Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tez czasami gram na czas w rogu. Jeżeli zależy mi na zwycięstwie ofc. L2 i patrzymy na nieporadność rywala :)

Mi gra sie delikatnie rzecz ujmując ujowo, widzę ze animacja nie jest płynna i sa lekkie rwania. Kiedyś myślałem ze lagi, to tylko pokaz slajdów ^^.

Niestety dopiero w lutym odpala szybsze łącze, bo podobno trzeba czekać przy zmianie DSL na ADSL lol. 80/10 dupy nie bedzie urywał, ale może coś pomoże. A jak nie, to od następnej edycji X1 i legendy. :)

Zdradzi ktoś sposób na odebranie szybkie piły od takiego grajka z L2?

Nie wiem, co masz na myśli późno w nocy, ale ja dziś grałem do 2:30, zagrałem 8 meczów, żadnych lagów, bezproblemowy awans do 3 ligi, wiec myślę, że to nie wina godziny o której się gra

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Racja. Od północy do rana się gra najlepiej. Zero problemów z lagowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co masz na myśli późno w nocy, ale ja dziś grałem do 2:30, zagrałem 8 meczów, żadnych lagów, bezproblemowy awans do 3 ligi, wiec myślę, że to nie wina godziny o której się gra

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

w tygodniu godzina może nie mieć znaczenia, ale do teorii spiskowo-weekendowej kolejny argument: bilans z popołudnia niedzielnego 0-1-4, po czym grzecznie przeniosłem się na Skellige, bilans z wczoraj około 20: 5-1-0, wszystko 2 liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradzi ktoś sposób na odebranie szybkie piły od takiego grajka z L2?

Racja. Od północy do rana się gra najlepiej. Zero problemów z lagowaniem

Też chciałbym poznać jakiś fajny sposób bo mnie puszczają nerwy i wjeżdżam na pełnej ........wślizgiem i kończy się czerwoną kartką. Najlepsze jest to że gościu wie ze gram w 10 i tak dąży do tego samego i znowu czerwona .Jak mają przewagę 2 zawodników to dopiero gra . Przeważnie są to obrońcy a wtedy cwaniaczek ma pełne pole do popisu a i tak nie raz nie potrafią tego debile wykorzystać.

Mam pytanie związane z moim problemem czy zdarzyło wam się kiedyś sprzedać zawodnika i czekać  np. 30 godzin na coins .Najlepsze jaja są takie ze nawet nie ma tego zawodnika w tak zwanym potwierdzeniu jak się wciśnie R3 to powinno się wyświetlić ze przybył rzadki zawodnik z drużyny tygodnia.

Piszę o tym Sif Higuainie co udało się do tej pory nie wiem jak zakupić za 87000 i sprzedać za 127000 .Bo tak myślę że to KIRVA nie możliwe wygrać taką aukcję i może jestem ofiarą jakieś nowej sztuczki mega mózgów z pryszczami na japie miałem odpuścić ale ciota emanuel  na tych ich śmiesznym czacie tak mnie rozwścieczył  że nie daje mi to spokoju. Jestem zły sam na siebie bo jak kogoś fajnie kupię lub sprzedam to robię zdjęcie i wysyłam Tadkowi żeby się pochwalić i że jego nauki nie idą w tak zwany las ale byłem tak szczęśliwy i jak najszybciej chciałem wystawić na listę w celach zarobkowych i po prostu zapomniałem .Serio  jestem bezradny i nawet grać mi się nie chce choć szykuje się awans do 4 to jakoś odebrali mi te barany chęci do ponownego włożenia płyty do konsoli. Wiem kolego z EA Polska że przeglądasz to forum wiec na razie Cię proszę zbadaj tą sprawę tak jak tylko potrafisz i jeżeli myślisz że liczę na jakieś zadość uczynienie to mam to w pupie chcę tylko wiedzieć o co Kirva chodzi bo jak mnie to spotka jeszcze raz to pojadę do Warszawy i zaproszę Cię na kawę i wtedy będziemy to wyjaśniać do usranej śmierci a ja jestem cierpliwy i to bardzo. Bardzo nie lubię jak ktoś stara mnie się klepnąć w pupę a ja nie wiem za co chyba wiesz o co chodzi bo dorosły jesteś. A tłumaczenie że Wy na to nie macie wpływu stary opanuj się ja nie ma 12 lat i kręconych włosów .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam Harta na bramce, warto go wymienić o wziąć Cecha, czy to nie ma sensu?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cecha nie. Opłaca się wymienić na kogoś z trójki Lloris, Courtois, De Gea.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zaliczylo ni pkt ani coinsow jakby sie mecz nie odbyl

warto do nich pisac czy olac temat?

 jak tak to macie jakis link do konsultanta?

 

jakie to sa zwyrole

zadzwonilem do nich, a oni ze mam czekac 24h i wtedy powinny pkt sie zaktualizowac

a ja do niego " czyli mam czekac jak debil cala dobe i nie moge grac zeby pkt wpadly? "

a on " yyyyyyy tak "

oczywiscie jakies paczki mi naobiecywal

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary uspokoj sie bo nerwy szkodzą urodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy (w zasadzie nad ranem polskiego czasu) grałem przeciwko karcie IF Casillasa. Wyciągał strzały w rzeczywistości niemożliwe do obrony. Czasami wyglądało, to komicznie. Wybijał petardy zmierzające w okno ręką, której nie sposób było dostrzec. Absurdalnie szybki refleks. 34 lata?!? Jeśli komuś podpasuje pod skład, to polecam. W dużej merze przez tę kartę wyszedłem z meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie zaliczyło meczu o awans do 4 ligi który wygrałem 3-0 a więc panie szykuj się pan znowu na rozmowę ze mną bo mam już dosyć .Nagrywaj rozmowę bo będę bluźnił i krzyczał a jak Ci nie pasuje to zablokujcie mi konto Ea i będziecie mieli spokój .Tylko pamiętaj mam jeszcze Xboxa :laugh:

