Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś sposób na wyszukiwanie tylko sifa za max cenę jaką ustalę? w 15-tce to się robiło ze składu koncepcyjnego i zapamiętywał a tutaj dupa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bogacze: Krystynka czy Messi??. Messi u mnie już biega od dłuższego czasu ale coś mi nie  pasuje i mało go w ataku jak dla mnie (worki med/low) porównując do zawodników z workiem High w ataku jak kołek Bejl, Willian czy Sanchez grający na PS . Ktoś ma obu w składzie albo testował i może się podzielić info czy Krystynka bardziej ofensywna się wydaje? Zastanawiam się nad zmianą i CRa na PS (LS Hazardzik u mnie) ale 200k na testy to dużo . Ktoś coś help?

 

PS. Dziś w nocy ten patch? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ruszylo?..

Yaya z 5 na 59m Otamendi z 29 na 26...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bogacze: Krystynka czy Messi??. Messi u mnie już biega od dłuższego czasu ale coś mi nie  pasuje i mało go w ataku jak dla mnie (worki med/low) porównując do zawodników z workiem High w ataku jak kołek Bejl, Willian czy Sanchez grający na PS . Ktoś ma obu w składzie albo testował i może się podzielić info czy Krystynka bardziej ofensywna się wydaje? Zastanawiam się nad zmianą i CRa na PS (LS Hazardzik u mnie) ale 200k na testy to dużo . Ktoś coś help?

 

PS. Dziś w nocy ten patch?

Testowałem Messiego i mi się lepiej gra Costą na rw, swego czasu też go sprzedałem i teraz lata żeluś na lw a na rw Costa i jest git.

O kurde ty chcesz go na rw? to już wolałbym go dać na st :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z W/R jest różnie. Wszystko zależy jaki W/R mają inne karty. Czy się uzupełniają. Wiesz jak jest z kartami. U jednego grają, a u drugiego nędza. To nie jest karta do prowadzenia piłki. Jak mu podasz do wykończenia, to niszczy. Vieri może mu buty wiązać. Kilka strzałów oddałem w środek bramki, bo za bardzo się pieściłem. Później dłużej wciskałem X i GK przeciwnika nawet się nie rzucał. Ma pierdolnięcie. Topowe wykończenie.

Ja nie biegam z piłką przy nodze, przede wszystkim staram się rozgrywać i używam dużo prostopadłych podań.

Dlatego pytałem, bo on ma niby medium w ataku.

Dobrze wychodzi na pozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie draznia dupiate worki costy?
Ni z przodu a tym bardziej z tylu -medium/low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyber Monday crash Inc 1bbe6217c729e6db10530bfd46558c39.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie krasz to się okaże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srasz nie krasz, ja już tym zyebom z Kanady nie wierzę. Blame Canada! Viva la ressistance!

Czyli w poniedziałek o 6:00 ma się zacząć cyber poniedziałek?

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie draznia dupiate worki costy?

Ni z przodu a tym bardziej z tylu -medium/low

Właśnie identyczne workraty ma Pauleta, dlatego dopytuję kolegę Pessimista

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cam to ok, bo on jest między cm a st wiec tu dogra tam strzeli i jest ok. No ale jak ma być atakerem a jest w środku to jest dupa..

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie draznia dupiate worki costy?

Ni z przodu a tym bardziej z tylu -medium/low

''

Ja tam w ogóle nie odczuwam jego worków, śmiga jak szalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyber Monday crash Inc 1bbe6217c729e6db10530bfd46558c39.jpg

Przynajmniej Vardy na rynku bedzie :)

Standardowo szklana kula :) Jestem ciekaw, czy Vardiego nie wrzuca ponownie. :p Najsłabsze totw sie szykuje.

75c96e714a35908ad8aa54913f562f8f.jpg281b4b08eed7cc3597c0f842b2dbc0b2.jpg

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli od paczek po 35 k, idę spać co za firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza karta rare w tym roku za wersje przedpremierowa deluxe, Gibbs. Drop w tych paczkach ujowszy jak w daily giftac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze przespalem BF a teraz ceny zaczynaja delikatnie spadac mysle o skladzie 433.

Ktory wg Was wybrac ?

1. http://www.futbin.com/16/squad/99563

czy

2. http://www.futbin.com/16/squad/99565

Glownie chodzi o lewa strone.

Ribery VS Ntep

Matuidi VS Yaya

Otamendi VS Koscielny

Miedzy nimi wybieram, bo atak i prawa strona nie do ruszenia poki co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął sobie ten drugi składzik tylko Yaya bym zastąpił kimś innym .Miałem go już trzy razy i za każdym mnie zawodził to już nie ten sam Toure co z 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie Ribery i Yaya są głównymi bohaterami tych składów. Yaya jest świetny, w żadnej fifie nie gralo się nim tak dobrze jak teraz. Idealny do ostrzału zza 16m. Na początku jak go miałem to strzelił hatttricka finezyjnymi zza pola karnego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie Ribery i Yaya są głównymi bohaterami tych składów. Yaya jest świetny, w żadnej fifie nie gralo się nim tak dobrze jak teraz. Idealny do ostrzału zza 16m. Na początku jak go miałem to strzelił hatttricka finezyjnymi zza pola karnego..

Dokrecasz finezyjne? Bo nie moge die tego oduczyc i zawsze dokrecam do bramkarza, od wirtualnej gwiazdy mi zostalo. W 14 i15 fajnie krecilo, teraz wszystko idzie do srodka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bier ten pierwszy bo jak dobrze Ci się gra Toure i lubisz Riberego to nad czym tu myśleć :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad tym, że nie mam Riberyego i Yaya w jednym składzie i musze wybrac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokrecasz finezyjne? Bo nie moge die tego oduczyc i zawsze dokrecam do bramkarza, od wirtualnej gwiazdy mi zostalo. W 14 i15 fajnie krecilo, teraz wszystko idzie do srodka

Z dystansu nadal wali sie tak samo, po kacie w dlugi rog, bez szans na obrone, mistrzem u mnie w tym jest Junuzovic ;) aha i nie trzymac sprintu to podstawa no i strzal samym kwadratem.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sporo strzałów zza pola karnego wchodzi kiedy strzelam w pełnym biegu będąc ustawionym prawie centralnie z L2. Wtedy strzelam "po krótkim". Strzały z około 20 metrów wchodzą jak w masło takim Jamesem, Benzemą czy nawet Koke i Banegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×