Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ty uważaj bo ostatnio jak mi się Cr śnił że wygrałem na licytacji to wstałem rano i wylicytowałem za 1,5kk  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith, w 15 10tys. Paczek znikalo w minute ;) pamietaj ze jest piatek, a wlasciwie czarny piatek, to w niektorych krajach jest wydarzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith, w 15 10tys. Paczek znikalo w minute ;) pamietaj ze jest piatek, a wlasciwie czarny piatek, to w niektorych krajach jest wydarzenie :biggrin:

W sumie masz rację. Zasugerowałem się tym, że dość długo pisaliście tu o wiszących paczkach i o tym, że na twitterze 0 info.

Na XO mimo wszystko jest mniej użytkowników, więc wydaje się, że na plejce powinny szybciej znikać.

Nie ma co roztrząsać, przepadło, więc trochę dłużej zachowam te 100k co mi zostało :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT United oficjalnie potwierdzony:

 

CTsmG-IW4AAasKf.jpg

 

Tadeuszu paczki dało się otworzyć tylko przez Companion, nie ma żadnej oficjalnej informacji od EA, że takie paczki miały być dostępne a do tego wisiały przez około godzinę dlatego był to zwykły błąd. 

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no i Tadek mi mieszasz, a ja nie myślę, bo w pracy siedzę - BF to jest chyba za 2 tygodnie, a nie dzisiaj, com? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie paki dadzą. O ile w 15 to było wow i święto lasu, bo paczki specjalne... Tak teraz sa one prawie codziennie od premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było jeszcze pak po 100k i dawno za 50k nie licząc dzisiejszego dnia tych nie wiadomo skąd :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 100K zawsze dawali w niedzielę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą za stówę, walną raz, spłukam się i z bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakieś mniejsze wrzuca, te za 100k zostawia "na zaś".

Ja sie zastanawiam, czy jest jakikolwiek sens kupowania kart, aż do BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja szklana kula mówi. Mikołaj przewali 1kk podczas świat i toty. :) Bedzie Cię strasznie ciągło. Ja tak w 15 miałem po trafieniu CRa. Była tylko myśl, przecież i tak jestem na plusie :)

Pomijam to, ze w 15 przed świetami 1kk kosztował 100zl i juz nawet botów nie opłacało sie używać.

Dla mnie FP są za mega darmo ponieważ co miesiąc czasami co 2 mam 2x 100 zdrapke za cenę 60 zł sztuka z czego jedną zawsze sprzedaje mojemu kumplowi za 75 zł wiec 100 zł kosztuje mnie zaledwie 45 zł mimo to może wykorzystałem z 3k FP na paczki. Ta była kozacka a pierwsza pamiętam to Kompany.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałem żeton i zagrałem wczoraj pierwszy raz od 1.5 miesiąca w draft... Tym składem (nie wiem czego to XL jpg):

 

10oij46.png

 

Póki co 2 winy... CHM w tym trybie nie ma znaczenia. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaaaaaa ten RB jaki ofensywny :biggrin: Max jak Ci się gra Otamendim słyszałem różne opinie( dla mnie wypas)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter, drugi raz kupiłem H Aguero na handel ale nie schodził, to wczoraj nim pograłem - posypuję głowę popiołem... Rewelacyjna karta, pierdzielony jakie on ma walnięcie i wykończenie... Do tego zawsze jest tam gdzie powinien być... Świetnie nim się gra, wczoraj 6 meczy, 9 bramek i 3 asysty... Ten srebrnik na CM, mega zaskoczenie - gol, 4 asysty... Czołg. 

 

U mnie Aguero zjada Teveza. Lepiej się ustawia w ataku i piłka go szuka ale to pewno spowodowane pracowitością bo Tevez lata jak szalony po całym boisku :-) Właśnie na czysto 1,6kk z mojej paki także Aguero na HR trzeba zmienić a na skrzydła Hazard i Messi :-) Tevez dołączy do fitneska i polata sobie z De Bruyne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaaaaaa ten RB jaki ofensywny :biggrin: Max jak Ci się gra Otamendim słyszałem różne opinie( dla mnie wypas)

 

Czasami mam go dość, ale to bez wątpienia najlepszy ARG CB w grze i jeden z najlepszych w FUT... IF był zajebisty.

Zwykły, silny, szybki, dobre podania... Skacze tylko tak od niechcenia i tym mnie wkurza... Czasami też mu piłkę zabierają jak dziecku...

Ale ogólnie na plus...

 

Musiałem przemodelować ten swój skład... Musiałem dodać Toure na CM, bo jak daje słowo wczoraj grałem na sA z 4 mecze i za każdym razie demolowali moja pomoc... Musiałem ciąć i łamać nogi i przerzucać środek do napastników. 

Zaraz też wjedzie Baines na LB. 

 

Toure kupiłem przed chwilą f., za 69 000 - wisiał 2 minuty, kolejny zużyty był za 77 000.  :blink:

 

Dokładnie Mikołaj, Tevez lata jak walnięty po całym boisku ale wczoraj nawet już pisałem posta z bólem serca H.Aguero > Tevez... Pierwszy raz mi takie coś nie chciało przejść przez klawiaturę. 

 

 

29xdiea.jpg

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje coś takiego.

c37271b769f8fc111d488f6c41a2ce77.jpg

Miałem ambicje na coś lepszego, ale chyba sie nie uda :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Aguero to prawie bóg. Juz niedługo dołączy będę ta kartę traktował specjalnie nawet szmpan stoi i czeka aż Kun dołączy do mojej kolekcji. Będę czuł się spełniony jak będzie hasał w moim składzie Mesjasz nie w moim zasięgu może w 17

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Otamendi jednym z najlepszych CB w grze ? dajcie spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem Piachu obiektywny więc pytam :P mi i tak się będzie nim dobrze grało ;). Foxter  składzik  wymiękam . :shok: :) Kupuj i graj bo na pewno masa przyjemności takim składem pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem Piachu obiektywny więc pytam :P mi i tak się będzie nim dobrze grało ;). Foxter  składzik  wymiękam . :shok: :) Kupuj i graj bo na pewno masa przyjemności takim składem pograć.

Od Otamendiego wymieniam 10 lepszych na momencie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 5 meczy Surezem. 5 goli, 2 asysty. Polecam, mój przepis na bramki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no i Tadek mi mieszasz, a ja nie myślę, bo w pracy siedzę - BF to jest chyba za 2 tygodnie, a nie dzisiaj, com?

To co jest dzisiaj?!? :D

27.11?

...to faktycznie te paczki z Boatengiem od EA w prezencie? to za te non rare moze chcieli mi oddac ;)

...i za to kupie tego 27 jeszcze jedna :) moze lightning round testowali

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem brakujące ogniwo he he...

 

s40743.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od edycji 09 nie pamietam, zeby fifa byla tak zlagowana.. To jakis dramat jest w tym roku

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×