 

Piachu ja jestem spokojny tylko jak ktoś mi coś wmawia i robi ze mnie debila to nie odpuszczę

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bramkarzami to jest tak, że każdy może być supermanem, ale skoro Iker ma zakusy na supermana to warto sprawdzić

Mnie też nie zaliczyło meczu o awans do 4 ligi który wygrałem 3-0 a więc panie szykuj się pan znowu na rozmowę ze mną bo mam już dosyć .Nagrywaj rozmowę bo będę bluźnił i krzyczał a jak Ci nie pasuje to zablokujcie mi konto Ea i będziecie mieli spokój .Tylko pamiętaj mam jeszcze Xboxa :laugh:

Uważaj bo zablokuja na wszystkie platformy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To stracą takiego barana jak ja już na zawsze i wróci się do football managera a gry o znaku ea będę oblewał ciepłym moczem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/16/squads/5727445/

W tym momencie zamiast Teveza jest zwykły Higuain. Zastanawiam się jak będzie wyglądać gra kiedy Tevez będzie miał 7 chemii. Niestety ale Mertens to dla mnie magik i na chwilę obecną jest nie do ruszenia. Myślałem żeby go na Dybale zwykłego wymienić ale czy to ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i Dybale i Mertensa, też uważam, że Mertens jest rzeźnikiem ;)

Ale jak to ma niby grać z napadziorami na cm?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fut jest jedyny w swoim rodzaju :)

Właśnie bo to jeszcze mnie trzyma przy tym raku bo tak to dawno pewnie płyta była by połamana.

 

Xtomashx wypróbuj Dybale jak Ci nie podejdzie możesz go dawać w 1 składzie a na początku meczu robić zmianę na Mertensa .I daj trenera z Argentyny z ligą włoską to i Tevezowi skoczy chemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/16/squads/5727445/

W tym momencie zamiast Teveza jest zwykły Higuain. Zastanawiam się jak będzie wyglądać gra kiedy Tevez będzie miał 7 chemii. Niestety ale Mertens to dla mnie magik i na chwilę obecną jest nie do ruszenia. Myślałem żeby go na Dybale zwykłego wymienić ale czy to ma sens?

U mnie Tevez gra z chemią 8 (bazowe sześć za linkę z rodakiem + 1 za trenera + 1 za lojalkę) i jest to pitbull.

Z tym, że ja gram 1 napastnikem i 1 CAM i ten ostatni to di Maria. Obaj z Tevezem grają z chemią 8 i obaj wymiatają.

Moim zdaniem nie warto zmieniać Mertensa na Dybalę po to, żeby Tevez miał wyższą chemię. Ewentualni możesz dać Dybalę za Palacio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że po wszystkich patchach poziom reżyserowania rozgrywki osiągnął poziom, którego nie daję rady już zaakceprować. Rozegrałem mecz, który przesądził o dłuższym odpoczynku od tego syfu. GK przeciwnika (Leno) nota 9.8. Obronione 18 strzałów. Miałem dwa słupki. Przeciwnik miał 41% posiadania piłki. Oddał jeden strzał z wolnego. Przegrałem 0:1. Po patrzach, to najgorsza edycja w jaką grałem. EA Gówno idzie w odstawkę. Czas dla Forza.

Będę grał towarzysko z kolegami z forum, bo sezony, to rak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to trzeba grać na luzie... I reżyserka moim zdaniem jest o wiele mniejsza niż w 15.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś trzasnął teoria, że ten cały handicap to taktyki, które losowo podczas gry się zmieniają. Ktoś pisał, że podczas gdy miał suwaki jak w autobusie a potem atak gdzie sam nic nie zmieniał. Może ktoś to potwierdzić albo obalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo polecacie z Bpl na CAM, CM,CB,LB I RB ?

Bo atak mam juz zarezerwowany dla Vardyego i Agbonlahora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo polecacie z Bpl na CAM, CM,CB,LB I RB ?

Bo atak mam juz zarezerwowany dla Vardyego i Agbonlahora.

Cm - Matic, Yaya, sisioko, Fabregas

LB - Moreno, Clichy, Baines

RB - Walker, clyne

CB - Mangala, Rihards, Ogbonna

CAM - Eriksen może Coutinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem wczoraj na całość... 

Cholerne EA...

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to trzeba grać na luzie... I reżyserka moim zdaniem jest o wiele mniejsza niż w 15.

Na ludzie, to można było grać przed patchami. Obecnie mnie ta gra już wyłącznie męczy. Widzę sens grania jak gra sprawia przyjemność. Narzekanie na ten syf i dalsze granie jest równie bezsensowne. 

 

Ktoś trzasnął teoria, że ten cały handicap to taktyki, które losowo podczas gry się zmieniają. Ktoś pisał, że podczas gdy miał suwaki jak w autobusie a potem atak gdzie sam nic nie zmieniał. Może ktoś to potwierdzić albo obalić?

Teorii było tyle że kolejna nie zrobi różnicy. Ten produkt daje obecnie chu*ową rozgrywkę i w konsekwencji rozrywkę. I to jest fakt.

Tyle narzekania.

Poszedłem wczoraj na całość... 

Cholerne EA...

 

Max wytłumacz mi proszę po co otwierasz paczki wiedząc, że leci z nich sam syf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×