Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem jakimś autorytetem, ale gram co roku 4-1-2-1-2 i jakoś w tym roku ta formacja ma straszne braki w środku, a przynajmniej ja tak mam. Ogólnie często w środku nie ma nikogo, wystarczy że CAM lub CDM się gdzieś zagubi i już środkiem rywal może przeprowadzać akcję. Ale mimo to, moim zdanie jest to najbardziej zbalansowana formacja dająca niezłe szanse w ataku jak i w obronie pod warunkiem dobrego doboru zawodników (szczególnie workrate'u).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki za 100k wyjechały

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ostatnie oszczędzone na tę okazję 2000 fp wpadł Lahm i banda quick sellów.

F U ea.

Idę sobie przegrywać kolejne półfinały z trajhardami w turnieju fut united.

O ile raczycie mi znaleźć przeciwnika i nie wywalić z gry ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś piękną serię, wygrywałem wszystkimi moimi składami, z meczu o mistrzostwo 6 ligi przeciwnik wyszedł przy stanie 7:0 dla mnie. Wszystko tak pięknie aż do gry w forumowym turnieju, gdzie piachu przypomniał mi jak niewielkie mam jeszcze umiejętności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś piękną serię, wygrywałem wszystkimi moimi składami, z meczu o mistrzostwo 6 ligi przeciwnik wyszedł przy stanie 7:0 dla mnie. Wszystko tak pięknie aż do gry w forumowym turnieju, gdzie piachu przypomniał mi jak niewielkie mam jeszcze umiejętności...

Nie patrz na niego, jego zrobili w kanadzie ;)
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 x 100k,
Najlepszy trafy sanchez,... Otamendi,.... Luiz...

Żadnego ifa. No to jest chyba [ciach] żart.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bordello militare :D

Toz to armagiedon i apokalipsa :D Bartbuks mam nadzieje ze nie spisz ;) przecie to kurna trza w siatke lapac! W piatek za 20k, dzis za discard idzie hehe. W ea przechodza samych siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi kilkadziesiąt tysięcy coins. Sprawdzam rynek, a tu miła niespodzianka. Ceny poszybowały drastycznie w dół. Do tego stopnia, że fresh karty IF Musa oraz Douglasa Costa kupiłem za łączną kwotę 44k. WOW! EA nie zwalnia i konsekwentnie demoluje rynek.

Na szczęście Legendy trzymają cenę.

I takie spostrzeżenie. W tym roku ludzie mają w poważaniu fresh karty. Można na nich zarobić max 15% więcej względem najniższej. Przeważnie 10% i to z problemami. Cechą determinującą jest najniższa cena.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno sie tak nie wkurzalem , a powód turniej FUT united. CO za geniusze tam grają to głowa mała. Raz mi sie trafil sklad srebrno non rerowy gdzie gosciu ustawil autobus a z przeodu 3 pędziwiatrów czarnych jak Usain Bolt, i gra wygladala jak gonienie kur po podwórku. Drugim razem koles same Ify i gra X+L1 przez 90 minut. O ile z tymi dalem sobie rade to w finale trafiam na kolesia ktory wszystkich zawodników ma zboostowanych treningami na maxa, w grze full ofensywa i full pressing. Takiego Toure po treningu nie ma najmniejszych szans przepchnac, Aguero , De Bruyne i final w plecy. :blink:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie spostrzeżenie. W tym roku ludzie mają w poważaniu fresh karty. Można na nich zarobić max 15% więcej względem najniższej. Przeważnie 10% i to z problemami. Cechą determinującą jest najniższa cena.

 

Zależy jak na to patrzysz. Ja handluję tylko freshami i schodzą jak woda. Kwestia dobrania kart. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to czysty absurd. Zaczęło się od wczoraj, od tego pieprzonego pucharku. Cisnę gości, mam 2x więcej strzałów, po 12-15 na mecz a ich bramkarze wyciągają piłki z kosmosu. Czy z dystansu, czy z 5 m nie ma znaczenia. 

 

Te podania to są tak popieprzone, że masakra. Na połowie przeciwnika, krótkie wymiany piłek na 95% sam X to strata. Zaś R1+X to loteria, albo piłka poleci na aut albo zawodnikowi odskoczy.

