Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie to już smiech ogarnia i proszę kogoś z jezykiem Angielskim o przetłumaczenie bo Syn dziś poza domem a translator albo mam uszkodzony albo ja jestem nie normalny bo zrozumiałem że pozytywnie rozpatrzyli moją sprawę i oddali 127k
Thank you for contacting EA Customer Support.

My name is James, I'm an in-game Adviser here at EA.
I am sorry you experienced this issue with your game and apologies for any inconvenience caused.
After reviewing your case I am happy to inform you that we have now deposited your missing coins (127k) back into your FUT account.
I'm glad I was able to resolve your case and if you have any further questions please do not hesitate to contact us again.
Thank you and have a great day.

Ale jest jeden problem na moim koncie nie ma tych 127k :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:więc nie wiem co ten James pitoli niby załatwione sprawa zamknięta a piniendzów nie ma kirva :laugh: :laugh: :laugh:

Chyba muszę tą sprawę zgłosić do Trybunału Konstytucyjnego albo do pana Macierewicza :biggrin: :whistling: :laugh: bo sam sobie nie poradzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć kasę na koncie - a dobre konto im podałeś? Nie stare lub syna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o mnie chodzi, to do 14tki bylo duzo przyjemniej. Widzialem kiedy moge sobie pozwolic na luz, widzialem kiedy kogos jade i widzialem, ze mimo niespodzianek od EA, aids i tak dalej, wygram dany mecz. Tutaj nawet wygrywajac 4;0 gram jakis napiety, nigdy nie mam pewnosci ze dowioze dany wynik do konca. Niezaleznie od tego, jak beznadziejny jest rywal. Nawet z niewidomym balbym sie, ze stanie sie cos dziwnego.

dokładnie mati, na konsoli zacząłem przygodę z Fifą od 11, walczyło się wtedy do końca o awans itd.. teraz widać z góry, że nie masz prawa wygrać i tyle ostatnia Fifa jaką wspominam w miarę ok. to 14 na PS4 ..... teraz to już równia pochyła, chyba chcą za dużo animacji wprowadzić do gry i takie cyrki i momentumy występują przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary człowiek wyloguj się z konta i zaloguj ponownie. Czasami pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wylogowaniem sprawdzę za 2-3 godzinki. Konto musi być moje bo na nim jak oni to powiedzieli przeprowadzone zostało śledztwo :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wylogowaniem sprawdzę za 2-3 godzinki. Konto musi być moje bo na nim jak oni to powiedzieli przeprowadzone zostało śledztwo :laugh:

 

1. Wyloguj

2. Wyłącz komputer

3. Wyciągnij wtyczkę

4. Zrób salto

5. Walnij szybko 5 Kaperów Hevelius

6. Zaloguj się

 

Jak nie będzie coinsów, to przynajmniej będziesz miał jazdę jakbyś wszedł w hiperprzestrzeń w bobsleju. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wyloguj

2. Wyłącz komputer

3. Wyciągnij wtyczkę

4. Zrób salto

5. Walnij szybko 5 Kaperów Hevelius

6. Zaloguj się

 

Jak nie będzie coinsów, to przynajmniej będziesz miał jazdę jakbyś wszedł w hiperprzestrzeń w bobsleju. 

Między 4 a 5 walnij kreskę

Między 5 a 6 wiaderko i myślę będzie gitara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wylogowaniem sprawdzę za 2-3 godzinki. Konto musi być moje bo na nim jak oni to powiedzieli przeprowadzone zostało śledztwo :laugh:

U mnie często nie pokazywało coins z handlu mimo, że karty się sprzedały. Musiałem wylogować się z trybu UT, albo wejść w zakładkę rynku. Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę co czytam, powiedz szczerze ile nabilas meczy w sezonach fut zanim doszedłes do tego jakże zaskakującego wniosku?

Takie zdanie miałem już jakiś czas ale nałóg jest silny :p

Stary Ty tu jesteś naczelnym komikiem w temacie, zawsze się śmieje do tableta jak czytam co wypisujesz :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczeku867 gdybym zrealizował Między 4 a 5 walnij kreskę to już dziś bym siedział u Emanuela za wczorajsze gatki ze tak się stało i oni na to nie mają wpływu a po dzisiejszym emailu zahaczył bym pewnie Jamesa za to jak mnie okłamał.

No nic na razie naliczyłem 45 telefonów do kłamczuszków jutro dalszy ciąg :biggrin: :laugh: rozmów z miłymi ekspertami od kłamania

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha klaun taki ktoś zabawny do rozsmieszania :D może zmienmy to na komika bo faktycznie dwuznaczna sprawa ;)

Nie no ale to najlepszy temat na świecie

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krycha IF fresh za 33K - Mała rzecz, a cieszy. :biggrin:


Nie wytrzymałem, kasa pali w łapy... Buduję team.

