Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze lista spieprzonych rzeczy jest dłuższa niż poprawionych... taka firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to jest zrobione, że bez pobranego patcha mogę normalnie grać mecze. Co w przypadku, gdy przeciwnik ma zainstalowanego patcha, a ja nie? : o Pewnie wtedy wyrzuci mnie z serwerów dając DNF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci nie zagrasz bez patcha. Info wyskakuje żeby pobrać

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty możesz biegać szybko a o przeciwnik nie. Patch pewnie dotyczył bardzo ważnej trybuny centralnej na stadionie termaliki, stad te 400mb.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem. Grałem 5 min przed patchem i tempo wydaje mi sie wolniejsze. Pace bedzie odgrywało role, ale imo kart z wysokim dryblingiem bedą koksic. Jest wiecej czasu na decyzje i CR, Bale, Messi zapierdalaja, ale nie tak jak 45 minut temu, ze nie miałem czasu pomysleć. Można rozgrywać. Jest szybciej niz po premierze, tak czy siak :)

Możliwe, ze dostałem kogoś z dobrym łączem :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci nie zagrasz bez patcha. Info wyskakuje żeby pobrać

Mam włączone UT i gram mecze bez patcha :P Włączyłem UT przed wypuszczeniem patcha.

 

Zagrałem mecz, nie widzę różnicy.

 

Drugi mecz - karny z dupy jak wcześniej.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem. Grałem 5 min przed patchem i tempo wydaje mi sie wolniejsze. Pace bedzie odgrywało role, ale imo kart z wysokim dryblingiem bedą koksic. Jest wiecej czasu na decyzje i CR, Bale, Messi zapierdalaja, ale nie tak jak 45 minut temu, ze nie miałem czasu pomysleć. Można rozgrywać. Jest szybciej niz po premierze, tak czy siak :)

Możliwe, ze dostałem kogoś z dobrym łączem :p

Zagrales mecz przed patchem i jest niby inaczej? Zwidy? ;d no bez jaj, ludzie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałem w ten sposób: Zagrał przed patchem żeby być "na świeżo" i móc wyczuć różnicę ;) Potem włączyć z patchem i dalsza część wypowiedzi właśnie tego dotyczy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem konsolę i FUT koło godziny 10:00 i nic mi się nie aktualizowało i normalnie gram w FUT :D

 

Wróciłem do FIFY po prawie miesięcznej przerwie i zrobiłem sobie takie cudo: http://www.futbin.com/16/squad/102006

Atak i pomoc to absolutne mistrzostwo. 11/10.

Niestety zabrakło hajsu na Silve i Chielliniego, trzeba będzie dozbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałem w ten sposób: Zagrał przed patchem żeby być "na świeżo" i móc wyczuć różnicę ;) Potem włączyć z patchem i dalsza część wypowiedzi właśnie tego dotyczy ;)

Dokładnie tak było :)

No różnica jest zauważalna po dwóch meczach. Watpię, aby to było placebo.

Tak swoją droga, to fifa przy wyszukiwaniu rywala sie zawiesiła... Lol

Aż takim krejzorem nie jestem, żeby włączać fife bez patcha i szukać rywala aż patch wyjdzie, no ludzie bez przesady ;) hahahah

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No się wiesza od 2 tyg, raz częściej a raz rzadziej.. Serio tempo downgrade dostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wymusić zdalnie (jestem w pracy) ściągnięcie pacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba samo ściąga jak masz w opcjach ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Więc pierwsze wrażenie, wydaję mi się że pace jest zmniejszony i gra jednak bardziej premiuję grę kombinacyjną plus lepiej dochodzą prostopadłe podania po ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Więc pierwsze wrażenie, wydaję mi się że pace jest zmniejszony i gra jednak bardziej premiuję grę kombinacyjną plus lepiej dochodzą prostopadłe podania po ziemi.

Miód na moje serce. Jutro wracam do domu i po pięciodniowym detoksie od FIFY trochę poszarpię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chociaż ja już sam nie wiem czy to nie działa jak placebo hahaha :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, ze gra dalej jest spi#####na i premiuje Momentum i słupki Messiego na pusta bramkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miód na moje serce. Jutro wracam do domu i po pięciodniowym detoksie od FIFY trochę poszarpię ;)

Ja od piątku nie gram po tym jak się na black friday obraziłem %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, ze gra dalej jest spi#####na i premiuje Momentum i słupki Messiego na pusta bramkę :)

 

To prawda, jaki mecz przed chwilą przegrałem to masakra, typ strzałów 2 w tym 1 celny na moja 9 do 6 i przegrany 2:1, bramkarz cudotwórca. To już chyba każdy się przyzwyczaił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja większej różnicy nie widzę, nie wiem czy to lagi, czy serio coś spowolnili... Gra od kilku meczy robi mnie w ch*ja konkretnie, więc ciężko cokolwiek ocenić. Mogli spowolnić grę, ale Sturridge właśnie strzelił mi 3 bramki po rajdach, które broniłem bez problemu w meczach bez lagów :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ogór w porównaniu do droższych kart :D Tymi droższymi jeszcze nie grałem, więc porównania nie mam.

Już jego silver rok temu był mega...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×