczajnego nie kupje. Skad bierzecie wiecej coinsow? Wypadają jakies paczki z coinsami czy do kupujecie za plny? Za mecz dostaje srednio 400c. Przegralem juz ponad 10 sezonow i jestem w 5 lidze.

Chcialbym pograc kims ciekawym i lepszym ale raczej nie bedzie mi dane jak bede tylko pykal mecze :) tak samo skad brac zetony draft?

dzieki jak ktos odpowie jak grac w fut by na koniec sezonu miec w skladzie lewego itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jestem swierzakiem w fut i szczerze mowiac nie wiem jak moze was stac na takich tevezow aguero chiellini itd. Moi najlepsi to krychowiak, baines klose, blaszczykowski kupieni dopiero niedawno. Teraz mam 40k c to tez nic nadzwyczajnego nie kupje. Skad bierzecie wiecej coinsow? Wypadają jakies paczki z coinsami czy do kupujecie za plny? Za mecz dostaje srednio 400c. Przegralem juz ponad 10 sezonow i jestem w 5 lidze.

Chcialbym pograc kims ciekawym i lepszym ale raczej nie bedzie mi dane jak bede tylko pykal mecze :) tak samo skad brac zetony draft?

dzieki jak ktos odpowie jak grac w fut by na koniec sezonu miec w skladzie lewego itp

Handel kolego, handel. Po to jest rynek w fut, żeby łapać okazje i sprzedawać drożej.

Obecnie coraz trudniej zarobić, ale jeszcze da się.

No i nie kupować paczek, bo to największe marnotrastwo coinsów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jestem swierzakiem w fut i szczerze mowiac nie wiem jak moze was stac na takich tevezow aguero chiellini itd. Moi najlepsi to krychowiak, baines klose, blaszczykowski kupieni dopiero niedawno. Teraz mam 40k c to tez nic nadzwyczajnego nie kupje. Skad bierzecie wiecej coinsow? Wypadają jakies paczki z coinsami czy do kupujecie za plny? Za mecz dostaje srednio 400c. Przegralem juz ponad 10 sezonow i jestem w 5 lidze.

Chcialbym pograc kims ciekawym i lepszym ale raczej nie bedzie mi dane jak bede tylko pykal mecze :) tak samo skad brac zetony draft?

dzieki jak ktos odpowie jak grac w fut by na koniec sezonu miec w skladzie lewego itp

Po tych 10ciu sezonach powinieneś chyba mieć bosty do monet w swoim katalogu. Zawsze to kilka coins więcej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jestem swierzakiem w fut i szczerze mowiac nie wiem jak moze was stac na takich tevezow aguero chiellini itd. Moi najlepsi to krychowiak, baines klose, blaszczykowski kupieni dopiero niedawno. Teraz mam 40k c to tez nic nadzwyczajnego nie kupje. Skad bierzecie wiecej coinsow? Wypadają jakies paczki z coinsami czy do kupujecie za plny? Za mecz dostaje srednio 400c. Przegralem juz ponad 10 sezonow i jestem w 5 lidze.

Chcialbym pograc kims ciekawym i lepszym ale raczej nie bedzie mi dane jak bede tylko pykal mecze :) tak samo skad brac zetony draft?

dzieki jak ktos odpowie jak grac w fut by na koniec sezonu miec w skladzie lewego itp

 

Nie przejmuj sie ja gram w FUT od 11, a u mnie najlepszy i najdroższy zawodnik to Mertens :D, także tak jak Sith napisał, samą grą za wiele nie zdziałasz, chyba że masz dużo czasu na grę, możesz też zagrać 10 Draftów, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, czyli założyć 10 nowych kont. Co do handlu to lipa straszna nakupiłem w tygodniu z 50 zawodników , wystawiam raptem 500-700 drożej i wszystko wisi, potrzebuje na skład jaki sobie wymarzyłem raptem 200k a na tą chwilę mam 50k + skład za jakieś 60 :D , także powodzonka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosty? Co to hehe

nie chce mi sie bawic w sprzedaz taniej/drozej bo po zakupie takich jak dempsey, gignac czy de jong mialem problem z sprzedaza po tej samej cenie co kupilem a co dopiero drożej

a draft rozegralem jeden na poczatku ze slabym skladem wiec szybko odpadłem Wiecej ani razu mi zeton nie wyskoczyl a coinsow na draft nie chce marnowac (chyba ze iest sens?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosty? Co to hehe

nie chce mi sie bawic w sprzedaz taniej/drozej bo po zakupie takich jak dempsey, gignac czy de jong mialem problem z sprzedaza po tej samej cenie co kupilem a co dopiero drożej

a draft rozegralem jeden na poczatku ze slabym skladem wiec szybko odpadłem Wiecej ani razu mi zeton nie wyskoczyl a coinsow na draft nie chce marnowac (chyba ze iest sens?)

Wejdź w swój katalog i w koszyku powinieneś mieć doładowania do monet za mecze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi boosty się nie załączyły jeszcze od premiery  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz wykorzystuje od tego tygodnia bo dopiero zauwazylem to .1000c za kazdy mecz dodatkowo

troche podratuje a bf o ktorym mowicie to...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz wykorzystuje od tego tygodnia bo dopiero zauwazylem to .1000c za kazdy mecz dodatkowo

troche podratuje a bf o ktorym mowicie to...?