Żona mi powiedziała, że dziś jedzie na zakupy przed-świąteczne - trzeba czymś grać, by nie sprawdzać ile z kart schodzi co 5 minut. :biggrin:

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczuszek może pootwieraj, dawno jakiś Ronaldo nie wpadł, psia go mac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3 mecze po tyg przerwy i wyniki 6:3 win 3:1 win i 5:1 lose więc nie ma aż takiej tragedii tylko Vardy cos mi śpi kogo oprócz Remego na ST z BPL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, przerwa na dłużej z pakami... Nie ma co kusić losu, EA czuwa, wie, że jest kapitał i na bank chcę ze mnie zrobić dziada bez coinsa. 

 

OK, pre-build... 

Chętnie bym wpieprzył jeszcze ze dwie legendy ale poczekam, aż stanieją...

 

2cqdy85.jpg

 

Pogba czyha na rezerwie by wyskoczyć w przerwie lub do momentu, do kiedy nie uporam się z brakiem "10" CHM dla niego... 

A tak mimo czerwonych linii, wszędzie 10 - prócz Żeloliza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casillas ma umiejętność GK Long Thrower a De Gea jej nie ma. Oznacza to, że Casillas lepiej będzie wyrzucał piłkę ręką a De Gea "bezpieczniej" jest ją wykopnąć. Casillas ma też umiejętność GK One On One więc już wiesz czemu tak świetnie sobie radzi w takiej sytuacji :)

Piłkarze mają dodatkowe umiejętności i specjalizacje. Specjalizacje wynikają ze statystyk i odpowiednia ich kombinacja sprawia, że piłkarz jest w czymś dobry. Dobrzy zawodnicy zazwyczaj mają kilka specjalizacji i jest to normalne. Ważniejsze są umiejętności czyli Traits. One sprawiają, że karta robi coś świetnie nawet jeśli ma niskie statystyki. Warto na nie patrzeć bo często one sprawiają, że jakaś karta jest świetna

W sezonach jest trochę lepiej, ale lagi potrafią zabić ten tryb. Cyrki jakie tam się wyprawiają są takie same jak w FUT

Gdzie można info dostać o tych traitsach wszystkich ? Na futbinie widzę przy zawodnikach nie ma jak się uczyć o futcie po 1k rozegranych meczykach ale lepiej późno niż wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze zaraz w pomocy bedzie jakas zmiana :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego krychowiaka na srodek przesun i zrob z niego CDM. Ci boczni powinni miec lepszy passing imo (>80). Krychowiakiem to ja podaje max na 5 metrow. Jak rozbija ataki cudownie, tak w rozegraniu i ataku jest gownem, o stzralach nie wspominajac - kabaret. Inieste proponuje, dla mnie jest bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko przemyślane...

Żeloliz będzie robił wiatr na prawej i siedział pod bramką... Krycha będzie cofnięty, by łatał to co gwiazdor będzie olewał, czyli obronę... Podania ma 84/85... Czyli takie same jak Vidal. Środkowy ma M/M, jest silny i ma przechwytywać górne piłki i walić po ryju sprinterów... Vidal ma wspierać atak i bronić.

Bardziej Mathieu mnie martwi na obronie z work rates... 

Ale zobaczymy jak wyjdzie, bo taktykę to ja mogę sobie planować godzinami ale to nie FM... Wpadnie wujek EA i cały misterny plan w p..du. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o k*** faktycznie, krychowiak ma short passing 84. Z tego co nim pogralem, to dalbym mu max 70 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krycha IF fresh za 33K - Mała rzecz, a cieszy.

Nie wytrzymałem, kasa pali w łapy... Buduję team.

Żona mi powiedziała, że dziś jedzie na zakupy przed-świąteczne - trzeba czymś grać, by nie sprawdzać ile z kart schodzi co 5 minut.

Wiedziałem ze jeszcze dziś to zrobisz Ja czekam do poniedziałku na Benzeme ifa. Chyba ze wyleci z drafta ale ostatnio mam taki ujowy drop ze lepiej nie pisać jaki over najlepszy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o k*** faktycznie, krychowiak ma short passing 84. Z tego co nim pogralem, to dalbym mu max 70 :D

Więcej. Krychowiak Traits: Passing-Long Passer.

Moje spostrzeżenia były podobne do Twoich. Bardzo słabe podanie. Zarówno krótkie jak i długie. Dużo niewymuszonych strat.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx tak zapytam z ciekawości i bez żadnych spinek żeby nie było. Dlaczego Polaka nazywasz gównem mnie to troszkę boli jak tak mówi się o naszych rodakach a on na pewno sobie na to nie zasłużył . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem IF Tachtsidis. Groszowe koszty. Grał ktoś tą kartą w Serie A?

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Matinx tak zapytam z ciekawości i bez żadnych spinek żeby nie było. Dlaczego Polaka nazywasz gównem mnie to troszkę boli jak tak mówi się o naszych rodakach a on na pewno sobie na to nie zasłużył . 

 

Bo to jest gra komputerowa i kilka pikseli na ekranie i statystyk na karcie.

Osobiscie Krychowiaka lubie i zycze mu najlepszego. Moze kiedys przestanie byc "gownem w ataku w fifie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×