 

Mam też wrażenie, że gdy mecz mamy na wyjeździe to gra się ciężej, i różne dziwne cyrki się dzieją. W ogóle nasi piłkarze wolniej się poruszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od czasu 15stki,kiedy to dzieki Sithmanowi i jego "sugestiom" mam zboczenie na fresze. Jedyna moja karta nie-fresz w klubie to Rooney

Sam sie na tym łapię,że dokładam trochę monet by mieć fresza w zespole

Co zrobić...,każdy ma jakiegoś bzika,każdy jakieś hobby ma...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno sie tak nie wkurzalem , a powód turniej FUT united. CO za geniusze tam grają to głowa mała. Raz mi sie trafil sklad srebrno non rerowy gdzie gosciu ustawil autobus a z przeodu 3 pędziwiatrów czarnych jak Usain Bolt, i gra wygladala jak gonienie kur po podwórku. Drugim razem koles same Ify i gra X+L1 przez 90 minut. O ile z tymi dalem sobie rade to w finale trafiam na kolesia ktory wszystkich zawodników ma zboostowanych treningami na maxa, w grze full ofensywa i full pressing. Takiego Toure po treningu nie ma najmniejszych szans przepchnac, Aguero , De Bruyne i final w plecy. :blink:

Jest tak jak było w 15stce : p Szkoda czasu i nerwów na turnieje... teraz też śmiało mogę powiedzieć, że szkoda czasu na 1 ligę, w której to grają tak samo - byleby wygrać :o Zdrowsze jest granie w 4-3 lidze niż tam. Co z tego, że z nimi wygrywasz, skoro przez 90 minut meczu musisz walczyć z ułomnością przeciwnika...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś piękną serię, wygrywałem wszystkimi moimi składami, z meczu o mistrzostwo 6 ligi przeciwnik wyszedł przy stanie 7:0 dla mnie. Wszystko tak pięknie aż do gry w forumowym turnieju, gdzie piachu przypomniał mi jak niewielkie mam jeszcze umiejętności...

Akurat byłem mocno rozpędzony po turnieju fut united i nasza gra to była wymiana ciosów, fajnie się grało :biggrin:

Najbardziej mi się podobało jak w pierwszym meczu było 2:2 i po przerwie wprowadziłem Fabregasa który strzelił dwa gole z ogólną notą 9.7 - piękna sprawa

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat byłem mocno rozpędzony po turnieju fut united i nasza gra to była wymiana ciosów, fajnie się grało :biggrin:

Najbardziej mi się podobało jak w pierwszym meczu było 2:2 i po przerwie wprowadziłem Fabregasa który strzelił dwa gole z ogólną notą 9.7 - piękna sprawa

 A mi się akurat ten Fabregas mniej podobał ;)

Nie no pierwszy mecz był super, grało się świetnie. Drugi w sumie też, choć wynik tego nie pokazuje. No ale jak De Gea leżąc (!) odbija strzał z całej siły Nainggolana z 6 metrów (!!) to później wynik jest jaki jest. No i nie będę ukrywał, że od jakiegoś 3:0 motywacja do gry mi siadła ;) 

Mam tylko nadzieję, że wygrasz cały turniej, bo takie bęcki od mistrza bolą jakby mniej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie najlepsze camy pod formacje 4231 z 2xcam po bokach z bpl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A mi się akurat ten Fabregas mniej podobał ;)

Nie no pierwszy mecz był super, grało się świetnie. Drugi w sumie też, choć wynik tego nie pokazuje. No ale jak De Gea leżąc (!) odbija strzał z całej siły Nainggolana z 6 metrów (!!) to później wynik jest jaki jest. No i nie będę ukrywał, że od jakiegoś 3:0 motywacja do gry mi siadła ;)

Mam tylko nadzieję, że wygrasz cały turniej, bo takie bęcki od mistrza bolą jakby mniej.

hehe ale przyjąłeś dwa nagie miecze, a nie jakieś autobusy i inne pierdoły, strzał za strzał :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ktorej trwa fut united?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w 1/2 finału dojechał koleś z bundeska typu reus, aubameyang, Costa, Vidal, boateng, neuer a ja grałem smrodami z Rosji. 4:2 przegrałem, lekkie lagi były i podałem sam na sam.. gdybym grał tevezuniem to bym go dojechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ze fifa points za 62 zł są tylko na pc a u nas trzeba albo kupić zdrapki za 100 zł psn lub dodać kartę , wszystko utrudniają aby jak najwięcej wydać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop, ale polecam kartę internetową prepaidową z banku WBK. Robisz na nią normalnie przelew przez przelewy 24 (więc środki są od razu) i można ją spokojnie podpiąć do psn.

 

 

hehe ale przyjąłeś dwa nagie miecze, a nie jakieś autobusy i inne pierdoły, strzał za strzał  :biggrin:

 no w końcu play beautiful :D

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×