Przede wszystkim tak: nie kupuj tych boostów do coins wszystkich na raz, bo się nie sumują i tak, a potrafią się zglitchować.

Jak chcesz handlować kartami, to po pierwsze do tego trzeba cierpliwośći, po drugie musisz pamiętać, że ea pobiera podatek w wysokości 5% od każdej sprzedanej karty, więc trzeba dobrze liczyć za ile się wystawia to co się wcześniej kupiło.

 

 

btw. chłopaki w najbliższym czasie startuję z takim fitnesikiem:

http://www.futhead.com/16/squads/4528393/

 

chyba, że mi się super Pippo sprzeda zanim wrócę do domu ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robie, po wykorzystaniu kupuje kolejny raz.

Jestem niedzielnym graczem co 2-3 dni pykne z 5 meczykow wiec zabawa w sprzedawanie raczej odpadnie sama sprzedaz wczesniej wymienionych zawodnikow zajela sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robie, po wykorzystaniu kupuje kolejny raz.

Jestem niedzielnym graczem co 2-3 dni pykne z 5 meczykow wiec zabawa w sprzedawanie raczej odpadnie sama sprzedaz wczesniej wymienionych zawodnikow zajela sporo czasu.

Jak masz telefon z androidem, to sobie ściągasz aplikację Fifa companion i możesz handlować nawet na kiblu i w kolejce po prezerwatywy :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić Benzeme, ale kupiłem Ramosa do obrony, zobaczę czy warty swojej ceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która liga? Kruse to fajna karta. Wstawiłbym Ogbone na prawego CB na początek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 5 ligi dotarlem. Ostatni zakup baines 2 mecze 2 bramki. Podobnie callejon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zagrać w FUT united CUP, za wygranie jest 5 k i paczka za 25K. Jak się uda (tak jak mi) to poziom przeciwników jest żenująco niski, wygrałem kubek za pierwszym podejściem i z paki wpadli Coutinho i Falcao :biggrin:

Zagrałem 3 mecze (odpadłem w półfinale), same trajhardy mi się trafiły.

 

Sluchajcie, jestem swierzakiem w fut i szczerze mowiac nie wiem jak moze was stac na takich tevezow aguero chiellini itd. Moi najlepsi to krychowiak, baines klose, blaszczykowski kupieni dopiero niedawno. Teraz mam 40k c to tez nic nadzwyczajnego nie kupje. Skad bierzecie wiecej coinsow? Wypadają jakies paczki z coinsami czy do kupujecie za plny? Za mecz dostaje srednio 400c. Przegralem juz ponad 10 sezonow i jestem w 5 lidze.

Chcialbym pograc kims ciekawym i lepszym ale raczej nie bedzie mi dane jak bede tylko pykal mecze :) tak samo skad brac zetony draft?

dzieki jak ktos odpowie jak grac w fut by na koniec sezonu miec w skladzie lewego itp

Kupujesz taniej, sprzedajesz drożej. Poobserwuj rynek, poanalizuj, niestety, trzeba poświęcić trochę czasu. Ten weekend to dobry czas na handel, kupiłem wczoraj Suareza przez co się pozbyłem prawie wszystkich monet, które miałem na koncie. Dziś o 12 miałem 5k coins, teraz mam już 25k. Między meczami obstawiłem kilku graczy, w każdej serii około 50-75% się wylicytowało, puściłem z zyskiem 300 coins i się kręci.

 

Miałem kupić Benzeme, ale kupiłem Ramosa do obrony, zobaczę czy warty swojej ceny :P

Daj znać jak się spisuje bo to chyba będzie mój kolejny cel transferowy :)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wygrać 1 ligi od 5 sezonów zawsze mi brakuje kilka punktów dlatego planuje w przyszłym tygodniu zrobić coś takiego ;

http://www.futbin.com/16/squad/66866

Jakieś sugestie do składu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi?

Pogba ledwo co z ceny zszedl a Ribery az o 50k :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Pogba jest w zasadzie bezkonkurencyjny, a Ribery jest słabszy od Reusa dlatego cena Reusa wywiera presję na cenę Ribery'ego. Nie można obserwować ceny w oderwaniu od reszty rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić Benzeme, ale kupiłem Ramosa do obrony, zobaczę czy warty swojej ceny :P

El kapitano, świetny gracz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25k paczek po 50k wpadło do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego pogba cm, można zrobić z niego cdm,cm, cam, cf czy st. No i jest francuzem z serie a..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El kapitano, świetny gracz :biggrin:

Wygryzł ze składu rudego Mateusza, który nie raz ratował mi skórę, więc wymagania mam wysokie :P

Gram teraz tym:

http://www.futbin.com/16/squad/66885

 

natomiast na święta tradycyjnie mam cichą nadzieję sprowadzić łysego wujka z Bawarii i zrobić coś takiego:

http://www.futbin.com/16/squad/66966

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×